Köyde Sikişmek Güzel

72 / 100

Köyde Sikişmek Güzel

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda köydeki maceramdan bahsedeceğim. 23.03.2022 günü oğlum hakan ile beraber yenişehirde aldığımız köy evine dinlenmeye gittik. Eve vardığımızda öğle 13::00 sularıydı. Biraz dinlendikten sonra ben oğlum hakana ‘’ hadi gel biraz dolaşalım doğayla kucaklaşalım olmaz mı aşkım? ’’ dedim. Hakan ise ‘’ olur anne ’’ dedi.

Üstümü değiştirmek için içeriden eşyalarımı alıp salona geldim. Ben üzerimi değişmek için soyunduğumda oğlum hakan bana ‘’ anne hazır soyundun boşa gitmesin sikişelim mi? ’’ dedi. Bende ‘’ seni azgın çok mu özledin beni? ’’ dedim. Oğlum ise ‘’ kudurttun beni annem ’’ diyerek ayağa kalkıp yanıma geldi.

Anne oğlum başladık ateşli bir şekilde öpüşmeye ben oğlumun dudaklarını öpüp emerken oğlum hakan ise bir yandan dudaklarımı öpüp emiyor bir yandan ise elleriyle her yanımı okşayıp mıncıklıyordu.  Biraz daha öpüştükten sonra ben dizlerimin üstüne çöküp oğlum hakanın pantolonunu ve boxerini aşağı indirip kalın ve uzun sikini kalın dudaklı ağzıma alıp emmeye başladım. Ben oğluma sakso çekerken oğlumda bana ‘’ anne sen bir harikasın iyi ki annemsin yıllardır yemediğin yarak kalmadı hala azgınsın ‘’ diyordu.

Sonra ben ayağa kalkıp oğlum hakanı koltuğa ittim. Ata biner gibi kucağına binip oğlumun kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime almaya başladım. Oğlumun kalın ve uzun sikini etli amcığıma taşaklarına kadar alıp hafif tempo ile zıplamaya başladım. Ben oğlumun sikinde zıplarken oğlum hakan ise iri memeleri emip kocaman göt yanaklarımı okşuyordu.

Ben ise ‘’ hadi erkeğim sik beni parçala annenin amcığını ‘’ diye inliyordum. Oğlum hakan ise ‘’ bebeğim deli ediyorsun insanı yanıyor amcığın cayır cayır ‘’ diye inleyerek amcığımı sikmeye devam ediyordu. Biraz sonra oğlum hakan belimden tutup kalın ve uzun sikini alttan doğru kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı seri bir şekilde sokup çıkartmaya başladı. Oğlumun siki yara yara amcığıma girip çıkarken kasıkları kasıklarıma ‘’ şap şap şap ‘’ vuruyor göt yanaklarım ise dalgalanıyordu.

Biraz sonra oğlum hakan bana ‘’ anne pozisyon değişelim ‘’ dedi. Bende ‘’ sen iste oğluşum ‘’ diyerek koltukta domalıp götümü hafif aşağı doğru eğdim. Oğlum hakan ise dört ayak pozisyonunda üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime sokup sikmeye başladı. Hakanın siki göt deliğime girip çıktıkça ben zevkten dört köşe olmuş şekilde ‘’ devam et aşkım devam et erkeğim sik beni amımı da sik götümü de  sik sert sik beni ‘’ diye inliyordum.

Oğlum hakan ise ‘’ oooofff bebeğim anne götü sikmek çok zevkli hele bir de kocamansa göt doyulmuyor ‘’ diyerek hızlanmaya başladı. Hakan hızlı bir şekilde göt deliğimi sikerken oğlumun taşakları kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma ‘’ şap şap şap ‘’ vuruyor hakan ise bir yandan mor deliğimi sikerken bir yandan da etli amcığımın bızırıyla oynuyordu.

Ben ise ‘’ oooofff devam et aşkım sik götümü ‘’ diye inledikçe oğlum hakan daha da sert göt deliğimi sikmeye başladı. Oğlumun kalın ve uzun siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine sert bir şekilde girip çıktıkça oğlumun kasıkları göt yanaklarıma ‘’ lap lap lap ‘’ vurup dalgalandırıyor ben ise zevkten iyice gevşemiş durumda inliyordum. Oğlumun siki mor deliğime girip çıktıkça ben zevkten ‘’ zort zort zort ‘’ osurmaya başladım. Ben osurmaya başlayınca oğlum hakan bana ‘’ göt açıldı galiba anne? ‘’ diye mırıldanıyordu. Ben ise ‘’ zevkten aşkım zevkten ‘’ diye inliyordum.

Bir süre sonra ben oğlum hakana ‘’ erkeğim hadi pozisyon değişelim ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ istediğin pozisyona geç annem ‘’ deyince ben hemen koltuğa yan yatıp ‘’ gel aşkım istediğin yerimi sik ‘’ diyerek bacağımı havaya kaldırıp amcığımı ve göt deliğimi meydana çıkardım. Oğlum hakan ise arkama geçip yan yatıp kalın ve uzun sikini tekrar kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. Birkaç git gel den sonra hakan beni sırt üstü yatırıp bacaklarımı ayırıp bacak arama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sert bir şekilde sikmeye başladı.

Ben ise ‘’ hadi aşkım sik amcığımı sert sik erkeğim ‘’ diye inliyordum ki oğlum hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma taşaklarına kadar sokup ‘’ ooooohhhhh ‘’ diye bağırarak döllerini amcığıma boşalttı. O kadar çok boşalmıştı ki hakan dölleri amcığımdan taşmıştı. İkimizde koltuğa yatıp bir süre dinlendikten sonra kalkıp banyo yaptık ve hazırlanıp yürüyüşe çıktık.

Bir sonraki hikayemizde görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Köyde Sikişmek Güzel

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir