Hamamda Vurdular Bana ikinci Bölüm

72 / 100

Hamamda Vurdular Bana ikinci Bölüm

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum ve 3 müşterimle hamamda yaşadığımız ilişkinin ikinci bölümünden bahsedeceğim. 01.04.2022 günü otelde hüseyin sedat ve cemil ile grup seks yapmıştık. Daha sonra dördümüzde üzerimizi giyip müşterilerimin bizim için kapattığı hamama indik. İçeriye girdiğimizde sanki hamama değil aşırı lüks bir otele girmiş gibi hissettim. Her şey dört dörtlüktü ve ben havuza hemen dalıp yüzmeye başladım.

Oğlum hakan müşterilerim hüseyin cemil ve sedat ise havuzun yanındaki şezlongları oturup sohbet etmeye başladılar. Ben havuzda bir iki tur yüzdükten sonra çıkıp yanlarına gittim. Hamam sadece bize tahsis edildiği için hüseyin ‘’ neden üzerimiz giyinik? Bizden başka kimse yok hamamda ‘’ diyerek mayosunu çıkarıp çırılçıplak kaldı. Peşinden cemil ve sedatta mayolarını çıkardılar.

Oğlum hakan ise ‘’ bizde çıkaralım mayolarımızı anne ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam oğluşum ‘’ diyerek mayomu çıkarınca hakanda mayosunu çıkardı ve hepimiz çırılçıplak hamamda sohbete başladık. Ben mayomu çıkartmak için eğildiğim esnada sedat göt yanağıma ‘’ şap şap şap ‘’ vurup ‘’ bu göt sikilmez mi? ‘’ dedi. Bende ‘’ tadıma bakan bir daha vazgeçemez ‘’ diyerek bir kahkaha patlattım. Hepimiz şezlonglara oturup içkilerimizi yudumlarken sohbet etmeye başladık.

Biraz sonra ben ayağa kalkıp dans etmeye başladım. Oğlum ve dört müşterim ise beni dikkatle izliyor sedat ‘’ bu kadına dayanılmaz ‘’ diyordu. ben sedata doğru yaklaşıp arkamı döndüm. Öne doğru eğilip ellerimle göt yanaklarımı ikiye ayırıp götümü yukarı aşağı sallamaya başladım. Sedat hemen ayağa kalkıp sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp sürtmeye başladı. Sedat amcığıma sürtünürken bende ona karşılık veriyordum.

O esnada cemil ayağa kalkıp yanımıza geldi ve sikini kalın dudaklı ağzıma sokup sakso çektirmeye başladı. Ben cemile sakso çekerken sedat ise sikini amcığıma sokup sikmeye başladı. Müşterim hüseyin ve oğlum hakan ise bizi izliyorlardı. Biraz sonra hüseyin ayağa kalkıp ‘’ üçlü yapalım hakan izlesin ‘’ dedi. Ben hüseyinin yanına gidip ata biner gibi kucağına binip sikini etli amcığıma dayayıp içime alıp üzerine doğru uzandım. Cemil ise hemen arkama geçip sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup amlı götlü sikilmeye başladım.

Cemil ve hüseyin beni amlı götlü sikerken sedatta sikini ağzıma sokup sakso çektirmeye başladı. Üç deliğimde müşterimlerim tarafından hunharca sikilmeye başlandı. Oğlum ise bizi izliyor bir yandan da içkisini yudumluyordu. Sırayla üç müşterimde amımı götümü ağzımı sikiyorlardı. Hakan ise ‘’ keyifler yerinde mi beyler annem nasıl? ‘’ diyordu.

Sonra pozisyon değiştik ben şezlongta dört ayak oldum. Önce cemil geldi arkama geçip sikini etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Cemil amcığımı yara yara sikerken memelerim ileri geri sallanıyor göt yanaklarım ise cemilin kasık darbeleri ile dalgalanıyordu. Bir süre sonra cemil sikini amcığımdan çıkarıp göt deliğime sokup sikmeye devam etti. Ben ise ‘’ aaahhh oooofff uuuufff ayyyhhh ‘’ diye bağırıyordum.

Cemil birkaç git gel den sonra sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup ‘’ oooaaahhhhhhh ‘’ diye bağırarak döllerini fışkırtmaya başladı. Cemil göt deliğime boşaldıktan sonra içimden sikini çıkardı.

Hemen peşine sedat gelip ‘’ bu göt boş durmaz ‘’ diyerek sikini mor deliğime sokup üzerime horoz gibi çıktı ve göt deliğimi sikmeye başladı. Sedat bir yandan götümü sikerken bir yandan da etli amcığım ile oynuyordu. Ben ise ‘’ aaaahhhh aaaaahhh yavaşşşşş ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe sedat resmen üzerimde zıplıyordu. Sedatın yarağı götümü yara yara sikerken taşakları ise amcığımı dövüyordu.

Biraz sonra sedat sikini mor deliğimden çıkartıp kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye devam etti. Birkaç git gel den sonra sedat ‘’ geliyorum feride ‘’ diye bağırıp sikini taşaklarına kadar amcığıma sokup döllerini fışkırtmaya başladı. Sedat amcığımı dölledikten sonra üzerimden indi.

Sedat üzerimden iner inmez hüseyin beni şezlonga yüz üstü yatırıp göt yanaklarımı tokatlamaya başladı. Bana ‘’ ayır yanaklarını götünü sikeceğim feride ‘’ dedi. Ben ellerimle götümü ayırıp hüseyine ‘’ hadi aslanım sik götümü ‘’ dedim. Hüseyin ise yarağını göt deliğime sokup sikmeye başladı. Bir müddet göt deliğimi siken hüseyin birden sikini götüme kökleyip bağıra bağıra döllerini götüme boşalttı.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzre

Bol sikişler 😊

Hamamda Vurdular Bana ikinci Bölüm

This article has 1 Comment

  1. Im very pleased to find this site. I need to to thank you for ones time for this particularly fantastic read!! I definitely really liked every part of it and I have you bookmarked to see new information on your site.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir