Kızım ve Oğlum Sikişti

68 / 100

Kızım ve Oğlum Sikişti.

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum kızım ve benim üçlü grup seks çılgınlığımı anlatacağım. 07.10.2022 günü sabah saat 10:00 sularında kalkıp kahvaltı hazırladım. Oğlum hakan ve kızım Ceyda yı uyandırdım ve kahvaltıya oturduk. Kahvaltımızı yaptıktan sonra kızım Ceyda ve ben masayı toparlarken oğlum hakan ise salonda televizyon seyrediyordu.

oğlum kızım ve ben 3 lü grup yptık

Ceyda yanıma gelip ‘’ anne abimi azdıralım mı? ‘’ dedi. Bende ‘’ kız anan gibi sende orospu olup çıktın işin gücün sikişmek oldu ‘’ diyerek güldüm. Mutfaktaki işimiz bitince üçümüzde üzerimizi değişip çiftlikte yürüyüşe çıktık. Yaklaşık 2 saat falan yürüdükten sonra eve dönmek için yola çıktık. Yolda gelirken kızım Ceyda ‘’ abim aslanım ‘’ gibi sözler söyleyerek oğlum hakana sarkıntı oluyordu.

Bende ‘’ sakin olun eve kadar sabredin kudurdunuz mu azgınlıktan? ‘’ diyerek söyleniyordum. Ceyda ise ‘’ anne sen abimle her yerde sikişiyorsun bir şey olmuyor ben sikişince mi oluyor?’’ diye cevap verdi. Ben ise ‘’ ben abini çoğu yerde kocam diye tanıtıyorum o yüzden sıkıntı olmuyor ‘’ diye cevap verdim. O esnada çiftlik evimize gelmiştik. İçeriye geçer geçmez Ceyda abisi hakana sarılıp ‘’ abi çok fena azdım ‘’ dedi.

Onlar abi kardeş öpüşerek kızımın yatak odasına doğru gittiler. Ben ise salona geçip tv yi açıp izlemeye başladım. Biraz sonra sesler çoğaldı. Kızım Ceyda ‘’ abi yavaş abi yavaaaaşşşş ‘’ diye bağırırken oğlum hakan ise ‘’ delirttin beni kız ne yavaşı ‘’ diye bir birlerine laf edip sikişiyorlardı. Bir süre onları dinledikten sonra bende azmaya başladım. Kalkıp odaya yanlarına gittim. Kapıdan içeri girdiğimde kızım domalmış oğlum ise horoz misali kızımın üzerine çıkmış kalın ve uzun siki ile kızımın göt deliğini sikiyordu. Beni görünce kızım Ceyda ‘’ anne ne oldu? Niye geldin? ‘’ dedi. Bende ‘’ sizin sesleriniz beni de kudurttu orospu bende size katılacağım ‘’ dedim.

Kızım Ceyda ise ‘’ anne hayır ya abimi senle bu sefer paylaşmak istemiyorum ‘’ dedi. Bende oğlum hakana ‘’ sende mi aynı düşünüyorsun? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ hiç tartışmayın kızlar ikinizde benim orospumsunuz ve ikinizide bu yatakta sikeceğim ‘’ dedi. Kızım Ceyda ise ‘’ ya abi tüm zevkimi mahvettin yaaaa ‘’ dedi. Oğlum hakan ise ‘’ kız orospu  az önce yavaş diyordun şimdi niye naz yapıyorsun bırak annemde hızımı alayım ‘’ dedi. Kızım Ceyda ‘’ tamam o zaman ama en çok beni sikmeni istiyorum ‘’ dedi.

Bende soyunup kendimi yatağa attım. Oğlum hakan ise kardeşi ceydanın üzerinde hala kızım ceydayı götünden sikiyordu. Kızım Ceyda ise ‘’ aaaahhhh abbiiii çok büyük sikin var parçalandı götüm biraz yavaşşşş ‘’ diyordu. Oğlum hakan ise ‘’ sık dişini orospu birazdan anneme gelecek sıra ‘’ dedi.

Biraz sonra oğlum hakan kızım ceydanın üzerinden indi. Ben oğlum hakana ‘’ erkeğim şimdi sıra bende mi? ‘’ dedim. Oğlum ise bana ‘’ kızından fayda yok anne ne varsa sende var ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ sen iste erkeğim herşeyim ile seninim ‘’ dedim. Oğlum hakan ise bana ‘’ senide kızın gibi aynı pozisyonda sikeceğim anne ‘’ dedi. Bende domalıp götümü havaya diktim. Oğlum hakan ise tıpkı bir horoz gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp tek hamlede taşaklarına kadar soktu. O esnada ben ‘’ aaaaahhhhh ‘’ diye bağırınca kızım Ceyda ‘’ noldu anne bana laf ediyordun abim hayvan gibi sikiyor demi? ‘’ dedi. Bende kızıma ‘’ ilk esnada acıdı ama daha acımaz ben sen değilim şırfıntı ‘’ dedim. Oğlum hakan ise kalın ve uzun siki ile mor deliğimi yara yara sikiyordu. Ben ise ‘’ oooohhhh aaaaahhhh oooooffff devam et erkeğim sik götümü ‘’ diye inliyordum.

Ben inledikçe oğlum kocaman yanaklı götümün mor deliğini daha sert sikiyordu. Ben ise o kadar zevk alıyordum ki zevkten amımın bızırı ile oynuyordum. Oğlum hakan ise kalın ve uzun siki ile göt deliğimi sikerken taşakları ile etli amcığımı kasıkları ile ise götümün kocaman yanaklarını dövüyordu. Bir süre sonra oğlum hakan ve ben bağıra bağıra boşaldık.

Bir Sonraki Yazımızda Görüşmek Üzere

Hepinizi Bol Sikişler 😊

Kızım ve Oğlum Sikişti.

ben feride
kızım ceyda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir