Evde Başladı Bahçede Bitti

73 / 100

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile çiftlik evinde yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. 09.03.2023 günü akşam 20:00 da Karacabey de bulunan çiftlik evimize doğru yola çıktık. Saat 21:45 te Karacabey deki çiftlik evimize ulaştık. Üzerimizi değişip salona geçip sohbet edip bir şeyler içtikten sonra saat 01:30 da yattık.

Sabah saat 10:30 da uyandım. Kahvaltı hazırlayıp oğlum hakanı uyandırdım. Gece anne oğul sex yaptığımız için ikimizde çırılçıplaktık. Oğlum hakan kahvaltı yapmak için oturdu. Bende çayını koyup tam yerime geçecektim ki hakan götüme tokat atıp ‘’ bu göt beni benden alıyor yavrum ‘’ dedi. Bende ‘’ o götü bir tek sen değil erkeğim beni bilen herkes seviyor ‘’ diyerek güldüm. Yerime geçip oğlumla beraber kahvaltı yaptıktan sonra ben çayları tazelemek için kalktım. O esnada hakan arkamdan bana sarılıp ‘’ yavrum bırak çayı ben seni demlerim ‘’ dedi. Bende ‘’ dur azgın aygırım dur kahvaltı bitsin sonrada beni bitirirsin ‘’ dedimse de oğlum hakan aldırış etmeyip kalın ve uzun sikini arkamdan doğru kocaman yanaklı götümün mor deliğine aniden sapladı.

Bir yandan ise kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı ve iri memelerimi okşuyordu. Bende biraz öne doğru eğilip götümü oğlumun kucağına iyice dayadım. Hakan ise kasıklarımdan tutup hafif tempo ile göt deliğimi sikerken ‘’ anne harikasın sen ya bu göt beni hep delirtiyor ‘’ diyordu. Bende ‘’ erkeğim o kadar güzel sikiyorsun ki beni ne baban nede diğer erkekler senin verdiğin zevki vermiyor bana devam et erkeğim ‘’ dedim. Bir süre mutfakta oğluma götümü siktirdikten sonra ben ‘’ hadi aygırım bahçede devam edelim ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ olur kısrağım ‘’ dedi. Ben yatak odasına geçip üzerime siyah bir sütyen ve açık yeşil bir külot giydim.

Birlikte bahçeye indik. Bahçede ve etrafında kimsenin olmadığını kontrol edip yapay göldeki iskeleye geçip üzerimdekileri çıkardım. Ellerimi iskeledeki korkuluklara dayayıp ‘’ hadi gel aygırım ‘’ diyerek götüme şaplak attım. Oğlum hakan ise ‘’ biraz daha domal kısrağım göt deliğin meydana çıksın ‘’ dedi. Bende ‘’ sen iste aygırım ‘’ diyerek biraz daha domalıp elimle göt yanağımı açıp göt deliğimin meydana çıkmasını sağladım. Oğlum hemen arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. Oğlum götüme girip çıktıkça ben ‘’ oooohhhh ummmm ımmmm ‘’ diye inleyerek etli amcığımı okşuyordum. Benim inlemelerim oğlumu daha çok azdırıyordu ve daha sert bir şekilde götümü sikmeye başladı. Oğlum hakan arkamdan vurdukça kasıkları göt yanaklarımı taşakları etli amcığımı dövüyor iri memelerim ise ileri geri sallanıyordu. Birkaç git gel den sonra oğlum hakan bağıra bağıra döllerini göt deliğime boşalttı. İkimizde toparlandık ve bahçede biraz gezip yapay gölün kıyısındaki bankta oturduk. Biraz sohbet edip manzarayı izledikten sonra ben eve geçtim. Duş alıp beyaz bikinimi giyip salona geçtim.

evde başladı bahçede bitti
evde başladı bahçede bitti

Bir süre sonra ben dayanamayıp tekrar bahçeye oğlumun yanına inip elimdeki havluyu iskeleye serip yattım. Bankta oturan oğluma azgın bir şekilde bakarak kendimi okşamaya başladım. Oğlum hakan banktan kalkıp yanıma geldi ve ‘’ kısrağım doymadın galiba sikilmeye ‘’ dedi. Bende ‘’ kısrağın bugün çok azgın aygırım doyamıyorum bir türlü ‘’ diyerek dudaklarına yapıştım. Bir süre seviştikten sonra ben üzerimden bikinimi çıkardım. Oğlum hakan zaten çıplaktı. Ben hemen bacaklarımı iki tarafa açıp hakana ‘’ hadi erkeğim sik beni ‘’ diye inledim. Oğlum hakan ‘’ zevkle kısrağım ‘’ diyerek bacak arama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı. Oğlum amcığımı yara yara sikmeye başlayınca ben ‘’ ohhhhhh devam et aygırım devam et sik anneni ‘’ diye inledim. Ben inleyince oğlum hakan iyice üzerime yüklenip bir yandan amcığımı sikerken bir yandan da iri memelerimi emmeye başladı. Resmen beni canlı canlı yiyordu.

Biraz sonra hakan bana sımsıkı sarılıp bütün gücüyle etli amcığımı sikmeye başladı. O kadar sert sikiyordu ki amımdan vıcık vıcık sular gelmeye başlamıştı ve ben zevkten ‘’ hadi daha sert sik daha sert ayrığım ‘’ diye inliyordum. Birkaç git gel den sonra anne oğul bağıra bağıra ikimizde boşaldık.

Oğlum kalkıp ‘’ ben eve geçiyorum bebeğim ‘’ diyerek eve geçti. Ben ise yerde öylece kala kalmış etli amcığımdan döller akıyordu.

Biraz sonra bende kalkıp eve geçtim temizlenip üzerime turuncu mavi külot sütyenimi giyip yatak odasında yatağımın üzerine uzandım. Yarım saat kadar yatağımda dinlenip daha sonra tekrar havlumu elime alıp bahçeye indim. Bahçeye inmeden bir cinsel uyarıcı ilaç almıştım. Bir ağaç gölgesi bulup havlumu serip üzerine uzandım. Bir müddet sonra oğlum hakanda yanıma geldi. Ben ‘’ ne oldu aslanım? ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ bir şey yok anne öyle geldim ‘’ dedi ama gözleri ateş saçıyordu. Belli ki cinsel uyarıcı ilaç almıştı. Hakan yanı başıma oturdu. Bir süre sonra içimde fırtınalar kopmaya başladı. Anladım ki ilaç etkisini gösteriyordu. Ayağa kalkıp çırılçıplak soyunup dans etmeye başladım. Oğlum hakan ise beni izliyordu ve siki dikilmeye başlamıştı. Bir süre dans ettikten sonra oğlum hakan beni ayağımdan tutup çekerek yere düşürdü. Ben ‘’ yavaş azgın köpek yavaş ‘’ desem de dinlemeyip beni yüzüstü yatırdı ve üzerime çullandı.

Kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sert bir şekilde sikmeye başladı. Oğlum hakan göt deliğimi sert bir şekilde tıpkı tecavüz eder gibi sikerken bende ‘’ ooohhh ıııhhhh aaaaaahhh devam et erkeğim sik götümü parçala beni ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe hakan ‘’ seni parçalamak istiyorum orospum bu götün beni benden alıyor doyamıyorum ‘’ diyerek çatır çatır sikiyordu. Biraz sonra hakan bana sımsıkı sarılıp sırt üstü uzanıp beni kucağına aldı. Ben sırtüstü oğlumun kucağında idim. Hakan bana ‘’ hadi yavrum tuvalete çöker gibi kucağıma otur ‘’ dedi. Bende ‘’ sen iste erkeğim ‘’ diyerek ayağa kalkıp bacaklarımı açıp tuvalete çöker gibi oğlumun kucağına çöktüm. Oğlum hakan ise kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayadı ve yavaşça içime doğru soktu. Ben ‘’ oooohhhhh ‘’ diye inlerken kollarımı geriye doğru oğlumun göğsüne koyup bacaklarımı iyice açtım. Hakan belimden tutup hafif tempo ile alttan doğru kalın ve uzun sikini göt deliğime sokup çıkartmaya başladı. Ben aldığım zevkinde etkisiyle elimi etli amcığıma atıp amımın bızırını okşarken bir yandan da ‘’ hadi erkeğim sik götümü hadi aslanım parçala beni hadi oğlum sik anneni ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe hakan tüm gücüyle sikini alttan doğru göt deliğime sokmaya başladı. Bir süre bu şekilde anne oğul sikiştikten sonra oğlum hakan beni kucağından indirip eve doğru gitti. Ben ise öylece kala kalmış resmen kuduruyordum.

evde başladı bahçede bitti

Biraz sonra oğlum elinde pembe külot sütyen ve straponum ile geldi. Bana ‘’ hadi pembe iç çamaşırlarını giy ve bana bir striptiz yap anne ‘’ dedi. Bende ‘’ sen iste erkeğim ‘’ diyerek ayağa kalkıp pembe iç çamaşırlarımı giyip dans etmeye başladım. Biraz dans ettikten sonra sütyenimi çıkarıp biraz elimde sallayıp hakanın yüzüne fırlattım ve dans etmeye devam ettim. Bir müddet daha dans ettikten sonra külodumu indirip oğluma doğru domalıp straponu etli amcığıma sokup çıkartmaya başladım.

Bir süre beni o halde beni izleyen oğlum hakan yanıma gelip arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu. Ben ‘’ aoooohh uzun zamandır grup seks yapmadık aynı anda amımdan ve götümden sikilmekten çok zevk alıyorum ‘’ diye inledim. Ben inledikçe hakan daha sert bir şekilde götümü sikmeye başladı. O kadar sert sikiyordu ki bir süre sonra ikimizde bağıra bağıra boşaldık.

Bir Sonraki Hikayemde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir