İstanbullu Müşterilerimle

73 / 100

İstanbullu Müşterilerimle

Merhaba sevgili takipcilerim ve müşterilerim bu yazımda size istanbul maslaktaki müşterilerimle aramda geçen ilişkiyi anlatacağım daha önceki yazılarımda sizlere kendimden bahsettiğim için bu yazımda bahsetmeyeceğim. Twitter hesabımdan oğlum hakana rezervasyon yaptıran melih ve kerem isimli 2 genç müşterimle 05.09.2017 gününde otelde buluşmak istediklerini söylediler.

Hakanla beraber yola koyulduk otele vardığımızda resepsiyonist bize melih ve kerem beyin bizi kral dairesi 1001 odada beklediklerini söyleyip yanımızda bekleyen otel görevlisine odayı göstermesini söyledi. Hakan bana ” anne bekleyeyim mi seni yoksa gideyim mi? Dedi bende ona ” tamam oğlum ben işim bitince seni ararım” deyip yolladım. Odaya çıktığımda kapıyı melih açtı ve ” hoşgeldin canım ” deyip içeriye davet etti. Biraz içkiden sonra ben melihe yaklaşmaya başladım o esnada keremde arkamdan boynumu öpüp götümü okşuyordu yavaş hareketlerle hem sevişip hem soyunuyorduk.

Kerem yatağa uzandı bende keremin sikini ağzıma alıp yalamaya başladım o esnada melihte etli bembeyaz amımı emmeye başladı. Bi süre böyle devam ettikten sonra kerem beni sırt üstü yatırdı bende bacaklarımı ayırıp dizlerimi kırıp kendime çekip amımı önüne serdim. Kerem üzerime çıktı ve sert bir şekilde sikini etli bembeyaz amıma sokup hızlı bir şekilde sikmeye başladı kerem sikini etli amıma soktukça ben ” zart zart ” gaz kaçırıyordum kerem bana ” ne oldu feride kalın mı geldi sikim osurup duruyorsun” deyince bende ona ” zevkten erkeğim zevkten” dedim. Kerem etli bembeyaz amımı sikerken melihte sikini ağzıma verip sakso çektiriyordu.

Kerem amıma kökledikce taşakları amıma “şap şap ” vuruyordu. Sonra pozisyon değiştirdik ben yatağa yan yatıp sağ ayağımı havaya diktim melih arkama geçti ve sikini etli bembeyaz amıma sokup pompalamaya başladı. Melih bir yandan etli amımı sikerken bir yandanda dolgun memelerimi okşuyordu. Bi süre sonra tekrar pozisyon değiştirelim dedik melih yatağa uzandı bende ata biner gibi melihin üstüne çıkıp elimle sikini etli bembeyaz amıma dayayıp yavaşça içime aldım.

Hafif tempoyla zıplayarak melihin sikini etli bembeyaz amıma alıyordum. O sırada kerem arkama geçti ve sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp tek hamlede mor deliğime kökleyince ben “aaaahhhhhh yavaşşşşş” diye bağırdım. Melihle kerem beni tost misali sikerken bende onlara karşılık veriyordum. Bi süre böyle devam ettikten sonra pozisyon değiştirdik ben yatağa domalıp götümü havaya diktim dizlerimi bi yere getirip sağ elimle götümün sağ yanağını açıp kocaman yanaklı götümün mor deliğini ve etli bembeyaz amımı melih ve kereme sunup ” hanginiz beni hangi deliğimden sikecek” deyince kerem hiç vakit kaybetmeden horoz misali üzerime çıktı ve sert bir şekilde sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine kökleyip hızlı hızlı sikmeye başladı. O sırada melih önüme geldi ve sikini ağzıma verip sakso çektirmeye başladı.

Kerem sert bir şekilde göt deliğimi sikerken bi yandanda etli bembeyaz amımı okşuyordu. Biraz sonra keremle melih yer değiştirdi melih horoz misali üzerime çıktı kerem önüme geldi ve sikini ağzıma verdi melih sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine soktukça taşakları amıma ” şap şap” vuruyor bende ” zort zort ” gaz kaçırıyordum ben gaz kaçırdıkça melih dahada sert sokuyordu. Biraz daha gitgel yaptıktan sonra melih sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine öyle bir kökledi ki taşakları götüme girdi sandım. Ilık ılık içime akmaya başladı dölleri ve melih yanı başıma uzanıp kaldı. Keremle ben baş başa kalmıştık. Kerem bana ” birşeyler içelim mi feride” dedi bende ona “elbette hem biraz dinlenmiş oluruz” dedim.

Bir iki kadeh viski içtikten sonra kerem beni sırt üstü yatırdı bende bacaklarımı ayırıp dizlerimi kırıp kendime doğru çekip amımı götümü önüne serdim. Kerem üzerime çıktı ve sikin bi çırpıda etli bembeyaz amıma sokup omuzlarımdan tutup sert bir şekilde sikmeye başladı kerem sikini amıma soktukça taşakları götüme “şap şap” vuruyor bende ” zort zort” osuruyordum. Ben osurdukca kerem bütün gücüyle amıma kökleyip kökleyip duruyordu. Bi süre sonra kerem beni yüz üstü yatırdı bende götümün kocaman yanaklarını ikiye ayırıp mor deliğimi ona sundum sikini tükürükleyip kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayadı ve sert bir şekilde kökledi o esnada ben ” ııııhhhhh” diye bi ses çıkardım. Hızlı bir şekilde sikmeye başladı taşakları amıma vurdukça ben zevkten inim inim inleyerek keremi kudurtuyordum. Sonunda kerem sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine öyle bir kökledi ki götümü parçaladı sandım ve ılık ılık fışkırıyordu dölleri götümün mor deliğine ayağa kalkıp duş almak için banyoya giderken keremin ve melihin dölleri amımdan ve götümden zırıl zırıl akıyordu. gece sabaha kadar seks devam etti.

İstanbullu Müşterilerimle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir