Küçük Büyük Demediler Amı Götü Siktiler

68 / 100

Küçük Büyük Demediler Amı Götü Siktiler

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda 25.04.2022 tarihinde Çanakkale deki ilişkimizden bahsedeceğim. 24.04.2022 günü web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçen dört kafadar için randevu oluşturmuştuk. 25 nisan tarihinde saat 11:00 sıralarında verdiğimiz adrese gelen müşterilerimden raşit  18 ine yeni girmiş ercan 22 köksal 23 rıdvan ise 26 yaşındaymış.

Raşit çok azgın görünüyordu galiba ilk defa bir kadın ile seks yapacaktı herhalde diye düşünüyordum diğerleri ise çok sakindi. Oğlum hakan, ben, raşit, ercan, köksal, Rıdvan içeri geçip oturduk biraz sohbetten sonra ben mutfağa geçip birer kadeh içki koyup ikram ettim. Ben bir ara kalkıp yatak odasına geçip üzerime kırmızı sütyen ve tangamı giyip üzerime geceliğimi giyip içeri yanlarına geçip oturdum.

Sohbet arasında ben ‘’ grup mu yapacağız tek tek mi? ‘’ diye sorunca Rıdvan bana ‘’ grup yapacağız ‘’ dedi. Ben tekrar ‘’ ensest olacak mı? ‘’ dedim. Rıdvan ise ‘’ ensest istemiyoruz ‘’ dedi. Oğlum hakan söze girip ‘’ o zaman bana müsaade size bol sikişler ‘’ diyerek kalkıp üzerini giyip dışarı çıktı. Dört müşterim ve ben yalnızdık. Raşit hemen yanıma gelip bana ‘’ feride abla ilk defa sikişeceğim ‘’ dedi. Bende ‘’ merak etme ben seni alıştırırım ‘’ diyerek güldüm.

O esnada köksal ayağa kalkıp ‘’ hadi başlayalım mı? ‘’ diyerek soyunmaya başladı. Köksal ı gören raşit Rıdvan ve ercan da soyundular. Dört müşterimde karşımda çırılçıplak ve kalın yaraklı olarak dikiliyorlardı. Bende ayağa kalkıp önce geceliğimi sonra sütyenimi çıkardım. Beni o halde gören raşit ise resmen gözleri yuvalarından fırlamış gibiydi. Ben müşterilerime arkamı dönüp tangamı çıkarmak için eğildiğimde raşit hemen arkama geçip kalın sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı.

Raşit etli amcığımı sikerken ‘’ oooffff oooff ‘ diye inliyordu. Ben ise ayakta iyice domalıp etli amcığımı raşite sundum. Ercan ise ‘’ bizim ufaklık çok hızlı ‘’ diyerek güldü. Köksal ‘’ hadi grup yapacağız ‘’ diyerek beni raşitin önünden alıp koltuğa doğru çekti. Köksal kendisi koltuğa oturdu bende ata biner gibi kucağına binip sikini etli amcığıma dayayıp içime aldım. Köksal alttan doğru amcığımı sikerken bir yandan da elleriyle göt yanaklarımı okşuyordu. O esnada Rıdvan arakama geçip kalın ve damarlı sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime girip sikmeye başladı. Köksal ve Rıdvan beni amlı götlü sikerken ercan ise koltuğa çıkıp sikini ağzıma verip sakso çektirmeye başladı. Üç genç yarak tarafından amımdan götümden ve ağzımdan sikiliyordum.

Daha sonra yer değiştiler köksal sikini ağzıma rıdvan amcığıma ercan ise göt deliğime siklerini sokup sikmeye devam ettiler onlar beni bütün deliklerimden sikerken ben ‘’ ıımmm ıghh ‘’ diye inliyordum. Raşit ise ‘’ ben ne olacağım ‘’ diyordu. Diğerleri ise aldırış etmeden beni sikmeye devam ediyorlardı. Bir ara kapı açıldı duyduk ama kimse istifini bozmadı. Gelen oğlum hakandı bizi o halde görünce ‘’ oooooo iş başlamış siz yatak odasına geçin ben tv bakacağım ‘’ dedi.

Hep beraber yatak odasına geçip kaldığımız yerden devam ettik. Bu sefer ercan amcığıma köksal göt deliğime Rıdvan ise ağzıma girip beni sikmeye devam ettiler. Biraz sonra sırayla Rıdvan köksal ve ercan bağıra bağıra döllerini amıma götüme ve ağzıma boşalttılar. Raşit ise kala kalmıştı. Ben kalkıp lavaboya gidip temizlendim raşit hariç diğerleri içeriye gitmişler ben yatak odasına girince raşiti gördüm ve ‘’ hayırdır sen neden bekliyorsun? ‘’ dedim. Raşit ise ‘’ ben kaldım feride abla seni sikmek istiyorum ‘’ dedi. Ben yatağa sırt üstü uzanıp ‘’ gel erkeğim ‘’ dedim. Raşit ise yatağa çıkıp üzerime uzandı. Raşitin kalın sikini tutup elimle etli amcığıma dayayıp raşiti kendime doğru çekip sikini içime aldım ve ‘’ hadi erkeğim sik amımı ‘’ dedim. Raşit amcığıma girip çıkarken ben ‘’ aaaahhhh ooooofff ‘’ diye inliyordum. Biraz sonra raşitte hırıldamaya başladı. Bağıra bağıra döllerini etli amcığıma boşaltıp üzerimden kalkıp içeri salona geçti.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Bol sikişli günler 😊

Küçük Büyük Demediler Amı Götü Siktiler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir