10 Aralık Günü Oğlumla Sikistik

74 / 100

10 Aralık Günü Oğlumla Sikistik

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim. Sizlere bu yazımda oğlum hakan ile çiftlikteki seks maceramızdan bahsedeceğim. 9 aralık akşamı oğlumla beraber bursa/ görükle deki evimizden karacabeydeki çiftlik evimize doğru yola çıktık. Akşam saat 22:00 sularında çiftlik evimize vardık. Yerleştikten sonra anne oğul rahat durmayıp ufak bir sikiş sonrası yatıp uyuduk.

oğlumla 10 aralık 2023 günü sikiştik

10 aralık sabahı saat 10:00 sularında uyanıp kahvaltıyı hazırladım. Sonra oğlumu uyandırmak için yatak odasına gidip ‘’ aşkım erkeğim benim hadi kahvaltı hazır ‘’ diyerek öptüm. Oğlum hakan ise gözlerini yarı açıp ‘’ annem kadınım her şeyim seni çok seviyorum ‘’ diyerek bana sarılıp öpmeye başladı. Bende oğluma karşılık veriyordum.  Anne oğul çılgınlar gibi sevişmeye başladık.

Bir müddet seviştikten sonra oğlum hakan kalın ve uzun sikini ağzıma doğru uzattı. Bende hiç vakit kaybetmeden oğlumun sikini ağzıma alıp sakso çekmeye başladım. Ben sakso çekerken oğlum hakan her yerimi okşayıp inliyor, zevkten uçuyordu. Bir müddet sonra oğlum bana sakso çektirirken bir eliyle etli amcığımın bızırıyla oynayıp diğer eliyle kocaman yanaklı götümün mor deliğini okşamaya başladı. Artık ben azgın bir kısrak oğlum hakan ise azgın bir aygıra dönüşmüştük.

Ben yatakta dört ayak şekilde domalıp’hadi gel aygırım’’ diyerek göt yanağıma şaplak atıp götümü hafif aşağı doğru eğdim. Oğlum hakan ise ‘’kısrağım benim şimdi aygırın seni parçalayacak‘’ diyerek tıpkı bir aygır gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Hakan etli amcığımı sert bir şekilde sikerken ben ‘’ aaahhhhh ooooohhh oooooffff uuuuffffff ‘ diye inledikçe oğlum daha sert sikmeye devam ediyordu. Hakan etli amcığı o kadar sert sikiyordu ki iri memelerim ileri geri sallanıyor amcığımda zevk suları akıyordu. Anne oğul çılgınlar gibi sikişirken ben ‘’ hadi erkeğim sik kısrağını parçala ‘’ diye inlerken oğlum hakan ‘’ oooohhhh yavrum benim kısrağım aygırın seni parçalayacak şimdi ‘’ diyerek saçlarımdan tutup tüm gücüyle kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı sikmeye devam ediyordu.

Bir müddet sonra pozisyon değiştik. Ben yüz sütü yatağa uzanıp bacaklarımı açtım. Oğlum hakan ise üzerime uzanınca ben ellerimle götümün kocaman yanaklarını ikiye ayırdım. Oğlum kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı. Ben ‘’ offfff aygırım benim harikasın ‘’ diye inlerken oğlum ise ‘’ kısrağım götünde sende efsanesiniz ‘’ diyerek göt deliğimi sikmeye başladı. Hakan bir yandan kalın ve uzun sikiyle kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikerken bir yandan etli amcığımın bızırı ile oynuyordu. Ben ise ‘’ hadi aygırım sik götümü sert sik beni parçala ‘’ diye inlemeye başlayınca hakan hızlı bir şekilde götümün mor deliğini sikmeye devam ediyor ‘’ kısrağım benim azgın orospum bu götü parçalayacağım ‘’ diyordu. O kadar zevk alıyordum ki zevkten kıvranıyordum. Oğlum hakan ise benim zevkten kıvrandığımı görünce tüm gücüyle götümü sikerken kasıkları göt yanaklarımı taşakları ise etli amcığımı ‘’ şap şap şap ‘’ döverken göt yanaklarım oğlumun her vuruşunda dalgalanıyordu. Bir yandan da bana ‘’ hem annem hem orospum hem karımsın senden asla vazgeçmem ‘’ diyerek götümü sikmeye devam ediyordu. Bende ‘’ karar ver erkeğim annen miyim orospun muyum karın mıyım? Annensem sikmezsin karınsam orospuluk yaptırmazsın ama orospun isem hem siker hem de satarsın bence ben senin orospunum şu an ‘’ dedim.

Bir müddet sonra oğlum hakan ‘’ hadi yavrum kucağıma gel bakalım ‘’ diyerek üzerimden inip sırt üstü uzandı. Ben ise ‘’ hayır ben senin altında olmak istiyorum aygırım ‘’ diyerek yatakta domalıp götümü hafif aşağı doğru eğdim. Oğlum hakan ise arkama geçip aynı bir aygırın kısrağın üzerine çıktığı gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp aniden içime soktu. Ben ‘’ aaaahhhhh yavaaaaşşş aygırım parçaladın beni ‘’ diye bağırınca oğlum daha sert bir şekilde göt deliğimi sikerken ‘’ kısrağım bu göte doyulmuyor yavrum ver o götünü banaaa ‘’ diyerek sikmeye devam ediyordu. Bir müddet bu şekilde sikiştikten sonra oğlum ‘’ geliyorum yavrum göt deliğini dölleyeceğim ‘’ dedi. Bende ‘’ hadi aygırım kısrağını dölle ‘’ diye bağırınca hakan kalın ve uzun sikini taşaklarına kadar göt deliğime sokup bağıra bağıra döllerini boşaltmaya başladı. Bende o esnada oğlumla beraber boşaldım. O gün her fırsatta sikişmeye devam ettik.

Bir sonraki Hikayemde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

10 Aralık 2023 Günü Oğlum Hakanla Sikiştik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir