Antalya Kepez Maceram

74 / 100

Antalya Kepez Maceram

Merhaba sevgili takipcilerim ve müşterilerim bu yazımda size antalya kepezli vip özel müşterim ibrahim ile yaşadığım ilişkiyi anlatacağım. 15.09.2017 tarihinde telefon ile bana ulaşan müşterim ibrahim beni özlediğini ve gelmemi istediğini söyledi. 19.09.2017 günü antalya otogardan beni ve oğlum hakanı alan ibrahimle kepeze doğru yola koyulduk. Evine vardık ve çok güzel bir evi vardı oturdup biraz sohbet ve içkiden sonra ibrahim bana doğru sokulup “seni çok özledim fahisem” diyerek öpmeye başladı

Bende ona karşılık veriyordum. Sonra ibrahim çırılçıplak soyundu ve önümde dikildi bende ibrahimin kalın damarlı sikini elime alıp okşamaya başladım. Ben ibrahimin sikini okşarken ibrahim de beni soymaya başladı. Bu esnada hakanda ” anne ben balkondayım” diyerek odadan çıktı. Ibrahim beni tamamen soymuştu ve koltuğun üstüne uzandım ibrahim bacaklarımı omuzlarına alıp “fahişem özledim kocaman yanaklı götünün mor deliğini” diyerek kalın damarlı sikini göt deliğime dayadı ve yavaş yavaş içime girmeye başladı. Ibrahim götümün içine girerken bende “offfffff ufffffff hadiiiiii” diye inleyerek ibrahimi motive ediyordum.

Derken ibrahim birden yüklenerek kalın damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine kökledi ve üzerime çıkıp bütün gücüyle sikmeye başladı. Ibrahim götümün içine kökledikce kasıkları göt yanaklarıma ” şap şap ” vuruyordu. Ibrahim büyük bir zevkle götümü sikerken bende inlemelerimle ona eşlik ediyor onu havaya sokuyordum. Sonra pozisyon değiştik ibrahim sırt üstü uzandı bende sırtımı ibrahime dönüp tuvalete çöker gibi kucağına çöktüm ve ” hangi deliğime girmek istiyorsan gir erkeğim” dedim.

Ibrahimde kalın damarlı sikini bembeyaz etli amıma sokup sert bir şekilde sikmeye başladı o kadar sert köklüyordu ki amımdan kan gelmeye başladı ama ikimizde aldırış etmiyor anı yaşıyorduk o esnada hakan içeri geldi biz ibrahimle sikişe devam ederken hakanda bizi izliyordu. Bi süre sonra ibrahim bana ” oğlunda bize katılsın” dediğinde bende ” olur uzun zamandır grup yapmıyoruz zaten süper olur” dedim.

Ibrahim alttan amcığıma sert bir şekilde pompalarken hakan hemen soyunup sikini ağzıma verdi. Bi süre sonra ben ibrahimin üzerine sırt üstü uzanıp kalın damarlı sikini göt deliğime dayadım ve ibrahim baldırlarımdan tutup alttan kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye başladı ben bacaklarımı ikiye ayırıp dizlerimi kırıp kendime çektim hakanda üzerime çıkıp bana ” anne bende götünü sikmek istiyorum” dediğinde bende ona “yavaş sikin götümü sikerken yırtmayın” dedim. Ibrahim durdu hakanda kalın uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayadı ve yavaş yavaş içime girmeye başladı iki yarak aynı delikteydi ve hafif tempo ile sikmeye başladılar ilk başlarda götümün mor deliği çok sızlasada sonraları alışmaya başladı ve ben ikisinede “hadi erkeklerim sert sikin götümü” diye inleyeme başladım.

Bi süre sonra ikiside büyük bir hırıltı ile kocaman yanaklı götümün mor deliğine şiddetli bir şekilde boşaldılar ama doymadıkları belliydi götümden siklerini çıkardıklarında göt deliğim açık kalmıştı ve ayağa kalktığımda bacaklarıma aşağı dölleri akıyordu. Duşa girip temizlenirken hakanla ibrahimin konuşmalarını duyuyordum ibrahim hakana ” anneni çok özlemişim yine grup olarak amını götünü sikelim” dediğinde hakanda ona ” tamam ibrahim sikelim” dedi. Ben banyodan çıktığımda ibrahim ve hakan koltukta beraber oturup siklerini sıvazlıyorlardı. Yanlarına gidip dans etmeye başladığımda ibrahim hemen yanıma gelip arkamdan bana sarılıp sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sürtmeye başladı hakanda önüme geçip etli bembeyaz amıma sürtünüyordu.

Amım iyice sulanmış ben inlemeye başlamıştım hakanı koltuğa itip önünde diz çöküp kalın uzun sikini ağzıma alıp emmeye başladım ibrahimde üzerime çıkıp kalın damarlı sikini bembeyaz etli amıma sokup sert bir şekilde sikmeye başladı ben bacaklarımı ikiye ayırıp kalın damarlı sikini bembeyaz etli amıma daha rahat girmesini sağlarken ibrahim memelerimi okşayıp boyunumu öpüyor bi yandanda bembeyaz etli amımın bızırını okşayarak beni çıldırtıyordu. Ibrahim bi süre sonra kalın damarlı sikini bembeyaz etli amcığımdan çıkarıp ani bir şekilde kocaman yanaklı götümün mor deliğine kökledi ve bütün gücüyle sikmeye başladı

ibrahim aniden kalın damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokunca ben bi çığlık attım hemen hakan kalın uzun sikini ağzıma verdi ve saçlarımdan tutup hızlı hızlı gırtlağıma kadar sokmaya başladı ibrahim kalın damarlı sikini bi amıma bi götüme sokarken bende zevkten şarıl şarıl zevk sularımı akıtıyordum. Sonra yer değiştiler bu sefer ibrahim kalın damarlı sikini ağzıma verdi ve saçlarımdan tutup hızlı hızlı gırtlağıma kadar sokmaya başladı hakanda horoz gibi tepeme çıkıp kalın uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sürtmeye başladı biraz sürttükten sonra hakanda sert bir şekilde kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye başladı benim artık takatim kalmamıştı ama onlarda tık yoktu. Hakan bi süre sonra kalın uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğinden çıkarıp aniden bembeyaz etli amıma sokup sert bir şekilde sikmeye başladı o kadar sert köklüyordu ki amımdan zırıl zırıl zevk suları akıyordu bi kaç git gelden sonra hakan ” geliyoruuuummmm geliyorum orospum geliyorum” diyerek bembeyaz etli amıma kalın uzun sikini kökleyip döllerini fışkırmaya başladı.

Hakan boşaldıktan sonra 5 dakika fln içimden çıkmadı. Hakan çıkar çıkmaz hemen ibrahim üzerime çıkıp kalın damarlı sikini bembeyaz etli amıma sokup sert bir şekilde bi kaç git gelden sonra ibrahimde ” geliyorum kahpe geliyorum” derken ben ” hadi erkeğim boşalt fışkırt dölle amımı” diye bağırırken oda boşaldı ve kalkıp banyoya gitti. Hakanda banyoya gitti ve ben içeride yorgunluktan bitap düşmüş halde amımdan ve götümden döller sızarak yatıyordum. Ibrahim ve hakan 1 saat olmasına rağmen hala banyodan çıkmamışlardı bende yerimden kalkıp tuvalete gidip en azından amımı götümü temizleyeyim dedim.

Tuvalete vardığımda banyodan ibrahim ve hakanın sesleri geliyordu duşa kabinden gördüğüm kadarıyla ibrahim doymamış hakanıda sikiyordu hem üzüldüm sevincim hakanda annesi ve kardeşi gibi sikişte sınır tanımıyordu üzüntüm ise niye benide aralarına dahil etmedikleriydi. Temizlenip tuvaletten çıktım bi müddet sonra ibrahim ve hakan çıktılar banyodan ve karşıma geçip oturdular. Ben hemen ” ibrahim bende hızını alamadın hakanda mı aldın” dediğimde ibrahim ” merak etme yavrum biraz dinlenelim yine seni sikicem” dedi. Bir müddet dinlendikten sonra ibrahim bana yaklaşıp öpmeye başladı ” o güzel götünü sikmek istiyorum” dediğinde bende ona ” sik erkeğim amımı götümü sik” diye cevap verdim.

Kalın damarlı sikini ağzıma alıp emmeye başladım biraz saksodan sonra ibrahim yere sırt üstü uzandı bende sırtımı ibrahime dönüp tuvalete çöker gibi kucağına çöktüm ve o kalın damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaş üzerine oturdum.

Ibrahim belimden tuttu ve sert bir şekilde kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye başladı ben bacaklarımı ikiye ayırıp dizlerimi kırıp göt yanaklarımın ayrılmasını sağlayıp ibrahime yardımcı olmaya çalışıyordum. Hakan oturmuş bizi izliyordu biraz sonra pozisyon değiştirdik ben dört ayak oldum dizlerimi bir araya getirip kafamı aşağı indirip dirseklerimi yere koydum ibrahim ” feridem amın yumruk gibi dışarı çıktı götün kapak gibi açıldı orospu” dedi ve tıpkı bir horoz gibi tepeme çıkıp kalın damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sert bir şekilde sikmeye başladı o kadar sert köklüyordu ki götüm yırtıldı sandım taşakları ” şap şap” amıma vuruyordu

biraz git gelden sonra ibrahim kalın damarlı sikini bi amıma bi götüme sokmaya başladı bende ” sik erkeğim amımıda sik götümüde sik parçala beni fışkırt döllerini dölle her yerimi” diye inlerken ibrahim hırıldamaya başladı sımsıkı sarılıp var gücüyle kalın damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine köklüyordu ki son anda öyle bir kökledi ki götümün mor deliğini dölleriyle doldurdu. Ibrahim üzerimden indi o esnada hakan ” anne sıra bende” deyip kalın uzun sikini sıvazlayarak geldi beni yan yatırdı sağ bacağımı dizimden kırıp havaya kaldırdım hakan arkama yattı ve kalın uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sert bir şekilde sikmeye başladı

o esnada ibrahimde hakanın arkasına yatıp hakanın bacağını havaya kaldırıp “ananın götü amı yetmedi şimdi seninde götünü sikicem” deyip ibrahimde hakanın götünü sikmeye başladı. Bi süre sonra ben sırt üstü yattım hakan bacaklarımı omuzlarına alıp “fahişem seni çok seviyorum” deyip bembeyaz etli amıma sokup sert bir şekilde sikmeye başladı o kadar sert köklüyordu ki amım ” vıcık vıcık” ediyordu ibrahimde yine hakanın arkasına geçip hakanı götten sikiyordu.

Hakan çifte zevk yaşarken bende sikilmekten bitmiş durumdaydım. Bi süre sonra pozisyon değiştirdik hakan sırt üstü uzandı bende sırtımı hakana dönüp tuvalete çöker gibi kucağına çöktüm ve o kalın sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sert bir şekilde üstüne oturdum hakan alttan doğru kocaman yanaklı götümün mor deliğini sert bir şekilde sikerken ibrahimde bacak arama girip beni kalın damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sert bir şekilde sikmeye başladı iki yarak aynı delikteydi ve hafif tempo ile sikmeye başladılar ilk başlarda götümün mor deliği çok sızlasada sonraları alışmaya başladı ve ben ikisinede ” hadi erkeklerim boşaltın fışkırtın dölleyin götümü parçalayın” diye bağırırken

Antalya Kepez Maceram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir