Oğlum ve Arkadaşlarıyla Grup Yaptık 3

73 / 100

Oğlum ve Arkadaşlarıyla Grup Yaptık 3

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ve arkadaşlarıyla yaptığımız grup seksin üçüncü bölümünden bahsedeceğim.

29.09.2021 günü oğlum hakanın arkadaşları bize gelmişti. O gün çılgın dörtlü beni ikişer posta siktiler.

Beşimizde yorgunluktan bitmiştik. Hep birlikte yemek yedik dışarı çıkıp o akşam biraz gezip eğlendik. Tüm masrafları oğlumun arkadaşları çekti.

Gece saat 3 te eve geldik. İçeri salona geçip hepimiz bir köşeye oturup sohbet etmeye başladık.

Serdar ‘’ birer kadeh daha bir şeyler içelim mi?’’ dedi. Hep beraber ‘’olur’’ deyince serdar mutfaktan viski şişesini ve kadehleri getirdi.

Hepimizi birer kadeh viski dolduran serdar yanıma gelip oturdu ve bana ‘’feride abla serbest bir şeyler giysene rahat olursun’’ dedi.

Bende ‘’tamam seni azgın şey’’ deyip yatak odasına geçip üstümü çıkartıp çırılçıplak yanlarına gidip oturdum.

Hepsi aşkın bir şekilde bana bakıyordu. Ben ‘’ ne bakıyorsunuz öyle yiyecek gibi hiç mi görmediniz çıplak halimi? Daha gündüz ikişer posta döllediniz beni’’ dedim.

Serdar ise ‘’ nasıl bakmayalım feride abla sen her seferinde bizi deli ediyorsun bu yaşında hala seks yapıyor ve güzelsin’’ dedi.

Serdar yanıma gelip beni öpüp okşamaya başladı. O esnada Aybars ve mustafa soyunuyorlardı. Aybars ve mustafa da soyunup yanıma geldiler beni aralarına alıp her yerimi öpüp okşamaya başladılar.

Oğlum hakan ise ‘’ ben yorgunum siz takılın’’ deyip odasına uyumaya gitti. Ben oğlumun arkadaşlarının arasında kala kalmıştım ama bu durum benim hoşuma gitmişti ve beni daha çok azdırmıştı.

Ben hemen serdar Aybars ve mustafanın arasında tuvalete çöker gibi çöküp sırayla üçüne birden sakso çekmeye başladım.

Bir müddet sakso çektikten sonra üçü beraber beni kollarımdan ve bacaklarımdan tutup yatak odasına götürdüler.

Yatağa atıp beni izlemeye başladılar. Ben yatakta dört ayak olup sağ elimle göt yanağıma ‘’şap şap’’ vurup ‘’hadi aslanlarım benim’’ deyince Aybars hemen arkama geçip sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp sert bir şekilde içime girdi.

Aybarsın siki amcığıma girince ben ‘’aaaaaaaaahhhhhhhh’’ diye inledim.

Ben zevk içinde inleyip bir yandan amcığımın bızırını okşarken Aybarsın siki amımın içinde gidip gelmeye devam ediyordu.

Aybars beni amımdan sikerken o esnada mustafa tıpkı bir horozun tavuğun üstüne çıktığı gibi üzerime çıkıp sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime girdi.

Aybars ve mustafa beni amlı götlü sikmeye başladılar.

O esnada serdar saçlarımı tutup sikini ağzıma verdi. Oğlumun arkadaşları tarafından üç deliğimden aynı anda sikilmenin keyfi ile inliyordum. Onlar da zevk içinde beni sikmeye devam ediyorlardı.

Serdar bir müddet sonra ‘’aynı delikten iki kişi sikelim feride yi’’ dedi.

Diğerleri kabul edince bende ‘’sert olmamak şartıyla olur gençler’’ dedim.

Serdar yatağa sırt üstü uzandı bende yüz üstü serdarın üzerine yatıp sikini amcığıma dayayıp içime aldım. Hemen mustafa arkama geçip oda sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime girmeye başladı.

Ben o esnada ‘’oooooooffffffff uuuuuuuuffffff ‘’ diye çığlık atmaya başladım.

Serdar ve mustafa hafif tempo ile aynı anda amcığımı sikmeye başladılar Aybars ise bizi izliyor sikini sıvazlıyordu.

Benim çığlıklarım devam edince hakan yatak odasına gelip ‘’yavaş olun be uyuyamadım’’ dedi.

Sonra serdar ve mustafa beni aynı anda amımdan siktiklerini görünce ‘’napıyorsunuz? yırtılır lan amcığı, anne kendini mi parçalatıyorsun bunlara?’’ dedi.

Serdar ‘’hakan sen işine bak sikenler razı sikilen razı sanane’’ deyip mustafa ile beraber sikmeye devam ettiler.

Hakan ‘’ne haliniz varsa görün sessiz olun yeter’’ deyip odasına gitti.

Sonra serdar ve mustafa siklerini amımdan çıkardılar mustafa serdara ‘’ birazda götünden sikelim aynı anda’’ dedi.

Ben ‘’gençler lütfen götümden olmaz’’ desem de serdar bana ‘’feride sanki ilk defa götünden aynı anda çift yarakla mı sikileceksin daha önce yapmıştık’’ dedi.

Ben ‘’o zaman ameliyat olmamıştım serdar şimdi ameliyatlıyım’’ deyince serdar bana ‘’ooooo desene bakire göt sikeceğiz’’ dedi.

Serdar ve mustafa siklerini aynı anda kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup beni sikmeye başladılar.

Ben acıdan bağırmaya başlayınca Aybars hemen sikini ağzıma sokup ‘’ bağırma kahpe’’ diye sikmeye başladı.

Serdar ve mustafa bir müddet sonra inlemeye başladılar. Anlamıştım boşalacaklardı ve ikiside aynı anda siklerini göt deliğime köküne kadar sokup bağıra bağıra döllerini göt deliğime boşalttılar.

Aybars ta döllerini ağzıma boşaltıp beni yatakta bırakıp salona içeri geçtiler.

Ben yatakta kala kalmıştım götümden döller akıyordu. O esnada oğlum hakan geldi ve bana ‘’parçalattın yine kendini demi anne’’ deyip içeri arkadaşlarının yanına gitti.

Oğlum ve Arkadaşlarıyla Grup Yaptık 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir