Kış Günü İki Müşterimle

70 / 100

Kış Günü İki Müşterimle

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda 07.02.2023 tarihinde iki müşterimle yaşadığım bir günlük hikayemi anlatacağım. 06.02.2023 günü erdem ve hamit isimli iki müşterim web sitemiz üzerinden bana ulaşıp günlük grup paketimi satın aldılar. Randevu günü olarak ise 07.02.2023 gününü kararlaştırdık ve kendilerine ulaşıp randevu gün ve saatini bildirdim.

Kış Günü İki Müşterimle

Gece saat 00:30 da evime gelen erdem ve nihat oğlum hakanın evde olduğunu görünce ‘’ feride oğlun evde bizimle mi kalacak? ‘’ dedi. Bende ‘’ oğlumdan yana sıkıntı olmaz ama evde üçümüz olalım istiyorsanız arkadaşına gönderebilirim ‘’ dedim. Erdem ‘’ sorun olmayacaksa kalabilir bence mahsuru yok ‘’ dedi. Nihat ise ‘’ ben rahat edemem tam en zevkli yerinde işin içine edebilir ‘’ dedi. Oğlum hakan ise ‘’ anne sorun etme ben arkadaşıma gidiyorum ‘’ diyerek evden çıktı.

Nihat ‘’ ev ve feride artık bize kaldı reis ‘’ diyerek dudaklarıma yapışıp beni öpmeye başladı. O esnada erdem ise arkamdan sarılıp boynumu öpüp elleriyle vücudumu okşuyordu. Ben ise iki azgın erkeğin arasında inim inim inliyor ‘’ hadi erkeklerim beni her şeyimle sizinim ‘’ diyordum. Sonra erdem ve nihat beni ellerimden ve kollarımdan tutup havaya kaldırıp beni yatak odasına doğru götürüp içeri girince yatağın üstüne attılar.

Üzerimde gecelik olduğu için her yerim açılmıştı ve ben ‘’ azgınlar yavaş olun biraz ben sizin gibi genç miyim? ‘’ dedim. Erdem ise ‘’ feride sen bizi falan gömersin baksana hala taş gibisin ‘’ diyerek yatakta üzerime doğru uzanıp  dudaklarıma yapıştı ve öpüşmeye başladık.

Bir süre öpüştükten sonra erdem üzerindekileri çıkartıp ‘’ hemen bacaklarını aç yavrum o etli amcığına sert bir giriş yapacağım ‘’ dedi. Bende bacaklarımı dizlerimden büküp iki yana açıp elimle etli amcığıma ‘’ şap şap şap ‘’ vurup ‘’ gel aslanım gel ‘’ dedim. Erdem misyoner pozisyonda üzerime çıkıp büyük sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı. Erdemin büyük siki etli amcığımı yara yara içime girerken bende ‘’ offfff çok büyük sikin var erdem yardın amcığımı ‘’ diye inlemeye başladım. Erdem ise ‘’ feride boşuna mı buna yarak diyorlar ‘’ diyerek büyük sikini bir anda taşaklarına kadar etli amcığıma kökledi. O esnada ben ‘’ offffff yavaşşşşşş ‘’ diye bağırınca nihat hemen sikini ağzıma verip bana sakso çektirmeye başladı.

Erdem etli amcığımı nihat ise kalın dudaklı ağzımı sikerlerken bende ‘’ oghhhh ıııggghhhhh ıhhhhh ooogggg ‘’ diye sesler çıkartıyordum.

Sonra nihat ‘’ hadi ferideyi tost yapalım’’ dedi. Erdem ise ‘’ bana uyar ‘’ dedi ve bana sımsıkı sarılıp yatakta sırt üstü dönüp beni kucağına aldı. Erdem kalın sikini alttan doğru etli amcığıma hızlı bir şekilde sokup çıkartırken nihat ‘’ erdem bende götünden sikeyim ferideyi eski kaşardan nasıl tost oluyor görelim? ‘’ dedi. Erdem elleriyle göt yanaklarımı ikiye ayırdı. Nihat ise arkama geçip kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime sokmaya başladı. İki devasa yarak tarafından amımdan ve götümden sikilmeye başlayınca ben ‘’ aaaahhhh aaaaaahhhh oooooofffff yavaş olun biraz erkeklerim ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe erdem ve nihat beni amlı götlü sert bir şekilde sikmeye devam ediyor nihat ‘’ erdem hakikaten eski kaşarın tostu güzel oluyormuş hele götünden daha lezzetli oluyormuş ‘’ diyerek hem göt deliğimi sikip hem de göt yanaklarımı tokatlıyordu.

Biraz sonra erdem ‘’ nihat hadi yer değişelim ‘’ dedi. Sonra nihat yatağa uzandı bende ata biner gibi nihatın kucağına oturup kalın damarlı sikini etli amcığıma dayayıp içime alıp nihatın üzerine doğru uzandım. Erdem ise arkama geçip kalın sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sert bir şekilde içime soktu. Erdem sert bir şekilde göt deliğime girince ben ‘’ aaaaahhhhhh yavaşşşşşş ‘’ diye inledim. Erdem ise aldırış etmeden hızlı bir şekilde göt deliğimi sikmeye devam ediyordu.

Biraz sonra nihat kalın ve damarlı sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma köküne kadar sokup bağıra bağıra döllerini boşalttı. Sonra üçümüzde ayrıldık ve bir müddet yatakta üçümüz beraber uzandık. Erdem kalkıp ‘’ ben duş alacağım ‘’ diyerek banyoya doğru gitti. Nihat ile ben hala yatakta uzanıyorduk.

Biraz sonra nihat ‘’ feride o götünü biraz daha sikeceğim yavrum ‘’ dedi. Bende ‘’ sen nasıl istersen erkeğim emret yeter ‘’ dedim. Nihat ‘’ domal o zaman orospu ‘’ dedi. Bende domalıp ‘’ gel erkeğim orospun domaldı ‘’ diyerek göt yanağıma şaplak attım. Nihat arkama geçip kalın ve damarlı sikini göt deliğime dayayıp aniden içime sokunca ben ‘’ aaaahhhh yavaşşşşşş hayvan yavaşşşş ‘’ diye bağırdım. Nihat ise bağrışıma aldırış etmeden kasıklarımdan tutup sert bir şekilde götümü sikmeye devam ediyordu.

Nihat sert bir şekilde göt deliğimi sikerken kasıkları göt yanaklarıma taşakları ise etli amcığıma’şap şap şap ‘’ vuruyordu. Biraz sonra nihat saçlarımdan tutup bütün gücüyle kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye başladı. Ben ise ‘’ yavaşşşşşşş hayvan yavaşşşşşş götüm yırtıldı göt kemiğim kırıldı ‘’ diye bağırırken nihat bir anda kalın ve damarlı sikini kocaman yanklı götümün mor deliğine kökleyip bağıra bağıra döllerini boşaltmaya başladı. Ben ise ‘’ aaaaaahhhhhh hayvaaaaaannnn çıkart sikini parçaladın göt deliğimi ‘’ diye bağırdım. Nihat boşaldıktan sonra kalkıp banyoya gitti ben ise yatakta öylece kalakalmıştım.

Bir Sonraki Hikayemizde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişli Günler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir