Manevi Abim Beni Sikti

81 / 100

Manevi Abim Beni Sikti

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda manevi abim Mithat ile yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. 11.11.2021 günü beni arayan manevi abim Mithat ‘’feridecim müsaitseniz size misafir olmam da mahsur olur mu?’’ dedi. Bende abime ‘’olur abi hakanda yok zaten gel’’ dedim. Akşam saat 18:30 sularında kapı çaldı kapıyı açtığımda manevi abim Mithat karşımda idi o kadar şık giyinmiş ki filinta gibi olmuş.

İçeri buyur ettim geçip oturduk biraz sohbet ettikten sonra abim Mithat bana ‘’feridecim duş alabilir miyim?’’ dedi. Bende ‘’tabi ki abi’’ diyerek banyonun yolunu gösterdim. Abim banyoya girmişti bende mutfakta bir şeyler hazırlıyordum. Biraz sonra abim banyodan çıkıyordu bornozunu giymiş başını kurulayarak o esnada gözüm ön tarafına gitmişti ve at siki gibi olan siki bornozun dışına kadar çıkmıştı.

Bir an silkelenip mutfağa girdim. Abim üstünü giyip içeri salona geçti bende atıştırmalıkları alıp salona geçtim ve ardından birer kadeh viski oyup hem sohbet etmeye başladık hem de viskilerimizi yudumluyorduk. Bir ara abim Mithat bana ‘’feridecim oğlun nerede?’’ dedi. Bende ‘’abi arkadaşlarıyla dışarı çıktı bu gece gelir mi bilmem ama haber veririm gelirsem dedi’’ dedim.

Abimin üzerinde ev sıcak olduğu için bir short birde t-short vardı. Bende ise dar bir tayt üzerimde ise askılı atlet vardı. Abim bana ‘’iyi ki hakan yok bak abi kardeş baş başa vakit geçiriyoruz öyle değil mi?’’ dedi. Bende ‘’evet abi iki kardeş baş başayız’’ dedim.

Sonra abim Mithat yanıma gelip oturdu ve bana ‘’feride senin çok seviyorum ve seninle seks yapmak istiyorum’’ dedi. Bende abime ‘’nasıl olur sen benim abimsin?’’ deyince abim bana ‘’oğlunla seks yapıyorsun oluyor da benimle neden olmasın?’’ dedi. Aslında benimde içim kıpır kıpır ediyordu manevi abimin at siki gibi olan siki beni etkilemişti.

Bir müddet sonra abimin ısrarları devam edince bende abime ‘’olur ama acele etmemiz lazım yoksa hakana yakalanırız’’ dedim.

Abim benim elimden tutup yatak odasına götürdü. Ben askılı atletimi çıkartıp memelerimi abime doğru sallayınca abim Mithat hemen memelerime yumulup emmeye başladı. Bende Mithat abimin sikini okşuyordum shortu üzerinden ve bir süre sonra Mithat abim bana ‘’hemen soyun dayanamayacağım’’ dedi. Benim üzerimde sadece tayt kalmıştı Mithat abime arkamı dönüp taytımı çıkartmak için domalınca abim Mithat at siki gibi olan sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp hemen içime girdi.

Abimin siki o kadar büyüktü ki resmen amcığımı parçalıyordu. Ben ‘’abi yavaşşşşş çok büyük sikin sığmıyor amıma’’ dedikçe abim Mithat bana ‘’yıllardır sikişip te benim sike gelince mi alamıyorsun? Alırsın bebeğim alırsın’’ diyerek yükleniyordu. Bir süre sonra abim Mithat tempoyu artırmaya başladı. At siki gibi olan sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma hızlı bir şekilde sokup çıkartıyordu. Ben ise bu kadar büyük bir yarağı uzun zaman sonra yediğimden olacak ‘’abi yavaşşşş’’ diyordum.

Mithat abim at siki gibi olan sikiyle kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı yara yara sikerken bir yandan da göt yanaklarımı tokatlıyordu. Sonra pozisyon değiştik. Ben yatakta dört ayak pozisyonuna geçtim. Mithat abim ise hemen arkama geçip at siki gibi olan sikimi götümün kocaman yanaklarının arasına sürtmeye başladı. Ben ‘’abi sakın götten sikişemeyiz göt deliğim yırtılır’’ dedim. Abim ise ‘’bir şey olmaz alışırsın’’ diyerek at siki gibi olan sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime sokmaya başladı.

Ben ‘’abi çıkaaaaaaarrrrrrrr yırtıldı götüüüüüümmmmm’’ diye çığlık atınca Mithat abim hemen üzerime çullanıp ağzımı kapatıp bütün gücüyle at siki gibi olan sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine kökledi. Ben acıdan baygınlık derecesine gelmiş bir halde ağlıyordum ve kurtulmaya çalışıyordum.

O esnada kapıda oğlumun olduğunu fark ettim ama ağzım kapalı olduğu için söyleyemiyordum. Manevi abim Mithat ise bütün gücüyle göt deliğimi sikmeye devam ediyordu.  Oğlum hakan geri dönüp salona gitti manevi abim ise beni parçalamaya devam ediyor bir yandan da ‘’ooooohhhhhh feride bitirdin beni’’ diyordu.

Bir süre sonra abim Mithat hırıldamaya başladı ve git gelleri hızlandı anladım boşalacaktı. Bir müddet sonra manevi abim mithat at siki gibi olan sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine öyle bir kökledi ki resmen mor deliğim yırtıldı ve kendisi ise ‘’ooooaaaaahhh’’ diye bağırarak döllerini göt deliğime boşalttı. Manevi abim mihat bir süre daha üzerimde bekledikten sonra kalkıp banyoya gitti. O sırada abim ‘’oooooo hakan sen ne zaman geldin’’ dedi. Oğlum ise ‘’neler yaptığınızı gördüm dayı’’ dedi. Bir sonraki hikayemde ise ikinci bölümden bahsedeceğim

Herkese bol sikişler 😊

Manevi Abim Beni Sikti

İşte Videomuz

İşte Fotolarımız

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir