Baharda Seksin Tadı Bir Başka Bölüm 3

69 / 100

Baharda Seksin Tadı Bir Başka Bölüm 3

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere 2019 yılı baharında yaşadığım bir hikayemin üçüncü bölümünü yazmak istedim.

İkinci bölümde kenan ile yaşadığım seks hikayemi anlatmıştım kenanın orman evinde bu bölümde ise kenan ve hakan ile o günün akşamı yaptığımız seksten bahsedeceğim.

Kenan duştan çıkmıştı bende kalkıp apışak apışak duşa gittim temizlenip tekrar yatak odasına geçip külot ve sütyenimi giydim.

Üzerime gecelik giyip salona kenan ile hakanın yanına geçtim tv izliyorlardı.

Saat 16:30 falandı ben gençlere ‘’ siz acıkmadınız mı ben acıktım’’ dedim. Yemeği beraber yaptık ve yedik yemekten sonra masayı topladım.

İçeri geçip tv de korku filmi açıp izlemeye başladık filmi izlerken bir yandan da viskilerimizi yudumlayıp sohbet ediyorduk.

Film bittikten sonra hakan kenan’a ‘’ hadi anneme grup yapalım yine ne dersin’’ dedi. Kenan ise ‘’ bakalım annen kabul edecek mi bugün çok yoruldu’’ dedi hakan bana doğru baktı bende ‘’ tamam olur’’ dedim.

Ayağa kalkıp kenan ve hakana striptiz yapmaya başladım. 10 dakika sonra geceliğimi çıkartıp hakanın üzerine attım ve dans etmeye devam ettim.

Aradan 10 dakika daha geçtiğinde bu sefer sütyenimi çıkartıp kenan a attım. O şekilde 10 dakika kadar daha dans ettim bu sefer külodumu çıkartıp aralarına attım ve dans etmeye devam ettim.

Külodumu çıkartıp dans etmeye başlayınca hakan kalkıp yanıma geldi ve beraber dans etmeye başladık. Hakan elleri ile her yerimi okşarken bende hakanın t-shirt ünü çıkarttım. Bir süre daha dans ettikten sonra hakanı çırılçıplak soydum. Götümün kocaman yanaklarını hakanın kasıklarına dayayıp sürtünmeye başladım.

O sırada kenan ayağa kalkıp soyunmaya başladı. Çırılçıplak soyunup o da yanımıza geldi ve dansa devam ettik

Kocaman yanaklı götümle hakanın kalın ve uzun sikini okşarken kıpkırmızı dudaklı etli amımlada kenan ın kalın ve uzun sikini okşuyordum.

Kenan sikini etli amıma dayayıp elleri ile öt yanaklarımdan tutup kendine doğru çekti. Kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı.

Kenan amcığımın içinde gidip gelirken elleriyle götümün kocaman yanaklarını ikiye ayırmıştı. Bunu fırsat bilen hakan ise kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı.

İki gencin arasında pinpon topu gibi ileri geri gidip gelirken onlarda beni sikmenin zevkine varıyorlardı.

Ayakta aralarında amımdan ve götümden sikilirken bende onlara ayak uyduruyordum.

Daha sonra hakan ve kenan beni kucaklayıp yatak odasına götürüp yatağın üstüne attılar. Kenan bana bakarak güldü ve ‘’ hakan feride ablayı sikmek çok hoşuma gidiyor hadi devam edelim orospu ananı sikmeye’’ dedi.

Hakan ise ‘’hadi devam edelim kenan’’ dedi ve ikisi birden üzerime çullanıp her yerimi öpüp okşamaya başladılar. Bende ellerimle kalın ve uzun siklerini sıvazlamaya başladım.

Sonra hakan beni domalttı arkama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sert bir şekilde sokup sikmeye başladı. Hakan kasıklarımdan tutup sert sert amcığımı sikerken kenan da kalın ve uzun sikini ağzıma verip sakso çektirmeye başladı.

Hakan vurunca kenana kenan sokunca hakana gidiyordum. Onlar inleyerek beni sikerlerken bende ‘’ıımmmmmmmmm’’ diye ses çıkartarak onlara eşlik ediyordum. 20 dakika sürmüştür bu şekilde sikilmem dah sonra pozisyon değiştirdik.

Hakan yatağa uzandı bende ata biner gibi kucağına çıkıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime aldım. Hakan göt yanaklarımı avuçlayıp beni hoplatmaya başladı.

Kenan yatağa çıkıp beni hakanın üzerine yatırdı ve hakana ‘’ hadi kanka annenin götünü aç bana sikeyim’’ dedi.

Hakan ise’’ gel kanka açtım istediğini yap’’ dedi ve kenan arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp kasıklarımdan tuttu ve bi anda göt deliğime kökledi.

Kenan sert bir şekilde sikini göt deliğime kökleyince ‘’offffffffffff yandım anaaaaaaaammmmmmm’’ diye çığlık attım.

Kenan ise ‘’yan feride abla yan bizde söndüreceğiz seni’’ diye sikmeye başladılar. Hakan ve kenan beni tost yapıp sikerlerken bende ‘’ıhhh ohh ımmm ufff’’ diye inliyordum.

Bi kaç git gelden sonra kenan inleyerek kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine kökleyip döllerini boşaltmaya başladı. Kenan göt deliğimi döl ile doldurmuştu ki bu sefer hakan hırıldamaya başladı oda inleyerek kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma döllerini boşaltmaya başladı.

Hakan da amcığımı döl ile doldurmuştu kenan yatağa uzanıp kaldı bende kalkıp banyoya gidecektim ki kenan kolumdan tutup ‘’ nereye feride abla daha bitmedi ki sikişimiz biraz dinlenip devam edeceğiz’’ deyip beni yatağa çekti.

Üçümüzde yatakta uzanıp biraz dinlendik. Sonra hakan yine beni öpmeye ve okşamaya başladı. Tabi kenan durur mu? Oda hemen yumuldu bana ve her yerimi öpüp okşamaya başladılar ben ise yorgun bir şekilde aralarında öylece yatıyordum gençler çok hızlıydı.

Sonra kenan ‘’ feride abla az önceki gibi sikişelim ama bu sefer ben altta olacağım’’ dedi. Bende kenan a ‘’ yahu hem abla diyorsun hem sikiyorsun insan ablasını siker mi?’’ dedim.

Kenan ‘’ insan ablasını siker mi siker baksana hakan da annesini sikiyor’’ diyerek güldü. Kenan yatağa uzandı bende ata biner gibi kucağına çıkıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime aldım. Kenan göt yanaklarımı avuçlayıp beni hoplatmaya başladı. Kenan alttan vurdukça göğüslerim aşağı yukarı oynuyordu hakan ise yanı başımızda bizi izliyordu.

Biraz sonra baktım ki hakanın da siki dimdik olmuştu. Bende ‘’ ne bekliyorsun oğlum kendine eziyet etme götüm boşta hadi gel’’ dedim. Hakan ise ‘’ anne iyice fahişeleştin sikilmek için yer arıyorsun korkuyorum ki sokaktan geçenleri eve alıp sikişeceksin’’ deyince ben gülmeye başladım.

Hakan yatakta ayağa kalkıp beni kenan’ın üzerine yatırdı.

Kenan elleriyle göt yanaklarımı açıp hakana ‘’kanka hadi bekletme feride ablamı’’ dedi. Hakan kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça göt deliğime girmeye başladı.

Hakan sikini milim milim mor deliğime sokarken kenan da alttan etli amcığıma vurmaya devam ediyordu.

Onlar beni amlı götlü sikerken bende ‘’hadi erkeklerim sikin beni oyurun yarağa parçalayın amımı götümü’’ diye inliyordum.

Hakan ise ‘’sikicez tabi anne sen bizim fahişemizsin artık’’ diye göt deliğimi sert bir şekilde sikmeye devam ederken kenan ise ‘’feride abla sen sikmeye doyulacak bir kadın değilsin seni siken gençleşir’’ diyerek bana iltifat ediyordu.

Sonra kenan ‘’hakan feride abla ikimizi aynı anda amdan veya götten alır mı?’’ dedi. Ben o esnada biraz korktum ama belli etmedim.

Hakan ‘’ daha önce bir çok kez aldı yine alır annem kaç kere o şekilde sikildi annem’’ dedi. Kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğinden çıkartıp kıpkırmızı dudaklı etli amıma dayadı.

Yavaşça içime sokmaya başladığında amcığıma öyle bir ağrı girdi ki sanki yırtılıyordu amcığım.

‘’çıkartııııııııııııınnnnnnnnn canım çok yandıııııı’’ diye çığlık atınca ben kenan ‘’feride abla istediğin kadar bağırabilirsin burada kimse duymaz seni’’ deyip hakan ile kalın ve uzun siklerini kıpkırmızı dudaklı etli amcığımda ileri geri yapmaya başladılar.

Onlar girip çıktıkça bende amcığımın ağrısından ‘’ ooooooffffffffff ufffffffffff oyyyyyyyyyyyy ııııııııııııyyyyyyyy ııııııııııııııııııh’’ diye inliyordum.

Biraz sonra kenan hakana ‘’hakan kanka birazda götünden sikelim feride ablayı’’ deyince ben ‘’olmaz amcığım çok ağrıdı götüm mahvolur’’ dedim.

Hakan ise saçlarımı tutup kafamı geriye çekerek ‘’istesende istemesende sikicez direnme ki canın yanmasın fahişe’’ dedi.

Hakan ile kenan kalın ve uzun siklerini etli amcığımdan çıkarttılar. Kenan elleri ile göt yanaklarımı ikiye ayırdı hakan önce kenanın sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayadı.

Kenan sikini göt deliğime soktu sıra hakana gelmişti hakanda kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayadı ve sokmaya başladı.

Göt deliğime iki yarak girmeye başlayınca ben ‘’çıkartııııııııııınnnnnnnnnnn yandııııııııımmmmmmm götüm yırtıldı çıkartın ulaaaaaaaaaaaannnnnnn’’ diye bağırmaya başladım.

Kenan bana sımsıkı sarıldı hakan ise kollarını koltuk altımdan geçirip domuz bağı yaptı. Kımıldıyamıyordum hakan ile kenan ise kalın ve uzun yarakları ile kocaman yanaklı götümün mor deliğini bağırta bağırta sikiyorlardı.

Birkaç git gelden sonra hakan kenana ‘’ kanka ikimiz aynı anda götünü dölleyelim annnemin’’ dedi kenan ise ‘’olur kanka’’ dedi.

Başladılar bütün güçleri ile göt deliğimi sikmeye ben bağırdıkça onlar aldırış etmeden göt deliğimi parçalıyorlardı.

Bir müddet sonra hakan ve kenan hırıldaşmaya başladılar anlaşılan boşalacaklardı. Benimde tek kurtuluşum onların boşalması idi.

Birkaç git gelden sonra ikiside aynı anda kalın ve uzun siklerini kocaman yanaklı götümün mor deliğine köklediler o kadar canım yandı ki ‘’ gitti götüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmm’’ diye bağırdım.

Kenan ile hakanda inleye inleye döllerini göt deliğime boşalttılar.

Son gün sikişimizi bir sonra ki yazımda paylaqşmak üzere bol sikişli günler 😊

Baharda Seksin Tadı Bir Başka Bölüm 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir