Evi Tadilat Ettirirken Kendim Tadilata Uğradım

78 / 100

Evi Tadilat Ettirirken Kendim Tadilata Uğradım

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda 07.04.2023 günü evimi tadilata gelen ustalar ile yaşadıklarımı anlatacağım. Çiftlikteki evimize birkaç ek ve özel alanlar yaptırmak istemiştim. Bu yüzden bir inşaat firmasından teklif aldık ve anlaştık. Firma 04.04.2023 günü malzemeler getirildi. Ertesi günü mühendis ve ustalar gelip alanları işaretledi ve mühendis bana ‘’ feride hanım 07.04.2023 günü projeye başlayacağız ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam mühendis bey ’’ dedim.

07.04.2023 günü ustalar gelip işlemlere başladı bende evde yalnız oturuyordum. Oğlum hakan ise bursa merkeze gitmişti. 6 tane usta bahçede çalışıyordu 1 tanesi orta yaşlı diğerleri ise gençti. Bir ara ben balkona oturup onları izlemeye başladım. Onların benden haberi yoktu. Orta yaşlı usta tenha bir alana geçti ve ufak tuvaletini yapmaya başladı ancak ben her şeyi birebir görüyordum. Devasa bir siki vardı ustanın ve o esnada içimde fırtınalar koptu.

Bir şeyler yapıp o ustayı yoldan çıkarmam gerekiyordu. Yarım saat sonra ben ‘’ usta bakar mısınız? ‘’ diyerek ustalara seslendim. Genç ustalardan biri geliyordu ki ben ‘’ orta yaşlı usta siz gelir misiniz? ‘’ dedim. Usta yanıma gelip ‘’ buyurun hanımefendi ‘’ dedi. Bende ‘’ usta evin içinde birkaç nokta var onlara da bakar mısın neler yapılması gerek? ‘’ dedim. Usta bana ‘’ tabi ki müsaadenizle inceleyeyim ‘’ dedi bende ‘’ buyurun ‘’ diyerek içeri davet ettim.

Usta içeri geçince ben ‘’ siz evi gezin ben geliyorum şimdi ‘’ diyerek yatak odama geçtim. Üzerime külot sütyen giyip onların üzerine içimi rahat bir şekilde gösterecek sabahlık giydim. Usta o esnada evin alt bölümünü gezmiş ben merdivenlerden inerken ‘’ hanımefendi neresi tadilat edilecek ben göremedim ‘’ diyerek bana doğru döndü. Benim üzerimdekileri gören usta bir an şaşırdıktan sonra hemen kendini toparlayıp ‘’ af edersiniz hanım efendi özür dilerim ‘’ dedi. Bende ‘’ önemli değil usta aslında evde tadilat yapılacak yer yok ben seni çok beğendim o yüzden çağırdım ‘’ dedim. Usta ‘’ nasıl yani ‘’ diye sorunca ben ‘’ az önce sen ufak tuvaletini yaparken gördüm ve sikin çok büyük içimde fırtınalar koptu ‘’ dedim. Usta ‘’ ama nasıl olur hanımefendi ‘’ derken bende ‘’ eğer beni sikmezsen seni patronuna şikayet ederim ‘’ dedim. Usta ise ‘’ şikayete gerek yok feride hanım ben mustafa ‘’ diyerek bana elini uzattı. Ben ise ‘’ bana ismin değil sikin lazım ‘’ diyerek dudaklarına yapıştım.

İkimizde deliler gibi öpüşürken mustafa usta bir yandan da her yerimi okşayıp bana ‘’ geldiğim günden beri gözüm sende idi ama korkuyordum ‘’ dedi. Bende ‘’ korkma korkma vur geç erkeğim ‘’ dedim. Mustafa usta ise ‘’ madem öyle ise domal o zaman vuralım ‘’ dedi. Ben ayakta domalınca mustafa usta hemen üzerini soyunup külodumu sıyırıp indirdi ve devasa sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp ‘’ hazır mısın yavrum ? ‘’ dedi. Bende ‘’ hadi erkeğim sik beni ‘’ diye inleyince mustafa usta devasa sikini etli amcığıma aniden soktu. Ben ‘’ aaaaahhhhhh ‘’ diye bağırınca mustafa usta aldırış etmeden amcığımı sikmeye devam edip ‘’ ne oldu yavrum çok mu kalın geldi? ‘’ dedi. Bende ‘’ çok büyük sikin var erkeğim amcığımı parçaladın ‘’ dedim. Mustafa usta ise kasıklarımdan tutup hızlı bir şekilde amcığımı sikmeye devam ediyordu.

Bir müddet sonra mustafa usta ‘’ feride yavrum götün çok güzel görünüyor ‘’ dedi. Bende ‘’ mustafa hayır olmaz normalde götümden de sikişiyorum ama senin sikin çok büyük mahveder beni ‘’ dedim. Mustafa usta ise ‘’ az önce deli gibi sikişmek istiyordun iş gerçeğe dönünce kıvırma yavrum ‘’ dedi. Bende ‘’ hayır olmaz mustafa usta ‘’ desem de ‘’ bak feride ne iş yaptığını biliyorum istersen dışarıdaki ustalara da sesleneyim ‘’ dedi. Aslında bende o devasa siki göt deliğimde istiyordum lakin naz yapmayı da seviyordum. Bende yere dört ayak şekilde domalıp ‘’ çok istiyorsan gel sik ‘’ diyerek göt yanağıma şaplak atmaya başladım.

Mustafa usta ise arkama geçip devasa sikini iri yanaklı kocaman götümün mor deliğine dayayıp bir anda içime sokunca ben ‘’ aaaaaaaaahhhhhhhhh yandıııııııımmmmmmmmmmm’’ diye bağırdım. Ben bağırınca mustafa usta ‘’ bağırma orospu ‘’ diyerek ağızımı kapatıp göt deliğimi sikmeye başladı. Devasa yarağı götümün mor deliğini parçalarken mustafa usta ‘’ oooofff harika götün yavrum bu göt sikilmez mi kahpe ‘’ diyerek inliyordu. Birkaç git gelden sonra mustafa usta bağıra bağır döllerini göt deliğime boşalttı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir