Anne Kız Oğluma Sikildik

70 / 100

                                                 Anne Kız Oğluma Sikildik

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakanın kızım Ceyda ve beni nasıl siktiğini anlatacağım. 01.05.2022 günü kızım Ceyda bize gelmişti. Otogardan alıp eve doğru yola koyulduk. Eve vardığımızda eşyaları eve çıkarıp yerleştirdikten sonra kızım Ceyda ‘’ anne ben bir duş alıp biraz dinleneceğim ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam kızım ‘’ dedim. Ceyda duşa girmişti hakan ise evde içecek bir şeyler kalmadığı için içecek almak için dışarı çıkmıştı.

Ceyda duştan sonra odasına çekilip biraz uyudu. Saat 16:00 sularında ben yemek hazırlamıştım. Kızımı uyandırdım hakan ise eve gelmişti yemek yedikten sonra oğlum ben ve kızım oturup hem bir şeyler içip hem de sohbet etmeye başlamıştık. Kızım Ceyda Ankara da yaşantılarını anlatıyor bazen gülüyor bazen ise dikkatle dinliyorduk.

Bir ara oğlum hakan ‘’ kız Ceyda özlemedin mi abini? ‘’ dedi. Ceyda ise ‘’ özlemez miyim abi sen başkasın ‘’ diyerek güldü. Bende ‘’ kudurdunuz yine sizi azgınlar ‘’ dedim. Ceyda ise ‘’ tabi kudururuz anne kaç zaman oldu abimle sikişmeyeli? ‘’ dedi. Hakan ise hemen araya girip ‘’ merak etmeyin ben ikinize de yeterim ‘’ dedi. Ben ise oğluma ve kızıma ‘’ hadi neyi bekliyoruz o zaman ‘’ deyip ayağa kalktım. Üçümüzde yatak odasına geçip çırılçıplak soyunup sevişmeye başladık. Anne kız ikimizde erkeğimizi yiyecek gibi davranıyorduk.

Bir süre seviştikten sonra kızım Ceyda ayakta domalıp abisine ‘’ hadi abi sik beni çok özledim o sikini ‘’ dedi. Hakan ise ceydaya ‘’ hangi deliğin özledi beni kız ‘’ dedi. Ceyda ise ‘’ her deliğim özledi seni abi ‘’ deyince oğlum hakan kalın ve uzun sikini kızım ceydanın tazecik etli amcığına dayayıp yavaşça içine girmeye başladı. Oğlum hakan kalın ve uzun sikiyle kız kardeşinin taze etli amını sikerken bir yandan da benimle öpüşüyordu. Ceyda abisi tarafından sikilmenin keyfi ile ‘’ ooooohhhh devam et abi sik beni ‘’ diye inliyordu.

Bir süre sonra bende azgınlıktan kudurduğum için kızım ceydaya ‘’ şimdi sıra bende kız çekil bakalım abin beni siksin biraz ‘’ diyerek kendimi yatağa sırt üstü attım. Oğlum hakan ise hemen üzerime uzanıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp burnunu burnuma dayadı ve bana ‘’ seni sert sikeceğim yavrum ‘’ diyerek sikini aniden etli amcığıma sokup hızlı bir şekilde sikmeye başladı. Oğlumun siki etli amcığıma girip çıktıkça ben ‘’ aaaahhh aaaahhh aaaaahh ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum amcığımı daha sert sikip bana ‘’ yavrum sen böyle inledikçe ben daha da çok azıyorum ‘’ diyordu.

Bir süre sonra hakan bana ‘’ anne şimdi sıra götünde ‘’ diyerek beni yüz üstü yatırıp üzerime çullandı. Kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp birden içime soktu. O esnada ben ‘’ aaaaaaahhhhhh yavaaaaaşşşşşş ‘’ diye çığlık atınca oğlum ağzımı kapatıp bütün gücüyle göt deliğimi sikmeye devam etti. Oğlum tarafından tecavüz edilircesine sikilirken ben ‘’ ııııhhhh ıııııhhhh ııııhhhhhhh ‘’ diye inliyordum. O esnada kızım Ceyda ‘’ abi sıra bende hadi gel bana artık sik beni annemi hep sikiyorsun ‘’ dedi. Oğlum hakan ise ‘’ sen farklısın annem farklı ama annemle senin aranda seçim yaparsam annem derim sende var mı böyle am göt vücut? Yok tabi ki annemi sikmek isteyeceğim. ‘’ dedi. Kızım Ceyda ise tam kalkıp üstünü giymeye çalışırken oğlum hakan üzerimden kalkıp ceydayı yakaladı ve ona ‘’ seni sikmediğim için mi küstün orospum? ‘’ dedi. Ceyda ise ‘’ evet abi demek annemi sikmek benden daha zevkli o zaman benden sana fayda yok artık ‘’ dedi. Hakan ceydayı aniden yatağa fırlatıp üzerine çullandı. Kalın ve uzun sikini kızım ceydanın dolgun götünün pembe deliğine aniden sokup sert bir şekilde sikmeye başladı. Oğlum hakan kardeşi Ceyda nın götünü sikerken Ceyda ‘’ abi yavaşşşşş çok canım acıdı yavaşşşşş ‘’ diyordu. Hakan ise kardeşi Ceyda ya ‘’ orospu sen bana seni sikmedim diye küsmeye kalktın ya seni deliler gibi sikip göt deliğini dölümle dolduracağım ‘’ dedi. Ceyda ise ‘’ abi tamam sen nasıl istersen ben sana küsmedim nolur yavaş sik beni ‘’ desede hakan aldırış etmeden kardeşi ceydayı bütün gücüyle götünden bağırta bağırta sikiyordu. Bir süre sonra hakan kalın ve uzun sikini kızım ceydanın dolgun götünün pembe deliğine taşaklarına kadar sokunca Ceyda ‘’ aaaaaaaahhhhhhh götüm yırtıldııııııı ‘’ diye bağırırken hakanda inleye inleye döllerini ceydanın göt deliğine boşalttı.

Bir sonraki hikayemde görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Anne Kız Oğluma Sikildik

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir