Oğlum Sert Sikicim

69 / 100

Oğlum Sert Sikicim

Merhaba sevgili takipçileri ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla yaşadığım ilişkiden bahsedeceğim. O sabah ikimizde uyandık ve kahvaltı için mutfağa geçtik. Oğlumda bende çırılçıplaktık. Kahvaltıdan sonra kahve yaptım ve anne oğul salona geçip kahve içmeye başladık. Kahvelerimiz bitince ben fincanları alıp mutfağa götürüp kahvaltı masasını toparlamaya başladım.

O esnada oğlum hakan mutfağa geldi. Siki demir gibi olmuştu. Ben bulaşıkları makinaya dizerken oğlum hakan arkamdan bana sarılıp kalın ve uzun sikini etli amcığıma dayayıp ‘’ çok fenayım anne ‘’ dedi. Bende ‘’ yine anneni sikeceksin yani azgın ‘’ diyerek güldüm. O esnada oğlum hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime sokmaya başladı. Oğlumun siki etli amcığıma girince ben ‘’ az dur bulaşıkları makinaya koyayım sonra istediğin kadar sikişiriz erkeğim ‘’ dedim.

Oğlum Sert Sikicim

Ancak oğlum hakan resmen kudurmuştu ve bana sımsıkı sarılıp ‘’ sen işini yap yavrum ben seni sikmeye devam edeceğim ‘’ diyerek hızlı bir şekilde kalın ve uzun sikini etli amcığıma sokmaya başladı. Ben ise bir yandan bulaşıkları makinaya dizerken bir yandan ise oğlum tarafından sikilmenin keyfi ile ‘’ ımmmm ıhhhh ooohhh ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan ‘’ sende istiyorsun ama naz yapıyorsun orospum ‘’ diyerek etli amcığımı daha da sert sikiyordu.

Bulaşıkları makinaya dizince hemen doğrulup oğluma döndüm ve ‘’ azgın aygırım gel bakalım şimdi anneni nasıl doyuracaksın? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ gel orospum sen iste ben seni hep sikerim hiç içinden çıkmam ‘’ diyerek beni kucaklayıp yatak odasına götürdü. Yatak odasına girer girmez oğlum hakan beni yatağa atıp üzerime çullandı. Anne oğul ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık. Anne oğul çılgınlar gibi öpüşürken oğlum hakan hiç vakit kaybetmeden bacaklarımı aralayıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Oğlum hakan bir yandan vantuz gibi dudaklarımı emerken bir yandan ise kalın ve uzun sikiyle etli amcığımı yara yara sikmeye devam ediyordu. Ben ise ‘’ ımmmmm ııııhhhh ‘’ diye inliyordum.

Biraz sonra oğlum hakan bana ‘’ pozisyon değişelim yavrum gel bakalım kucağıma ‘’ dedi. Oğlum sırt üstü yatağa uzanıp kalın ve uzun sikini eline alıp sıvazlayarak bana ‘’ hadi gel anne o götüne al oğlunun sikini ‘’ dedi. Bende ‘’ sen iste erkeğim o kalın ve uzun sikini götüme alacağım ‘’ diyerek ata biner gibi oğlumun kucağına oturdum. Oğlumun kalın ve uzun siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine girmeye başlayınca ben ‘’ ooooooffffff çokkk güzel erkeğimmmmm ‘’ diyerek inliyordum. Oğlum hakan ise ‘’anne sende çok güzelsin ve azgınsın o götünü sikmek çok güzel ‘’ diyerek alttan doğru kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokuyordu. Ben ‘’ aaaaahhhhh devam et hadi erkeğim sik götümü parçala beni ‘’ diye inledikçe oğlum hakan bütün gücüyle alttan doğru göt deliğimi sikerken’ ver orospum ver amını götünü ver bana babamın sikemediği deliğini ben sikeyim ‘’ diyerek götümü sikmeye devam ediyordu.

Bir müddet sonra ben oğlum hakana ‘’ hadi annem pozisyon değişelim senin altında olmak istiyorum ‘’ dedim. Oğlum ise ‘’ hangi pozisyonda sikilmek istiyorsan geç orospum ‘’ dedi. Ben yatakta domalıp sağ elimle götümün sağ yanağını ayırıp ‘’ hadi gel erkeğim ‘’ diye oğluma seslendim. Oğlum hakan ise tıpkı bir horozun tavuğun üzerine çıktığı gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sert bir şekilde sokup sikmeye başladı. Oğlum sert bir şekilde göt deliğimi sikerken ben ‘’ aaaaahhhhh aaaaahhh ooooofffff yavaşşşş aşkım yavaşşş ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum daha da sert götümü sikiyordu. Ben iyice dolmuştum artık boşalacaktım ve ‘’ hadi aşkım boşalt beni ‘’ diye inliyordum ki oğlum birkaç sert vuruştan sonra kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini göt deliğime fışkırtmaya başladı. Oğlumun dölleri ılık ılık göt deliğime akmaya başlayınca bende artık kendimi tutamayıp bağıra bağıra boşaldım.

Bir Sonra ki Yazımızda Görüşmek Üzere

Hepinizi Bol Sikişler 😊

Oğlum Sert Sikicim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir