Müşterimle Çiftlikte Sikiştik

76 / 100

müşterimle çiftlikte sikiştik

merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda 10.10.2022 günü müşterim ediz ile yaşadığım ilişkiden bahsedeceğim. 09.10.2022 günü web sitemiz üzerinden 5 saatlik seks paketi alan müşterim ediz ertesi gün buluşma adresini alıp çiftliğimize geldi. Ediz i bahçe kapısında karşıladık ve bahçede oturup biraz sohbet ettikten sonra içeriye geçtik.

Müşterimle Çiftlikte Sikiştik

Oğlum hakan edize ‘’ içecek bir şeyler ister misin? ‘’ diye sordu. Ediz ise ‘’ anneni içmek istiyorum ‘’ dedi. Hakan ise ‘’ peki ama annemi çok kişi içmek istedi bakalım sen başarabilecek misin? ‘’ dedi. Ediz ise hemen ayağa kalkıp bana doğru geldi ve ‘’ hemen domal feride ‘’ dedi. Ben ise edize ‘’ tabi ki ‘’ diyerek ayağa kalkıp çırılçıplak soyundum. Beni o halde gören ediz ise ‘’ çok güzelsin feride ‘’ diyerek yanıma yaklaşıp beni okşamaya başladı.

Ediz beni okşarken ben ellerimi koltuğa koyup domaldım. Ediz ise soyunmaya başladı. Oğlum hakan ise koltuğa oturmuş bizi seyrediyordu. Ediz soyunup arkama geçti bende elimle göt yanağımı ayırıp ‘’ hadi erkeğim gel seni bekliyorum ‘’ dedim. Ediz büyük sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup beni sikmeye başladı. Müşterim ediz büyük siki ile etli amcığımı sikerken bende ‘’ aaaahhh aaaaaahhhhhhh aaaaaaaaahhhhhh ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe ediz sikini amcığıma daha sert sokup çıkartıyor bir yandan ise göt yanaklarımı tokatlayıp ‘’ feride yavrum efsanesin senin gibi kadınla sikişen erkek bu hayattaki en şansı erkek ‘’ diyordu.

Ben ise inleyerek edize ‘’ benim gibi kadın her erkeğe denk gelmez aslanım ‘’ diyordum. Birkaç git gel den sonra ben edize ‘’ pozisyon değişelim mi erkeğim? ‘’ dedim. Ediz ‘’ tabi ki orospum seni her pozisyonda sikeceğim ‘’ dedim. Ben sırt üstü uzandım ediz ise yüz üstü üzerime çıkıp bacaklarımı ayırıp apış arama geçip büyük sikini etli amcığıma sürtmeye başladı. Ben ise iyice zevke gelmiştim ve edize ‘’ hadi erkeğim sik etli amcığımı ‘’ diye inlemeye başlamıştım. Birkaç kez daha sürtündükten sonra ediz büyük sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma aniden kökleyince ben ‘’ aaaaahhhhhhh ‘’ diye çığlık attım. Benim çığlıklarıma aldırış etmeden ediz büyük sikini etli amcığıma taşaklarına kadar sokup çıkartmaya devam ediyor iri memelerimi emip bana ‘’ ooooohhh orospum yanıyorsun resmen ‘’ diyordu. Ben ise ‘’ durma erkeğim devam et sik amcığımı parçala beni ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe ediz etli amcığıma daha sert sikiyor amcığımdan vıcık vıcık zevk suları akıyordu.

Bir ara ediz bana ‘’ sen anal sex yapıyorsun değil mi? ‘’ dedi. Bende ‘’ evet anal sex yapıyorum ‘’ dedim. Ediz ise üzerimden kalkıp bana ‘’ o zaman o götünü de sikmek istiyorum amcığının tadına baktım şimdi sıra götünde ‘’ dedi. Ben ise yüz sütü uzandım götümü hafif havaya dikip ellerimle ikiye ayırıp ‘’ hadi erkeğim gel sik götümü ‘’ diye edize seslendim. Ediz ise üzerime uzanıp büyük sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı. Edizin büyük siki göt deliğime girmeye başlayınca ben ‘’ oooooohhhhhh devam et erkeğim ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe ediz ‘’ oooofff bu götü sikmek çok zevkli feridem seni hep götünden sikeceğim ‘’ diyerek hızlanıyordu. Ben ise ‘’ sik erkeğim sik amımı da sik götümü de sik her şeyim senin ‘’ diyerek inliyordum. Benim inlemelerim arttıkça ediz büyük siki ile göt deliğimi daha sert ve hunharca sikiyordu.

Biraz sonra ediz sikini göt deliğime taşaklarına kadar sokup bana sarıldı ve sırt üstü dönüp beni kucağına aldı. Ediz altta ben ise üstünde idim. Hemen bacaklarımı aralayıp tuvalete çöker pozisyon alıp edizin kucağında zıplamaya başladım. Birkaç kez edizin kucağında zıpladıktan sonra ediz kasıklarımdan tutup alttan doğru büyük sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine hızlı bir şekilde sokup çıkartmaya başladı. Birkaç git gelden sonra ediz büyük sikini taşaklarına kadar kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup bağıra bağıra döllerini boşalttı.

Bir sonraki hikayemizde görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir