Hamamda Vurdular Bana

72 / 100

Hamamda Vurdular Bana

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum ve 3 müşterimle hamamda yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. 30.03.2022 günü irtibata geçen hüseyin isimli müşterim hamam sefası yapmak istediğini söyledi. Her şeyi ayarladığını sadece bizim müsait günümüzü beklediğini söyledi. Bende 01.04.2022 günü müsait olduğumuzu söyledim. O gün geldiğinde verdiği adresteki otele gidin hüseyini beklemeye başladık.

Bir süre sonra hüseyin yanında 2 kişi ile geldi ve ‘’ merhaba ‘’ diyerek masamıza oturdu. Oğlum hakan ve ben ‘’ merhaba ‘’ diyerek şaşkın bir şekilde bir birimize bakarken hüseyin ‘’ kusura bakmayın çok samimi iki arkadaşımı da getirdim ücreti ne ise vereceğim ‘’ dedi. Bende ‘’ olur fark etmez ‘’ dedim. Hüseyin ‘’ odamıza çıkalım hadi ‘’ dedi. Hep beraber odaya çıktık. Hüseyin oda da diğer iki kişiyi bizimle tanıştırdı. İsimleri cemil ve sedat imiş. Hüseyin ‘’ hadi üzerimizi değişip hamama inelim ‘’ dedi. Hüseyin cemil ve sedat mayolarını giymek için soyundular ben ise öylece onları izliyordum. Üçününde yarakları at yarağı gibi kalın ve uzundular.

Hakan ‘’ ne o anne çok mu korktun? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ senin annen ne yaraklar yedi bu yaraklardan mı korkacağım? ‘’ dedim. Sedat ‘’ o zaman ilk sikişimizi burada yapalım feridecim ‘’ dedi. Bende ‘’ olur ‘’ diyerek ayağa kalkıp üzerimdekileri çıkartmaya başladım. Ben üzerimi çıkartırken sedat hüseyin ve cemil beni aralarına alıp her yerimi okşarken sedat bana ‘’ seni sikmek için sabırsızlanıyorum ‘’ diyordu. Ben çırılçıplak soyunduktan sonra ayakta domalıp dizlerimi hafif kırıp bacaklarımı ayırdım. Sedat hiç vakit kaybetmeden arkama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı.

Sedatın siki amıma yara yara girip çıkarken bende cemilin yarağını ağzıma alıp sakso çekmeye başladım. Hüseyin ise daha önceden de bizimle bir çok kez ilişki yaşadığı için ‘’ feridecim bu sefer ben fikir değiştirip oğlun hakanı sikmek istiyorum ‘’ dedi. Hakan başta ‘’ olmaz ‘’ dese de ben ‘’ neden olmasın daha önce sikildi o götün oğluşum ‘’ deyince ‘’ tamam anne ‘’ diyerek soyunup hüseyin at yarağı gibi olan sikine sakso çekmeye başladı. O esnada cemil ‘’ bende hakanın tadına bakmak istiyorum ‘’ diyerek beni bırakıp oğluma yanaşıp belinden tuttu ve ayakta domaltıp at siki gibi olan sikini oğlumun göt deliğine dayayıp içine soktu.

Cemil ve hüseyin oğlumu götünden ve ağzından sikerken sedat ise arkamdan doğru belimden tutup kalın ve uzun sikini etli amcığıma sert bir şekilde sokup çıkartmaya devam ediyordu. Bir süre sonra sedat bütün gücüyle etli amcığımı sikerken bana ‘’ feride geliyorum ‘’ diye inlemeye başladı. Bende ‘’ hadi erkeğim dölle beni ‘’ diyerek sedatın sikini amcığımdan çıkartıp götümü aşağı doğru eğdim. Sedat ise sikini eline alıp bağıra bağıra döllerini göt yanaklarımın üzerine boşalttı. Hüseyin ve cemil ise oğlumu sikmeye devam ediyorlardı. Sedat aldığı zevkin tadı ile ‘’ bu sefer de oğlunu sikeceğim feride ‘’ diyerek hakanın yanına doğru ilerledi. Bende ‘’ madem oğluma göz koydunuz beni neden çağırdınız ‘’ deyince cemil ‘’ sen merak etme bebeğim ‘’ diyerek at yarağı gibi olan yarağını eline alıp yanıma doğru geldi.

Sedat oğlumun göt deliğini sikerken cemil ise ‘’ uzan bakalım bebeğim ‘’ dedi. Bende yatağa sırt üstü uzandım. Cemil kalın bacaklarımı omuzlarına alıp ‘’ önce oğlunun götü şimdi ise anasının götü ‘’ diyerek sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu. O esnada ben ‘’ aaaaahhhh çok büyük ‘’ diye bağırınca cemil bana ‘’ ne oldu ha az önce ben ne yaraklar yedim ‘’ diye böbürleniyordun ‘’ diyerek hızlı bir şekilde göt deliğimi sikmeye başladı. Cemil kasıklarıyla göt yanaklarımı döverken yarağıyla da göt deliğimi yara yara sikiyor ‘’ ooooffff oğlunun götünden daha iyi senin götün feride ‘’ diyordu. O esnada hüseyin inleyerek döllerini oğlumun yüzüne boşalttı. Sedat ise oğlumun götünü sikmeye devam ediyordu. Anne oğul götümüzden sikilirken sikicilerimiz ise azgın boğa gibi biri inip biri biniyordu. Biraz sonra cemil inleyerek döllerini göt deliğime boşalttıktan sonra hep beraber üzerimizi temizleyip mayolarımızı giyip hamama inmek için hazırlandık.

Bir sonraki yazımda hamamdaki sefamızdan bahsedeceğim.

Hepinize bol sikişler 😊

Hamamda Vurdular Bana

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir