Oğlum sert sikti

72 / 100

Oğlum sert sikti

merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda 23.12.2021 günü oğlum hakan ile yaşadığım ilişkiden bahsedeceğim. O gün sabah saat 11:0 sularında uyanmıştık ben mutfakta kahvaltı hazırladım ve oğlum hakana ‘’ aşkım hadi gel kahvaltı yapalım ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ tamam annişkom ‘’ diyerek geldi. Oturup kahvaltımızı yaptık hakan salona geçip tv izliyordu bende masayı toparlayıp iki fincan kahve yapıp salona oğlumun yanına gidip beraber kahvelerimizi içmeye başladık.

Biraz sohbet ettikten sonra ben ayağa kalkıp ‘’ bir duş alacağım ‘’ dedim. Hakan ise kalkıp yanıma geldi ve bana ‘’ anne bu mala vurdurmadan mı duşa gireceksin? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ sen istedin de ben olmaz mı dedim aşkım ‘’ diyerek eşofmanının üzerinden sikini okşamaya başladım. Hakan ise elleriyle götümü okşarken dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı. Bir süre bu şekilde seviştikten sonra ikimizde soyunmaya başladık.

Benim üzerimde sadece külot ve sütyen vardı. Ben hemen külodumu ve sütyenimi çıkartıp kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı okşamaya başladım. Hakan ise eşofmanlarını çıkartıp oda çırılçıplak kaldı. Kalın ve uzun sikini eline alıp sıvazlarken bana ‘’ birazdan bu yarak senin içine girecek hazır mısın bebeğim? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ hazırım erkeğim o yarağını amımda götümde hissetmek istiyorum ‘’ dedim.

Oğlum hakan bana ‘’ o zaman hemen domal anne ‘’ deyince ben hemen ellerimi koltuğa koyup ayakta domaldım. Oğlum hakan ise arkama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Oğlum hakan amcığıma girip çıktıkça ben ‘’ ooohhh devam et aşkım pompala amcığıma ‘’ diye inliyordum. Hakan ise bana ‘’ oooohhh annecim seni sikmek çok zevkli ‘’ diyerek kasıklarımdan tutup sert bir şekilde etli amcığımı sikmeye devam ediyordu.

Oğlum hakan kalın ve uzun sikiyle kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma birkaç sert vuruş daha yaptıktan sonra bana ‘’ hadi orospum gel yatağa geçelim ‘’ dedi. Bende ona ‘’ gel erkeğim ‘’ diyerek yatak odasına doğru yürümeye başladım. Ben önden yatak odasına doğru yürürken oğlum hakan ise arkamdan doğru geliyor ve göt yanaklarıma ‘’ şap şap ‘’ vuruyor ‘’ yanıyorsun annem ‘’ diyordu. Bende oğluma ‘’ söndür erkeğim yangınımı ‘’ diye cevap verdim. Yatak odasına geçtiğimizde oğlum hakan beni hemen yatağa itip üzerime çullandı. Kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime sokup sikmeye başladı.

Oğlum hakan göt deliğimi sert bir şekilde sikerken bir yandan da bana ‘’ ooooohhh annecim göt deliğin ateş gibi yanıyor ‘’ diyordu. Bende oğluma ‘’ söndür ateşimi erkeğim cayır cayır yanıyorum ‘’ diyerek daha çok azdırmaya çalışıyordum. Bir süre sonra hakan bütün gücüyle sikini göt deliğime köklemeye başladı. Ben ‘’ aaahhh aaaaaaaaahhh ooooofffff yavaş aşkım ‘’ diye inledikçe oğlum hakan ‘’ oooooffff orospummmm senin gibi kadını sikmek süper oluyor ‘’ diyerek sikmeye devam ediyordu.

Oğlumun kasıkları göt yanaklarımı ezerken kalın ve uzun siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine genişletiyordu. Biraz daha oğlumun altında ezile ezile sikildikten sonra hakan bana ‘’ anne domal ‘’ dedi. Ben yatakta dört ayak pozisyonunda domalıp oğlum hakana ‘’ hadi sik beni erkeğim ‘’ dedim. Oğlum hemen arkama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Hakan sikini amcığıma soktukça ben ‘’ oooovvhhh ooovvvhhh ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum bir yandan amcığımı sikerken bir yandan da göt yanağıma şaplak atıyordu.

Ben ise inleye inleye oğluma amcığımı siktiriyordum. Birkaç git gel den sonra hakan kalın ve uzun sikini etli amcığımdan çıkarıp aniden göt deliğime sokup sikmeye başladı. Ben ‘’ aaahhh aaaahhh aaaahhh aşkıııımmm ‘’ diye inledikçe oğlum hakan göt deliğimi daha da sert sikiyordu. Bir süre sonra oğlum hakan bana ‘’ anne sırt üstü uzan ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam aşkım ‘’ deyip yatağa sırt üstü uzandım.

Oğlum hakan ise üzerime uzanıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Oğlumun siki amıma girip çıktıkça amcığımdan zevk suları akıyor ben ‘’ hadi erkeğim ben doldum boşalt ‘’ diye inlemeye başladım. Birkaç sert vuruş daha yaptıktan sonra hakan sikini etli amcığıma köküne kadar sokup ‘’ oooooooohhhhh annnnneeeeee boşalıyoruuuummm ‘’ diye bağırmaya başladı. Bende o esnada ‘’ hadi erkeğim dölle beni dölleeee ‘’ diye bağıra bağıra boşalmaya başladım. Anne oğlum bağıra bağıra boşaldıktan sonra yatağa uzanıp dinlenmeye başladık.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Bol sikişli günler 😊

Oğlum sert sikti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir