Köyde Sikişmek Güzel Üçüncü Bölüm

70 / 100

Köyde Sikişmek Güzel Üçüncü Bölüm

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu bölümde köyde geçen seks hikayemin üçüncü bölümünden bahsedeceğim birinci ve ikinci bölümde oğlum hakan ile olan ilişkimden bahsetmiştim. O gün oğlum hakan ile doğa yürüyüşümüzde seks yapmıştık. Eve döndüğümüzde ikimizde banyo yapıp biraz dinlenmeye geçtik.

Biraz sonra oğlum hakanın telefonu çalmaya başladı. Hakan ‘’ evet kanka geldik tamam akşam buluşuruz ‘’ diyordu. Oğlumun telefon konuşması bitince ben ‘’ kimdi o kişi? ’’ dedim. Oğlum ise ‘’fettah aradı anne bizim geldiğimizi duymuş müsaitseniz size gelmek istiyorum diyor bende müsaitiz dedim ‘’dedi. Bende ‘’ gelsin oturur sohbet ederiz ‘’ dedim.

Akşam saat 19:00 sularında kapı çaldı ben yatak odasındaydım. Kapıyı oğlum hakan açtı ‘’ kanka hoş geldin geç buyur ‘’ diyordu. Oğlum ve Fettah salona geçip sohbet etmeye başladılar. Bir ara Fettah oğluma ‘’ kanka annen yok mu? ‘’ dedi. Hakan ise ‘’ burada kanka dinleniyordu bakayım uyanmış mı? ‘’ dedi. Fettah ise ‘’ elleme kanka biz oturur sohbet ederiz ‘’ dedi.

Ben yataktan kalkıp üzerime geceliğimi çekip salona geçtim. Fettaha ‘’ hoşgelin fettahcım ‘’ dedim. Fettah ise gözleri ile beni süzüp ‘’ hoşbulduk feride abla ‘’ dedi. Ben tekli koltuğa geçip oturdum. O esnada oğlum üçümüze birer kadeh viski getirdi. Bir yandan viskilerimizi yudumlarken bir yandan da sohbet ediyorduk. Biraz sonra hakan lavaboya gitmişti. Fettah bana ‘’ feride abla seni çok özledim ‘’ dedi. Fettah ile daha önce iki kez sikişmiştik. Bende fettaha ‘’ az bekle hakana da söyleyeyim grup yaparız ‘’ dedim. Fettah ise ‘’ olur ‘’ dedi. Oğlum hakan lavabodan gelince ben hemen konuya girip ‘’ aşkım kankan diyor ki bu gece eğlencenin dibine vuralım sen ne dersin ‘’ dedim. Oğlum ise ‘’ nasıl bir eğlence olacak bu anne? ‘’ dedi. Bende ‘’ sikişli eğlence olacak ‘’ deyince hakan ‘’ anne sen fettahla da mı sikiştin? ‘’ dedi. Ben ‘’ senin arkadaşın olup ta beni sikmeyen kaldı mı oğluşum? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ madem öyle ne duruyoruz? ‘’ dedi. Ben hemen ayağa kalkıp üzerimdeki geceliğimi çıkartıp oğlum ve arkadaşının karşısında çırılçıplak dans etmeye başladım.

Oğlum hakan ve arkadaşı Fettah ise beni izliyorlardı. Sonra ikisi de kalkıp yanıma geldiler ve her yerimi okşamaya başladılar. Ben ise götümü sağa sola sallayıp ‘’ sizinim erkeklerim ‘’ diyerek onları tava getiriyordum. Hakan ve arkadaşı Fettah soyunup elleriyle beni okşamaya devam ediyorlardı. Ben ise baldırlarımı siklerine sürtüp ‘’ ıımmm hmmmm ‘’ diye inliyordum.

Bir süre sonra Fettah ‘’ hadi al ağzına sikimi ‘’ diyerek beni omuzlarımdan aşağı bastırıp kalafat sikini kalın dudaklı ağzıma sokup sakso çektirmeye başladı. Ben inleye inleye oğlumun arkadaşının kalafat sikine sakso çekerken hakan ‘’ hadi yatak odasına geçelim ‘’ dedi. Ben ayağa kalkıp yatak odasına doğru yürümeye başladım. O esnada Fettah ‘’ iyi ki gelmişim uzun zaman oldu bu nimetten faydalanmayalı ‘’ diyerek peşimden geliyordu.

O esnada hakan ‘’ ben geliyorum siz gidin ‘’ hakan mutfağa doğru gitti. Fettah ve ben yatak odasına geçtik. İçeri girer girmez Fettah beni yatağa doğru itip ‘’ seni çok özledim feride abla ‘’ diyerek üzerime atladı. Bende bacaklarımı ayırıp fettaha ‘’ hadi aslanım bende seni özledim sik beni ‘’ diye cevap verdim. Fettah kalafat sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı. Oğlumun arkadaşı tarafından sikilmek o kadar zevkli idi ki resmen amcığım kalkmıştı. Fettah hafif tempo ile etli amcığımı sikerken bende ‘’ ooohhh hmmmmm uuuuuffff devam et erkeğim ‘’ diye inliyordum.

O esnada oğlum hakan odaya girdi. Bizi sikişirken görünce ‘’ sikiş başlamış ‘’ diyerek yatağa yanıma geldi. Başımı yana çevirip oğlumun kalın ve uzun sikini ağzıma alıp emmeye başladım. Bir yandan oğluma sakso çekerken bir yandan da oğlumun arkadaşı tarafından amcığım sikiliyordu. Biraz sonra oğlum hakan yatağa sırt üstü uzanıp ‘’ hadi anne gel kucağıma ‘’ dedi. Fettah kalafat sikini amcığımdan çıkartıp bana ‘’ hadi bebeğim ‘’ dedi. Bende ata biner gibi oğlumun kucağına çıkıp kalın ve uzun sikini etli amcığıma dayayıp yavaşça içime almaya başladım.

Oğlumun kucağına tamamen yerleşince Fettah yatağın üstüne çıkıp beni hakanın üzerine doğru bastırıp üzerime çıktı. Kalafat sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu. Oğlum ve arkadaşının arasından amımdan ve götümden sikilirken ben ‘’ ooohhh devam edin erkeklerim sikin beni ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum ve arkadaşı sert bir şekilde beni amlı götlü sikmeye başladılar. Ben ‘’ aaaahhhh oooooffff devam edin durmayın ‘’ diye inledikçe onlar beni bütün güçleri ile sikmeye devam ediyorlardı.

Bir süre sonra Fettah ‘’ geliyorum ‘’ diye bağırarak kalafat sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup döllerini fışkırtmaya başladı. Oğlum hakan ise alttan doğru etli amcığımı sikmeye devam ediyordu. Fettah ise götüme döllerini boşalttıktan sonra üzerimden inip yatağa yanı başımıza uzandı.

Oğlum hakan ise beni sikmeye devam ediyordu. Bir süre sonra hakan bana sımsıkı sarılıp ters döndü. Bu sefer ben altta oğlum hakan üstte kalın ve uzun siki ise hala etli amcığımdaydı. Hakan apış aramda ileri geri gidip geliyor amcığımı sikiyor bir yandan da ‘’ oooohhh anne harikasın ‘’ diyordu. oğlum hakan bir süre sonra ‘’ anne geliyorum ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ hadi aslanım dölle ananın amcığını ‘’ diye inlerken hakan yarağını taşaklarına kadar amcığıma sokup bağıra bağıra döllerini amıma fışkırtmaya başladı. Oğlumun dölleri amımdan taşmış halde ben yatakta kala kalmıştım Fettah ve hakan ise kalkıp salona gitmişlerdi.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Bol sikişler 😊

Köyde Sikişmek Güzel Üçüncü Bölüm

This article has 2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir