Götçü Müşterimle Bir Gece

72 / 100

Götçü Müşterimle Bir Gece

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda VİP müşterim olan fadıl bey ile aramızda geçen bir geceden bahsedeceğim. Bu arada fadıl bey benimle her seks yaptığında götümü siktiği için kendisine götçü müşterim diye hitap ederim. 05.12.2022 günü fadıl bey bana ulaşıp müsait zaman istedi bende kendisine ‘’ 06.12.2022 günü müsaitim ister siz gelin ister ben ‘’ dedim. Fadıl bey ise ‘’ o gün bende müsaitim ancak özel isteklerim var ‘’ dedi. Bende kendisine ‘’ buyurun ‘’ dedim. Fadıl bey ise ‘’ geldiğimde görürsün ‘’ dedi ve telefonu kapattı. Fadıl bey maço tavırlarıyla etkin bir erkektir yatakta da aynı şekilde maço ve serttir. 06.12.2022 günü öğle saatlerinde kapımız çalındı ve açtığımda karşımda fadıl bey ve bir kişi daha vardı. İkisini  de içeri buyur ettim.

götcü müşterimle bir gece

Salona geçip üçümüz beraber oturup biraz içecek ile beraber sohbet etmeye başladık.. o esnada oğlum hakan içeri gelmişti ve ‘’ fadıl bey hoşgeldiniz ‘’ dedi. Fadıl bey ise ‘’ hoşbulduk hakanım ‘’ dedi. Oğlum kendine de içecek bir şeyler almak için mutafağa gidince bende peşinden gidip ‘’ fadıl bey evde yalnız kalmak istiyor aşkım ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ tamam bebeğim birazdan çıkacağım ‘’ dedi.

Oğlum hakan odasına geçip üzerini değişip dışarıya çıktı. Ben ise yatak odasına geçip elbiselerimi çıkartıp sadece külot ve sütyen giyerek salona geçtim. Fadıl bey beni o şekilde görünce ‘’ feridecim yine taş gibisin ‘’ diyerek yanından geçerken göt yanağıma şaplak attı. Bende fadıl beye ‘’ sen bilirsin ağzının tadını fadıl bey ‘’ diyerek kahkaha atıp yanında getirdiği kişiye doğru yönelip ‘’ ben meşhur escort ensest feride ‘’ diyerek elimi uzattım. Oda bana elini uzatıp ‘’ bende tahsin fadıl bana sizden çok bahsetmişti ve web sitenizi incelemiştim ama canlı olarak daha seksi görünüyorsunuz ‘’ dedi.

Bende ‘’ o zaman sikiş başlasın ‘’ diyerek üzerimden külodumu çıkarıp fadıla südyenimi çıkarıp tahsine fırlattım. Fadıl ve tahsin ise ayağa kalkıp soyunmaya başladılar. İkisi de çırılçıplak soyunum yanıma geldiler ve tahsin arkamdan fadıl ise önümden sarılıp beni okşayıp öpmeye başladılar. Ben ise aralarında kıvranıp götümle tahsinin amcığımla ise fadılın kalın siklerini okşuyordum. Biraz sonra ben ‘’ hadi bakalım erkeklerim yatak odasına geçelim ‘’ diyerek yatak odasına doğru yürüdüm. Peşimden tahsin ve fadıl beyler geliyordu. Fadıl ‘’ feride o götünü sikmek için sabırsızlanıyorum ‘’ dedi. Yatak odasına geçince ben ellerimi yatağa koyup ayakta domaldım ve ‘’ gel fadıl bey istediğini al götümü sik ‘’ dedim. Fadıl ise hemen arkama geçip kalın sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime doğru sokmaya başladı. Fadılın kalın siki göt deliğime girerken ben ‘’ oooooooohhhhhhhhhhhh ‘’ diye inledim. Benim oh çekişim fadılı daha çok azdırmış olacak ki hızlı bir şekilde göt deliğimi sikmeye başladı. O esnada tahsin ise sikini ağzıma verip bana sakso çektirmeye başladı. Fadıl arkamdan kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikerken tahsin ise kalın dudaklı ağzıma sakso çektiriyordu. Bir müddet sonra fadıl sikini göt deliğimden çıkarıp tahsine ‘’ hadi yer değişelim feridenin götü efsanedir ‘’ dedi.

Tahsin yataktan yere inip arkama geçti ve sikini göt deliğime dayayıp içime soktu. Tahsinin siki baya büyüktü ve içime alırken ‘’ aaaahhhhhhıııhhhhhh ‘’ diye inledim. Benim inleme sesime fadıl hemen önüme geçip bana ‘’ bak bakalım götünün tadı nasıl? ‘’ diyerek sikini ağzıma sokup sikmeye başladı. İki kafadar benim gibi olgun, dolgun ve azgın matureyi sikmenin keyfiyle ‘’ oooohhhh voaaahhh ‘’ gibi inlemeler çıkartıyorlardı. Biraz sonra tahsin bütün gücü ile kasıklarımdan tutup kalın sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sert bir şekilde sokmaya başladı. Ben ‘’ aaaahhhh ooooofffff uuuuuufffff ‘’ diye inlerken tahsin sikini göt deliğime taşaklarına kadar sokup ‘’ aaaahhhhh feride harikasıııınnnn ‘’ diyerek döllerini boşalttı. Fadıl ise çoktan döllerini suratımı boşaltmıştı. Sırayla duşa girip temizlendikten sonra salona geçip oturup birer kadeh içki alıp sohbet etmeye başladık. O esnada kapı açıldı ve oğlum hakan içeri girdi. Salonda üçümüzde çırılçıplak sohbet ediyorduk. Oğlum hakan ‘’ parti bitmiş tam zamanında geldim ‘’ dedi. Fadıl ise ‘’ daha yeni başladık hakan sen erken geldin hatta bu akşam eve gelmesen daha iyi olur ‘’ dedi.

Oğlum hakan ise ‘’ ev sizin annem sizin beni yokmuş gibi davranabilirsiniz ‘’ dedi. Sonra oğlum hakan odasına çekildi. Biz ise salonda sohbet ederken fadıl bey tahsin beye ‘’ feride nasıl tahsin? ‘’ dedi. Tahsin ise ‘’ fadıl feride gerçekten bir efsane ‘’ dedi. Ben ise ‘’ bir posta için mi geldiniz? ‘’ dedim. Tahsin ise ‘’ ben sana doymadım feride fadılı bilmem ‘’ dedi. Fadıl ise ‘’ bende doymadım ‘’ diyerek yanıma geldi ve öpüşmeye başladık.

Fadıl ile biraz öpüştükten sonra fadıl sırt üstü yatıp bana ‘’ gel yavrum ‘’ dedi. Bende ayağa kalkıp ata biner gibi fadılın kucağına oturup kalın sikini kıpkırımızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime aldım. Fadıl göt yanaklarımdan tutup beni aşağı yukarı indir kaldır yaparak etli amcığımı sikiyordu. O esnada tahsin ayağa kalkıp arkama geçti. Tahsin de sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. O gece sabah saat 06:00 a kadar fadıl bey ve tahsin bey beni amımdan götümden sikip döl banyosu yaptırdılar.

Bir Sonraki Yazımızda Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir