Oğlum Aygır Oldu Ben Kısrak

67 / 100

Oğlum Aygır Oldu Ben Kısrak

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile 27.09.2021 günü yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim.

27 eylül sabahı oğlum ve ben uyanıp önce sabah sporu için evimizin yakınında bulunan parka inip biraz yürüyüş yaptık.

Üzerimde japone kollu bir t-short altımda ise pembe bir taytım vardı.

Parktaki herkesin beni izlemesi çok hoşuma gidiyordu.

Saat 11:00 sularında kahvaltı yapmak için parkın yanındaki cafeye geçip kahvaltı sipariş ettik.

Biz orada otururken cafedeki garsonlar resmen etrafımızda pervane gibi dönüyorlardı.

Oğlum hakan ‘’anne yine yaptın yapacağını parkta milleti cafede garsonları deli ettin’’ dedi.

Bende ona ‘’aşkım annen at gibi hatun aygırlar gördüğünde dayanamıyor benim gibi kısrağa kim binmek istemez?’’ dedim.

Oğlum hakan ise bana ‘’o zaman önce o kısrağa ben bineyim anne’’ dedi.

Bende oğluma ‘’bin aygırım kısrağına bin’’ dedim.

Cafeden çıkıp eve doğru yol aldık. Eve vardığımızda oğlum hemen dudaklarıma yapışıp beni öpmeye başladı bende ona karşılık veriyordum.

Daha sonra anne oğul öpüşerek salona geçtik ve üzerimizdekileri çıkartmaya başladık.

15 dakika içinde ikimizde çırılçıplak kalmıştık ama öpüşmeye devam ediyorduk.

Ben oğlumun kalın ve uzun sikini elimle sıvazlarken oğlum hakan ise bir yandan kocaman yanaklı götümü okşarken bir yandan da kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı okşuyordu.

Bir müddet sonra ben yavaşça aşağı doğru dizlerimin üstüne çöküp oğlum hakanın kalın ve uzun sikini kalın dudaklı ağzıma alıp emmeye başladım.

Ben oğlumun kalın ve uzun sikine sakso çekerken oğlum hakan ise benim sırtımı okşayıp beni tav a getirmeye çalışıyordu.

Sonra hakan beni ayağa kaldırdı ve  koltuğa yatırıp bacaklarımı açtı.

Kendisi ise başını bacak arama sokup kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı diliyle okşamaya başladı.

Oğlumun dil darbeleri amcığımın bızırına değdikçe ben zevkten uçuyor oğluma ‘’hadi aşkım sik beni aygırım yalvartma nolur sik beni’’ diye inliyordum.

Daha fazla yalvarışlarıma dayanamayan oğlum hakan üzerime doğru uzanıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime soktu.

Oğlumun siki amımı yara yara içime girerken ben inim inim inliyor bulutların üzerinde uçuyordum.

Oğlum hakan 37 yıl önce babası tarafından içine bırakılıp 36 yıl önce dışarı çıktığı amımı büyük bir zevkle sikerken bir yandan da dudaklarımı öpüp bana ‘’ooooohhhhhh kısrağımın amı cayır cayır yanıyor’’ diyerek sikmeye devam ediyordu.

Bir müddet sonra hakan üzerimden kalkıp bana ‘’hadi bakalım kısrağım aygırına kendini nasıl siktireceksin görelim bakalım’’ dedi.

Bende ayağa kalkıp yerde dört ayak olup götümü hafif aşağı doğru eğdim ve oğluma ‘’hadi aygırım kısrağın domaldı ister amımdan sik ister götümden sik kısrağın senindir’’ dedim.

Oğlum hakan ise tıpkı bir aygırın kısrağı sikmeye hazırlandığı gibi dört ayak pozisyonu alıp arkama geçti.

Aniden bir aygır gibi üzerime atlayan oğlum hakan kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine hızlı bir şekilde sokup sikmeye başladı.

Oğlumun kalın ve uzun siki göt deliğime aniden girince ben ‘’ayyhhhhh yavaaaaşşş’’ diye bağırdım.

Hakan ise bana ‘’ne oldu kısrağım çok azgındın oğlunun sikini mi alamıyorsun götüne’’ deyince bende oğluma ‘’ben nelerini aldım o göte seninkini mi alamayacağım aniden sokunca canım acıdı’’ dedim.

Oğlum hakan tıpkı bir aygırın kısrağı siktiği gibi götümü sikiyordu.

Oğlum hakanın kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine girip çıkarken taşaklarımı kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı ‘’şap şap şap’’ diye dövüyor ben ise ‘’hadi aygırım sik götümü devam et kısrak anan yanıyor cayır cayır parçala ananın götünü’’ diye zevkten inliyordum.

Bir müddet sonra pozisyon değiştik ben yine dört ayak pozisyonda kaldım ancak oğlum hakan bu sefer yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini tekrardan kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı.

Hakan azgın bir boğa azgın bir aygır gibi bütün gücüyle kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine soktukça ben ‘’aaahhhh ooooofffff uuuuuuuffffff ayyyhhh ooooyyyhhh’’ diye inliyordum.

Oğlum ise hiç aldırış etmeden götümü sikmeye devam ediyordu. Bir müddet sonra hakan hırıldamaya başladı ve kulağıma ‘’kısrağım aygırın götünü dölleyecek hazır mısın?’’ dedi.

Bende ona ‘’hadi aygırım dölle kısrağının götünü’’ deyince hakan kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine aniden kökleyip bağıra bağıra döllerini fışkırtmaya başladı.

Oğlum mor deliğimi döllerken bende ‘’hadi erkeğim annenin götünü dölle boşalt döllerini götüme’’ diye inleyerek kendimi boşalttım.

O gün akşama kadar oğlum hakan ile dört kez sikiştik.

Oğlum Aygır Oldu Ben Kısrak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir