Oğlum Beni Parçaladı

68 / 100

Oğlum Beni Parçaladı

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda 08.08.2022 günü oğlumla yaşadığım seks hikayemden bahsedeceğim. O gün oğlumla beraber köydeki evimize gitmiştik. Amacımız hem eğlenmek hem de yalnız kalmaktı. Saat 12:00 sularında köydeki evimizden çıkıp gezmek için yola koyulduk. Köyde kimseler yoktu.

Ben oğlum hakana ‘’ aşkım hadi eve gidelim ‘’ dedim. Hakan ise bana ‘’ nasıl istersen anne ‘’ diye cevap verdi. Ben tekrar oğluma ‘’ eve gidelim uçur beni aşkım ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ seni bu sefer parçalayacağım bebeğim ‘’ dedi. Biraz sonra eve gelmiştik. İçeri geçer geçmez oğlum hakan bana doğru saldırıp ‘’ çok mu azdın orospu ‘’ dedi. Ben ise oğlumun bana vahşice saldırmasından daha da çok azmıştım ve oğluma ‘’ evet aşkım orospun çok azdı sik onu ‘’ dedim.

Oğlum hakan ise bana ‘’ seni bir fahişe siker gibi sikeceğim anne ‘’ dedi. Bende ‘’ annen zaten fahişe değil mi erkeğim? ‘’ dedim. Oğlum ise bana ‘’ hadi soyun bakalım fahişem ‘’ deyince ben hemen çırılçıplak soyundum. Ayakta öne doğru eğilip sağ elimle götümün sağ yanağını ayırıp oğlum hakana ‘’ hadi erkeğim fahişen hazır seni bekliyor sikilmek için ‘’ dedim. Oğlum hakan ise kalın ve uzun sikini sıvazlayarak arkama geçip sikiyle kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma masaj yapmaya başladı. O kadar çok azmıştım ki resmen titremeye başladım. Benim titrediğimi gören oğlum hakan ise kasıklarımdan tutup kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma aniden kökleyince ben ‘’ aaaaaaahhhhhhh ‘’ diye çığlık attım. Oğlum ise hiç aldırış etmeden sert bir şekilde amcığımı sikiyor ‘’ sus orospu sus sen değil miydin azgınlıktan titreyen ‘’ diyerek beni aşağılıyordu.

Oğlum tarafından küfürlü bir şekilde sikildikçe ben daha çok azıyor ve oğluma ‘’ sik beni aşkım parçala beni amımı da sik götümü de sik ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan etli amcığımı daha sert sikiyor ve bana ‘’ kahpe yıllardır yemediğin yarak kalmadı hala doymadın ‘’ diyordu. Bende oğlum hakana ‘’ bu amı bu götü baban sikemedi bende önüme gelene verdim hatta sana bile ‘’ diyerek daha da azdırıyordum.

Birkaç git gel den sonra oğlum hakan bana ‘’ zaten fahişesin ama seni tıpkı bir fahişe siker gibi sikeceğim ‘’ dedi. Bende ‘’ sik aslanım sik fahişe ananı istediğin gibi sik ‘’ dedim. Ben yere dört ayak olup domaldım. Dizlerimi bir araya getirip götümü hafifçe havaya kaldırıp amımın ve göt deliğimin meydana çıkmasını sağladım. Benim o halimi gören oğlum hakan ise tıpkı bir horozun tavuğun üzerine çıktığı gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp ‘’ hazır mısın fahişem? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ hadi erkeğim fahişeni parçala ‘’ dedim. Oğlum hakan sikini göt deliğime dayayıp aniden içime sokunca ben ‘’ aaaaaaahhhhh götüüüüüümmmmm ‘’ diye çığlık attım. Oğlum hakan ise hiç aldırış etmeden tüm gücüyle götümü sikmeye devam ediyor bir yandan da omuzlarımı öpüp bana ‘’ harikasın fahişemmm ‘’ diye iltifatlar ediyordu.

Biraz sonra ben aldığım zevk ile etli amcığımın bızırıyla oynamaya başladım. Ben titreye titreye etli amcığımın bızırıyla oynarken oğlumda bütün gücüyle kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye devam ediyordu. Oğlum hakan ‘’ anne götünü sikmeye doyamıyorum babasının sikemediği bu götü oğlu çatır çatır sikiyor ooooohhhhh ‘’ diyerek göt deliğimi sikerken kasıkları göt yanaklarımı taşakları ise etli amcığımı ‘’ şap şap şap ‘’ dövüyordu. Ben ise ‘’ sik aslanım sik baban beni sikemedi bende hep başkalarına siktirdim şimdi ise babasının oğluna siktiriyorum kendimi ‘’ diyerek oğlumu daha çok tahrik ediyordum.

Biraz sonra pozisyon değiştik. Ben sırt üstü uzandım bacaklarımı açıp kendime doğru çektim. Kıpkırmızı dudaklı etli amcığım ve kocaman yanaklı götümün mor deliği ortaya çıkmıştı. Oğlum hakan misyoner pozisyonda üzerime çıkıp bana ‘’ şimdi sen seç fahişem nereni sikeyim? ‘’dedi. Bende oğlum hakan ‘’ neremi istersen oramı sik aygırım benim ‘’ dedim. Oğlum hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Ben ise ‘’ aaaaaahhhhh ooooohhhhhh oooooofffff devam et aşkım sik beni ‘’ diye inliyordum. Biraz sonra oğlum hakan ‘’ fahişem amcığını dölleyeceğim ‘’ diye bağırarak sikini amcığıma taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini amcığıma boşalttı.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlum Beni Parçaladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir