Gelen Vurdu Giden Vurdu

75 / 100

gelen vurdu giden vurdu

merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ve 4 arkadaşı ile yaptığımız grup seksten bahsedeceğim. 05.03.2022 günü oğlum hakanın erhan , ahmet, şerif ve İbrahim isimli arkadaşları bize gelmişti. Ben yine evde gecelikle geziyordum ve iç çamaşırlarımı giymemiştim.

Oğlumun arkadaşlarıyla seks yapmayı seviyorum bu yüzden bir plan işletmeye başladım. Mutfakta içecek bir şeyler hazırlarken oğlum hakan mutfağa geldi. Ben oğluma ‘’aşkım arkadaşların neden geldi?’’ dedim. Hakan ise bana ‘’annem ben çağırdım sohbet ederiz diye düşündüm’’ dedi. Ben hemen lafa girip ‘’madem arkadaşların geldi eğlenelim aşkitom’’ deyince hakan bana ‘’anne aklından geçenleri anlıyorum ama arkadaşlarım ne der?’’ bende hakana ‘’sen o işi bana bırak aşkım’’ deyip içecekleri içeri götürüp oğlumun arkadaşlarına ikram etmeye başladım.

Önce erhana ikram etmek için eğildiğimde memelerimi görmesini sağladım geceliğim kısa olduğu için karşı koltukta oturan ibrahime ise amımı götümü gösterdim. Sonra aynı hareketleri ahmet şerif ve ibrahime de ikram ederken yaptım ve bende oğlum hakan ile ikili koltuğa geçip oturup sohbet etmeye başladık. Biraz sohbet ettikten sonra erhan ‘’lavaboyu gösterebilir misiniz?’’ deyince bende ‘’ gel erhancım ben sana lavaboyu göstereyim’’ diyerek koltuktan kalktım. Erhan peşimden geldi ve lavaboyu gösterdim. Erhan bana bakarak ‘’feride abla lavabo bahane ama sen şahanesin’’ dedi. Bende ‘’ne istediğini söyle erhanım’’ dedim. Erhan ise bana ‘’ seni istiyorum’’ dedi. Hemen erhanı yatak odasına çektim ve önünde diz çöküp pantolonunu indirdim. Siki demir gibi olmuş ve oldukça büyüktü. Hemen ağzıma alıp emmeye başladım. Bir süre sakso çektikten sonra ayağa kalktım ve yatağa sırt üstü uzanıp kendimi erhana ‘’ hadi gel’’ diyerek sundum.

Erhan çırılçıplak soyundu ve üzerime uzanıp sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Erhan etli amıma girip çıktıkça ben ‘’ooohh ooooffff ufff ımmmm’’ diye inliyordum. O esnada kapı açıldı gelen oğlum hakandı erhan kem küm ediyordu hakan bize doğru bakıp ‘’oooooo anne iş başı yapmışsın bile’’ deyince erhan hakana ‘’özür dilerim kanka ama annen çok sexi’’ deyince hakan ‘’takılın kanka dert etme’’ deyip içeri gitti.

Erhan biraz daha rahatlamış bir şekilde amcığımı sikmeye devam etti. Bir süre sonra ben erhana ‘’gel arkama geç öyle sik beni erkeğim’’ deyip yatakta dört ayak olup götümü havaya diktim. Erhan bana ‘’o kadar güzelsin ki amın ayrı güzel götün ayrı güzel götünü sikmek istesem verir misin feride abla?’’ dedi. Bende erhana ‘’abla deme siktiğin kadına ayrıca istediğin deliğimi sikebilirsin erkeğim durma vur hadi bana’’ deyince erhan sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. Erhan göt deliğimi sikerken ben inim inim inliyordum. Birkaç git gelden sonra erhan ‘’geliyorum feride’’ diye inlemeye başladı. Bende ‘’hadi erkeğim boşalt döllerini götüme’’ inlemeye başladım. Erhan sikini göt deliğime köküne kadar sokup inleye inleye döllerini göt deliğime boşalttı. İkimizde yorulmuştuk erhan kalkıp üzerini giyip salona geçti ben ise yatakta yorgun bir şekilde yatıyordum.

Bir süre sonra oğlum hakan yatak odasına geldi ve bana ‘’çok mu yoruldun aşkitom’’ dedi. Bende oğluma ‘’biraz yoruldum’’ dedim. Hakan ‘’anne sıra ile gelip siksinler mi seni arkadaşlarım?’’ dedi. Bende olur aşkitom en sonunda da grup yaparız beşli’’ dedim. Hakan ise ‘’tamam annecim’’ deyip içeriye gitti. Biraz sonra içeriye ahmet girdi bana bakarak ‘’hep seni arzuluyordum feride abla seninle doya doya sikişmek istiyorum’’ deyip soyunmaya başladı bende ahmete ‘’ gel erkeğim arzuladığın kadın senin için bekliyor’’ dedim.

Ahmet çırılçıplak soyunup yatağa yanıma geldi ve bana ‘’ben göt sikmeyi çok seviyorum’’ dedi. Bende ahmete ‘’sen iste erkeğim götüm amım her şeyim senin’’ dedim. Ahmet yatağa sırt üstü uzandı bende tuvalete çöker gibi kucağına oturup ahmetin sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime aldım. Ben ahmetin sikini taşaklarına kadar göt deliğime alınca ata biner pozisyonuna geçip başladım kucağında zıplamaya ben ahmetin kucağında zıplarken ahmet ise göt yanaklarımı okşayıp ‘’ooooofffff bebeğim harikasın’’ diye inliyordu.

Bir süre sonra ahmet beni üzerinden indirdi ve bana ‘’domal çabuk’’ dedi. Bende ‘’azgın tamam domalıyorum’’ diyerek yatakta dört ayak pozisyonuna geçip dizlerimi bir araya getirdim. Başımı yatağa koyup götümü havaya diktim ve götümün kocaman yanakları ikiye ayrıldı. Ahmet göt deliğimi görünce ‘’bu göt sikilmez mi be?’’ diyerek tıpkı bir horozun tavuğun üstüne çıktığı gibi üzerime çıkıp sikini göt deliğime dayadı ve birden taşaklarına kadar mor deliğime sokup sert bir şekilde göt deliğimi sikmeye başladı. Ahmet birden göt deliğime sikini sokunca ben ‘’aaaahhhhh yavaaaaşşşşş’’ diye bir çığlık attım. Ben ‘’yavaş’’ dedikçe ahmet tüm gücüyle göt deliğimi sikmeye devam ediyordu. Birkaç git gelden sonra ahmet ‘’geliyorum yavrum’’ diyerek sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine köküne kadar sokup inleye inleye döllerini boşalttı.

Ahmet işi bitince kalktı ve üzerini giyinip bana ‘’harikasın feride abla artık hep sendeyim’’ deyip dudağıma bir öpücük kondurdu ve içeriye gitti. 10 dakika sonra yatak odasının kapısı tekrar açıldı bu sefer gelen şerif ti. Beni yatakta yorgun halde görünce ‘’çok mu yoruldun feride abla? ‘’ dedi. Bende ona ‘’benim ölüm sizin hepinize yeter şerif gel bebeğim’’ dedim. Şerif iri kıyım bir çocuktu ve gerçekten şeriften hoşlanıyordum.

Şerif hemen üzerini çıkarıp yatağa geldi ve bana ‘’sonunda seni sikebileceğim feride abla’’ diyerek dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı. İri kalın siki ise ‘’zonk zonk’’ hareket ediyordu. Bir müddet şerifle öpüştükten sonra ben sırt üstü yatağa uzandım. Şerif ise misyoner pozisyonda üzerime uzanıp bacaklarımı araladı ve iri kalın sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı.

Şerifin siki o kadar büyüktü ki resmen amımı parçalıyordu ama müthiş zevk alıyordum. Şerif yavaş yavaş iri kalın sikini etli amcığıma dibine kadar soktu ve biraz bekledi. Ben ise hem acı hemde zevkin verdiği his ile kıvranıyordum. Şerif hafif tempo ile amcığımı sikmeye başladı. Bende şerifin sırtını okşayıp ona ‘’ooohhh erkeğim devam et hafif hafif sik beni’’ diye inliyordum. Bir süre sonra şerif tempoyu artırmaya başladı. Kasıkları kasıklarıma ‘’lap lap lap’’ diye vururken taşakları ise ‘’şap şap şap’’ diye göt yanaklarıma vuruyordu. Ben ‘’ahh aaaahhhh oooooffff’’ dedikçe şerif daha da hızlanıyordu.

Bir süre sonra şerif beni aniden yüz üstü çevirdi ve tekrar üzerime çıkıp iri kalın sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sert bir şekilde göt deliğime soktu. O esnada ben ‘’ aaaaaaaaahhhhhhhh yandıııımmmm’’ diye bağırınca şerif bana ‘’sus bir şey olmaz bu göt bunun gibi beş yarağı daha içine alır’’ diyerek sikmeye başladı. Şerifin iri ve kalın siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine girip çıktıkça ben ‘’zort zort zort’’ osurmaya başladım. Şerif bana ‘’bak götün hemen alıştı daha yok mu? Diyor’’ dedi.

Şerifin iri ve kalın siki göt deliğime girip çıktıkça kasıkları göt yanaklarıma ‘’şap şap şap’’ vuruyordu. Şerif bir müddet sonra bana ‘’feride abla içine boşalmak istiyorum’’ dedi. Bende şerif e ‘’boşalt döllerini erkeğim’’ dedim. Şerif ‘’amcığına boşalmak istiyorum’’ deyince ben şerifi üstümden atıp yatağa sırt üstü uzanıp bacaklarımı ayırdım. Şerif bacaklarımı omuzlarına alıp iri ve kalın sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime soktu ve sikmeye başladı.

Şerif amcığımı sikerken bende ‘’ıııhhh ııımmm uuuufff’’ diye inliyordum. Bir müddet sonra şerif ‘’geliyorum feride abla’’ diye bağırarak iri ve kalın sikini etli amcığıma kökleyip döllerini amcığıma boşalttı. Şerif amcığıma boşaldıktan sonra üzerime uzanıp biraz bekledikten sonra kalkıp üzerini giyip içeriye gitti.

Sırada oğlum hakan ve arkadaşı İbrahim vardı. Ben yatakta uzanmış her deliğimden döl sızar şekilde yatarken ‘’acaba hangisi gelecek’’ diye düşünüyordum ki kapıda İbrahim gördü bana ‘’sıra bana geldi feride abla’’ dedi ve soyunmaya başladı. Ben ise yataktan kalkıp ibrahime ‘’az bekle geleceğim’’ diyerek lavaboya gidip tuvaletimi yapıp temizlenip tekrar odaya geldim.

İbrahim yatağa uzanmış sikini eline almış sıvazlıyordu. Ben ibrahime doğru yaklaşıp sikini elime alıp sıvazlamaya başladım. Biraz sıvazlamadan sonra İbrahim bana ‘’hadi domal feride abla hemen sikeceğim’’ dedi. Bende ibrahime ‘’gel aslanım seninim’’ deyip ellerimi yatağa koyup ayakta domaldım. İbrahim hemen arkama geçip sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup kasıklarımdan tutup sikmeye başladı.

İbrahim amcığımı sikerken kasıkları göt yanaklarıma vurup dalgalandırıyordu. Ben ise ‘’ımmm ıııııhhh ııııhhh uuuuuffff oooooofff’’ diye inliyordum. Ben inledikçe İbrahim tempoyu artırmaya başladı ve bana ‘’feride abla yanıyorsun resmen’’ diyordu. Bende ibrahime ‘’aslanım hem abla diyorsun hem de sikiyorsun insan ablasını siker mi?’’ deyip gülüyordum. İbrahim ise ‘’yaş olarak ablamsın ama şu anda orospumsun bu mala vurmak sevap’’ diyerek amcığımı sikmeye devam ediyordu.

İbrahim bir müddet sonra bana ‘’pozisyon değişelim feride abla’’ dedi. Bende ibrahime ‘’hangi pozisyonda sikmek istersin beni?’’ diye sordum. İbrahim de bana ‘’yan pozisyon severim ama götten yan pozisyon severim’’ dedi. Ben yatağa yan yatıp sağ bacağımı havaya kaldırdım ve ayaklarımı hafif ileri atıp sağ göt yanağımı elimle ayırıp ibrahime ‘’gel erkeğim götümün de tadına bak’’ dedim.

İbrahim ise yatağa geldi ve arkama yan yatıp sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime girdi. İbrahimin siki taşaklarına kadar göt deliğime girince İbrahim bana ‘’offff götün çok tatlı bebeğim ama çok sikmişler genişlemiş deliğin’’ dedi. Bende ibrahime ‘’vur götüme aslanım onun yediği yarağın haddi var hesabı yok sik götümü’’ dedim.

İbrahim arkadan doğru sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup çıkartmaya başlamıştı. Bende amcığımı okşayıp inliyordum. İbrahim birkaç git gel den sonra tempoyu artırmaya başladı ve seri bir şekilde göt deliğimi sikiyordu. İbrahim makine gibi götümü sikerken bende ‘’aaaahhh ooooofff uuuuufff devam et aşkım sik götümü erkeğim’’ diye inliyordum. Birkaç git gel den sonra İbrahim beni yatağa sırt üstü yatırıp bacaklarımı omuzlarına aldı. Sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma taşaklarına kadar sokup üzerime doğru uzandı ve beni ikiye katlar pozisyona getirip amcığımı sikmeye başladı.

İbrahim sert bir şekilde etli amcığımı sikerken taşakları ‘’şap şap şap’’ götüme vuruyordu. Ben ise ‘’ıııhhh ııhh ıııhh yavaş biraz yavaş’’ diyordum. Bir süre sonra İbrahim sikini etli amcığıma taşaklarına kadar sokup ‘’ooooooohhhhhhh’’ diye inleyerek döllerini amcığıma boşaltmaya başladı. İbrahim boşaldıktan sonra yatağa yanıma uzanıp bana ‘’harikasın feride abla teşekkür ederim’’ deyip dudağıma öpücük kondurdu.

İbrahim içeri diğerlerinin yanına gitmişti ben bir süre yatakta dinlendikten sonra kalkıp banyoya gittim. Güzelce temizlenip salona yanlarına geçip oturdum oğlum hakan ise o esnada içecek getirmişti ve onları içerken sohbet ediyorduk. Bir ara erhan diğerlerine ‘’feride abla ile grup yapmak daha zevkli olur ne dersiniz?’’ dedi. Ahmet şerif ve İbrahim ise ‘’süper olur ne dersin hakan?’’ diye oğluma sordular. Oğlum ise ‘’parçalamamak şartı ile olur diye düşünüyorum ama son karar annemin’’ dedi. Ben ise ‘’parçalamamanız şartı ile grup yaparım’’ dedim. Erhan ise ‘’o zaman neyi bekliyoruz? hadi feride abla’’ dedi.

Ben ayağa kalkıp dans etmeye başladım. Bir müddet dans ettikten sonra erhan ahmet şerif İbrahim ve oğlum hakan yanıma gelip beni okşamaya başladılar. Bende onlara sürtünüp azdırıyordum ki 5 i birden beni yaka paça tutup yatak odasına götürüp yatağa attılar. Erhan hemen üzerime çıkıp bacak arama geçti ve sikini etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Ben erhanın altında sikilirken ahmet ve şerif siklerini ellerime verip otuz bir çektirtiyordu bana ve İbrahim ise sikini ağzıma doğru uzatıp ‘’al ağzına’’ dedi.

Ben dörtlü grupta sikilirken oğlum hakan ise bizi izleyip sikini sıvazlıyordu. Erhan bir süre sonra bana sımsıkı sarılıp sırt üstü yattı ve beni kucağına alıp alttan doğru sikini etli amcığıma saplamaya devam etti. Elleriyle göt yanaklarımı okşuyordu. Bir ara göt deliğimde bir baskı hissettim kafamı arakaya çevirdiğimde ise İbrahim hemen arkama geçmiş ve sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayamış göt deliğime baskı yapıyordu.

Ben hemen kendimi geriye doğru itip ibrahimin sikini göt deliğime aldım. İbrahim benim hareketimden sonra göt deliğimi sikmeye başladı. Erhan amcığıma İbrahim göt deliğime ahmet ağzıma sokup çıkartıyordu. Oğlum hakan ve şerif ise siklerini sıvazlıyorlardı. Erhan bir müddet sonra titreye titreye döllerini amcığıma fışkırtmaya başladı. O gün o grupta beşide sıra ile amıma götüme ve ağzıma birer posta boşaldılar.

Bir sonra ki yazımızda görüşmek üzere

Herkese bol sikişler 😊

Gelen Vurdu Giden Vurdu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir