Oğlum Beni İnletti

75 / 100

Oğlum Beni İnletti

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda 05.01.2023 günü oğlum hakanla yaşadığım ilişkiden bahsedeceğim. Sabah saat 10:00 sularında kızım ve ben uyanıp kahvaltı masasını hazırladık. O esnada oğlum hakanda uyanmıştı üçümüz oturup kahvaltı yaptık. Kahvaltıdan sonra kızım Ceyda Ankara ya gitmek için hazırlıklarını yapmıştı. Saat 11:30 da kızım Ceyda yı yolcu edip oğlum hakan ile beraber eve gelmiştik.

Oğlum Beni İnletti

Ben duş almak için banyoya girdim. Oğlum hakan ise üzerini değiştiriyordu. Duş alıp bornozumu giyip salona geçip oturdum. O esnada oğlum hakan üzerine boxerini giyip salona geldi. Bende bornozumu açıp kendimi kurulamaya başladım. Biraz sonra ben bornozumu çıkarıp koltuğa koyup bacak bacak üstüne atıp tv izlemeye başladım. Oğlum hakan ‘’ anne evde yalnızız Ceyda varken rahat edemiyorduk artık Ceyda da yok birkaç gün gel sikişelim ‘’ dedi. Ben ise ‘’ tabi gördün yine malı sikmeden bırakmayacaksın demi aygırım benim? ‘’ dedim.

Oğlum hakan ise ‘’ olgun kısrağım taş gibi bende genç aygır olarak olgun kısrağımın hakkını vermem lazım ‘’ dedi. Ben ise ayağa kalkıp oğlum hakanın yanına gidip arkamı oğluma dönüp öne doğru eğildim. Etli amcığım ve kocaman götüm oğlumun önünde sergideydi. Oğlum hakan götümü ve amcığımı okşamaya başladı.

Biraz sonra oğlum hakan ayağa kalkıp boxerini çıkardı. Kalın ve uzun siki demir gibi olmuştu. Oğlum hakan ‘’ orospum çok mu azdın bebeğim? ‘’ dedi. Bende ‘’ evet aygırım kısrağın çok azgın ‘’ dedim. Oğlum ise ‘’ fahişem seni bugün hep götünden sikeceğim ‘’ diyerek götüme şaplak attı. Bende sağ elimle göt yanağıma ‘’ şap şap şap ‘’ diye vurup ‘’ sik götümü aygırım ‘’ dedim.

Oğlum hakan ise arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup hafif tempo ile sikmeye başladı. Oğlumun siki göt deliğime girince ben ‘’ oooohhhhhh vur aygırım vur kısrağına götünden vur ‘’ diyerek inlemeye başladım. Ben inlemeye başlayınca oğlum kasıklarımdan tutup git gide hızlı bir şekilde göt deliğime girip çıkmaya başladı. Oğlumun kalın ve uzun siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine yara yara girip çıkarken taşakları ise etli amcığıma ‘’lap lap lap ‘’ vuruyor kasıkları ise göt yanaklarımı ‘’ şap şap şap ‘’ diye dövüyordu. Oğlum tarafından bu şekilde sikilmek beni daha çok azdırmıştı ve ‘’ aygırım kısrağını altına alıp ta sik ‘’ diye inleyince hakan ‘’ yere domal bakalım kısrağım ‘’ dedi.

Ben yere dört ayak şekilde domalıp götümü hafif aşağı doğru eğdim. Hakan ise dört ayak pozisyonda tıpkı bir aygırın kısrağının üzerine çıktığı gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine tekrar sokup sikmeye başladı. Oğlum göt deliğimi sikerken ben ‘’ ooohhh devam et aygırım kısrağının götünü parçala ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe hakan götümü daha sert sikiyordu. Oğlum çatır çatır götümü sikerken ben artık zevkten uçmuş tüm kaslarım kendini salmıştı.

Hakan ise ‘’ bu göt sikilmez mi? Fahişem seni sikmeye doyamıyorum kaç yaşına geldin hala azgın orospusun ‘’ diyordu. Ben ise ‘’ babandan alamadığım zevki senden alıyorum erkeğim devam et sik götümü ‘’ diye inliyordum. Artık iyice havaya girmiştik benim elim ayağım zevkten tir tir titriyordu tüm kaslarım gevşemişti. O kadar gevşemiştim ki oğlumun kalın ve uzun siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine girip çıktıkça göt deliğim ‘’ hort hort hort ‘’ ediyor ben ise zort zort zort ‘’ diye osuruyordum. Ben osurdukça oğlum hakan ‘’ götün folloş mu oldu fahişem? ‘’ dedi. Bende ‘’ yok erkeğim senin zevkin beni gevşetti ‘’ dedim.

Biraz sonra hakan ‘’ hadi sen tavuk pozisyonuna geç bende horoz olup tepeleyeyim seni orospum ‘’ dedi. Ben ise götümü havaya dikip dizlerimi birleştirdim ve ‘’ hadi horozum tepele beni ‘’ dedim. Hakan da horoz gibi tepeme çıkıp kalın ve uzun sikini tekrar kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup ‘’ ooohhhhh fahişem ‘’ diye inledi. Ben artık iyice dolmuştum ‘’ hadi aşkım boşalt beni ‘’ diye inleyince oğlum hakan bütün gücüyle göt deliğimi sikmeye başlayıp ‘’ bende boşalacağım yavrum ‘’ dedi. Birkaç git gel den sonra anne oğul ikimizden bağıra bağıra boşaldık.

Bir Sonraki Hikayemizde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir