Oğlum ve Arkadaşlarıyla Grup Yaptık 4

73 / 100

Oğlum ve Arkadaşlarıyla Grup Yaptık 4

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ve arkadaşlarıyla yaptığımız grup seksin dördüncü bölümünden bahsedeceğim.

29.09.2021 günü oğlum ve arkadaşlarıyla ikişer posta sikiştikten sonra gece eğlenip eve geldik.

O gecede sabaha kadar oğlumun arkadaşları tarafında sikildim.

Sabah saat 06.00 da hepimiz yataklarımıza geçip uyumaya koyulduk.

30.09.2021 günü öğlen 13:00 da uyandım yorgundum. Salona geçip tv yi açıp izlemeye başladım o esnada oğlum hakan geldi.

Bana ‘’anne sabaha kadar kendini parçalattın bu ne azgınlık böyle’’ dedi. Bende ona ‘’ne var oğlum ilk defa mı aynı delikten çift yarak yedim’’ diyerek güldüm.

Oğlum hakan ‘’akşam yorgundum millet kalkana kadar seni sikmek istiyorum anne’’ dedi. Bende ona ‘’oğlum çok yorgunum ama senide asla kırmam’’ diyerek ayağa kalkıp soyunmaya başladım.

Hakan da bir çırpıda soyundu ve bana ‘’hadi bebeğim gel al sikimi ağzına’’ dedi. Bende ‘’sen iste erkeğim’’ diyerek oğlumu koltuğa itip önünde diz çöküp kalın ve uzun sikini ağzıma alıp emmeye başladım.

Ben oğluma sakso çekerken oğlum hakanda sırtımı ve omuzlarımı okşuyor bana ‘’ sen nasıl bir kadınsın ya iliğimi kemiğimi emdin’’ diyordu.

Sonra ben ayağa kalkıp diğer koltuğa sırt üstü uzanıp bacaklarımı aralayıp amıma şaplak attım. Oğlum hakana ‘’ hadi aşkım gel sik annenin amcığını’’ dedim.

Hakan bacak arama geçip üzerime uzandı. Dudaklarıma öpücük kondurup ‘’seni çok seviyorum anne’’ diyerek kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma yavaşça girmeye başladı.

Oğlumun siki amıma girerken bende oğluma ‘’oooooohhhhhhh annen dediğin kadını sikmek çok mu hoşuna gidiyor erkeğim’’ diyerek inliyordum.

Hakan üzerimde ileri geri yaparak kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dibine kadar sokup çıkartıyor beni inim inim inletiyordu.

Bir müddet sonra hakan bana ‘’ anne sıra götüne geldi hadi domal bakalım’’ dedi.

Bende yere inip domaldım ve kafamı yere koyup ellerimle göt yanaklarımı açıp oğluma ‘’hadi erkeğim sik götümü’’ dedim.

Oğlum hakan horoz gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime girmeye başladı.

Oğlumun siki göt deliğime girip çıktıkça ben daha çok azıyor hakana ‘’ hadi erkeğim devam et sik götümü’’ diye inliyordum.

Oğlumla ben salonda sikişirken birden kapı açıldı içeriye oğlumun arkadaşları serdar mustafa ve Aybars girdiler.

Bizi o halde görünce serdar ‘’ ooooooo bunlar başlamışlar bile ya feride abla hiç mi doymuyorsun sen’’ dedi.

Bende kahkaha atıp ‘’kırk üç senedir sikiliyorum kimse doyuramadı beni’’ dedim. Serdar ‘’ o zaman bizde mevzuya dahil olalım’’ dedi.

Üçü de soyunup yanımıza geldiler oğlum hakan götümü sikerken serdar mustafa ve Aybars sıra ile bana sakso çektirdiler.

Sonra oğlum hakan üzerimden inip ‘’ kim gelecek’’ dedi. O esnada serdar ayağa kalkıp ‘’ ben sikeceğim o götü’’ dedi.

Bu sefer serdar üzerime çıkıp sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp aniden içime girince ben ‘’ aaayyyhhhh’’ diye bir çığlık attım.

Serdar hiç aldırış etmeden göt deliğimi sikmeye devam ediyordu. Serdarın siki götüme girip çıktıkça taşakları amımı kasıkları ise göt yanaklarımı dövüyordu.

Bir müddet sonra serdar da üzerimden indi hiç vakit kaybetmeden Aybars arkama geçip elleriyle göt yanaklarımı tokatlayıp götümü aşağı bastırıp yere eğdi.

Aybars dört ayak olup üzerime çıktı ve sikini mor deliğime dayayıp tek hamlede köküne kadar soktu.

Ben ‘’ yavaşşşşşş’’ diye bağırdım ama Aybars dinlemedi bile göt deliğimi hızlı bir şekilde sikerken bana ‘’ ooooohhhhhh bebeğim bu göt için her şeyi yaparım’’ diye inliyordu.

Bir kaç git gelden sonra Aybars dayanamayıp bağıra bağıra döllerini göt deliğime boşaltmaya başladı. Aybars boşaldıktan sonra üzerimden indi ve mustafaya  ‘’ hadi sıra sende’’ dedi.

Mustafa hemen arkama geçip sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp kulağıma ‘’sen merak etme bebeğim ben onlar gibi sikmeyeceğim yavaş yavaş zevk ala ala sikeceğim götünü’’ dedi.

Mustafa sikini yavaçşça sikini göt deliğime sokmaya başladı ve milim milim mustafanın siki göt deliğime giriyordu.

Biraz sonra mustafa aniden hamle yapıp sikini mor deliğime kökleyip sert bir şekilde göt deliğimi sikmeye başladı.

En ‘’hani yavaş sikecektin hayvan yavaş ol yavaşşşş’’ deyince mustafa bana ‘’bu göt yavaş sikilmez sert sikilir’’ diyerek pompalamaya devam etti.

Bir müddet sonra mustafa da bağıra bağıra döllerini göt deliğime boşaltmaya başladı.

Mustafa boşaldıktan sonra üzerimden kalkıp aybarsın yanına koltuğa oturup kaldı.

Serdar ve oğlum hakan hala boşalmamıştı. Oğlum hakan serdara ‘’hadi sıra bizde’’ deyip beni yerden kaldırıp koltuğa doğru götürdü.

Ben ayağa kalkınca götümden döller akmaya başlamıştı. Oğlum hakan koltuğa sırt üstü yatıp bana ‘’ anne sırtını bana doğru dön ve kucağıma gel’’ dedi.

Bende sırtımı hakana dönüp kucağına doğru çökerken hakan sikini tutup hazırladı.

Oğlumun kalın ve uzun siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayınca ben yavaşça üzerine oturup oğlumun sikini göt deliğime aldım.

O esnada serdar beni hakanın üzerine yatırıp bacak arama geçince hakan serdara ‘’ dün gece yaptığınız gibi yapacağız sende annemin götünü sikeceksin aynı anda’’ dedi.

İkisi beraber göt deliğime siklerini sokup sikmeye başladılar ben ise ‘’oooooofffffff canım yanıyor yavaş olun’’ diyordum.

Biraz sonra oğlum hakan ve serdar beni daha da sert sikmeye başladılar ve inliyorlardı.

Sonra bağıra bağıra ikiside döllerini göt deliğime boşalttılar.

Zor zahmet aralarından çıkıp kendimi yere attım. Oğlum ve arkadaşları sırayla banyoya gidip temizlendiler ben ise yerde öylece kala kalmıştım.

Göt deliğim açık kalmıştı. Hakan yanıma gelip ‘’hadi anne senide banyoya götüreyim temizlen’’ dedi. Oğlum beni kaldırıp banyoya götürdü ve temizlendim.

Oğlum ve Arkadaşlarıyla Grup Yaptık 4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir