Oğlum ve Arkadaşlarıyla Grup Yaptık 2

73 / 100

Oğlum ve Arkadaşlarıyla Grup Yaptık 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ve arkadaşlarıyla yaptığımız grup seksin ikinci bölümünden bahsedeceğim.

29.09.2021 günü oğlum hakan ile arkadaşları serdar mustafa ve Aybars beni iyice siktiler.

Sikişten sonra hepimiz duş aldık ve salona geçip çırılçıplak oturmaya başladık.

Serdar mustafa ve aybarsa ‘’nasıl feride ablanız gençler?’’ diye sorunca Aybars ‘’mükemmel mükemmel feride gibi bir kadını nerede bulucaz başkan?’’ dedi.

Mustafa ise ‘’serdar yaptığın kıyak makbule geçti ben her fırsatta ferideyi sikmeye gelirim artık’’ dedi.

Oğlum hakan hemen devreye girip ‘’arkadaşlar zaten 3 gün buradasınız her fırsatta seks yaparız sıkmayın canınızı’’ diyerek güldü.

Daha sonra oğlum hakan kalkıp mutfağa doğru yürüdü ve ‘’ bişeyler içelim mi?’’ dedi.

Serdar mustafa ve Aybars ta ‘’bizde birer içecek alalım’’ dediler.

Hakan mutfağa gidince Aybars kalkıp yanıma gelip beni okşamaya başladı.

Ellerini amımda ve vücudumun her yerinde gezdirirken bana ‘’eğer izin verirlerse diğer arkadaşlar ve oğlun seni yine sikmek istiyorum’’ dedi.

Bende ‘’hele dur azgın şey biraz dinlenelim soralım kabul ederlerse seks yaparız aşkım’’ deyip yanağına öpücük kondurdum.

Hakan elinde bardaklar ve viski şişesi ile geldi. Hepimiz birer kadeh viski içtikten sonra Aybars ‘’ben ferideyi tek sikmek istiyorum bu konuda bana izin verir misiniz?’’ dedi.

Oğlum hakan ‘’aybars ilk seks tanışma ve deneme amaçlıydı sonrası paralı olur’’ dedi. Bende ‘’evet doğru’’ diyerek oğlumu onayladım.

Aybars ‘’kaç para ise vereceğim’’ deyip fiyatı sordu. Bende ‘’saati 250 tl’’ dedim. Aybars ‘’tamam’’ deyip hakana 500 tl verip hemen elimden tuttu ve beni yatak odasına götürüp dudaklarıma yapıştı.

Resmen beni yiyecek gibi öpüp okşuyordu. Bir müddet sonra Aybars  beni omuzlarımdan tutup aşağı bastırdı.

Kalın ve uzun sikini ağzıma doğru uzatıp ‘’hadi bebeğim al ağzına’’ dedi.

Bende aybarsın kalın ve uzun sikini ağzıma alıp emmeye başladım.

Ben emdikçe Aybars sırtımı okşuyor ‘’devam et durma’’ diyerek inliyordu.

Sonra ben ayağa kalktım. Aybars bana ‘’feride abla seni götünden sikmek istiyorum’’ dedi. Bende ona ‘’abla deme sikeceğin kişiye’’ diyerek bir elimle göt yanağımı açıp bir elimi yatağa koydum.

Aybars arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime girmeye başladı.

Aybars sikini göt deliğime soktukça kasıklarıyla göt yanaklarımı dövüyordu. Ben ise ‘’ımmmmmm ıhhhhh uuuuuuffffff ıııııımmmmm devam et aşkım’’ diye inliyordum.

Aybars ise bir yandan götümü sikerken bir yandan da göğüslerimi okşayıp sırtımı öpüyordu.

O esnada yatak odasına serdar mustafa ve oğlum hakan girdiler.

Oğlum hakan ‘’aybars paranı geri al grup yapacağız’’ deyip parayı geri uzattı. Aybars ise ‘’ olmaz’’ dese de mecburen kabul etti.

Aybars sikini göt deliğimden çıkarınca mustafa hemen arkama geçip ‘’sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp aniden kökledi.

Mustafa aniden sikini göt deliğime kökleyince ben ‘’ aaaayyyyhhhhh yavaş hayvan yavaşşşş’’ diye bağırdım.

O esnada serdar hemen yatağa çıkıp saçlarımdan tutup sikini ağzıma soktu ve sakso çektirmeye başladı.

Mustafa kocaman yanaklı götümün mor deliğini sert bir şekilde sikerken serdar da sikini gırtlağıma kadar ağzıma sokuyordu.

Mustafa birkaç git gelden sonra sikini mor deliğimden çıkartıp kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime soktu. Mustafa amcığıma girip çıkarken bir yandan da ‘’oooofffff bebeğim amın cayır cayır yanıyor’’ diyerek inliyordu.

Mustafa biraz sonra hırlamaya başladım boşalacaktı. Derken birden sikini amcığıma kökleyip ‘’ oooooaaaaahhhhh’’ diye bağırarak döllerini amıma fışkırtmaya başladı.

Mustafa boşaldıktan sonra oğlum hakan serdara ‘’annemi tost yapalım eski kaşardan iyi tost olur’’ dedi.

Serdar yatağa uzandı bende yüz üstü serdarın üzerine uzandım serdar sikini alttan doğru kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup elleriyle göt yanaklarımı ayırdı ve oğluma ‘’hadi annenin götünü ayırdım’’ dedi.

Oğlum hakan arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime girdi ve mustafayla birlikte beni amlı götlü sikmeye başladılar.

İki genç ve iri sikin amımı ve götümü yara yara içime girip çıkmaları benide azdırmıştı. Ben ‘’hadi aşklarım sikin beni parçalayın’’ diye inledikçe oğlum hakan kulağıma ‘’seni parçalayacağız orospu’’ diyordu.

Birkaç git gelden sonra oğlum hakan ve arkadaşı serdar bağıra bağıra döllerini amıma ve götüme fışkırtmaya başlamışlardı.

Onlar boşaldıktan sonra beni yatağa atıp içeri gittiler Aybars ve ben yatak odasında kala kalmıştık.

Aybars hemen yanıma gelip beni yüz üstü yatağa yatırp sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sert bir şekilde sikmeye başladı.

Aybars sert bir şekilde götümü sikerken ben ‘’yavaşşşş yavaşşşş götüm yırtıldı’’ diye bağırıyordum.

Bir müddet sonra Aybars ta bağıra bağıra döllerini göt deliğime boşaltıp beni yatakta bırakıp içeri gitti götümden döller akıyordu ben ise kımıldayamayacak durumda yatakta bırakılmıştım.

Oğlum ve Arkadaşlarıyla Grup Yaptık 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir