Oğlum Vurup Durmadı

70 / 100

Oğlum Vurup Durmadı

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakanla villamızda yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. 06.02.2023 günü oğlum hakan ile sabah saat 10:00 sularında oturup kahvaltı yaptık. Kahvaltı sonrası ben mutfağı toparlarken hakan ise salonda televizyon izliyordu.

oğlum durmadı vurdu

Bende mutfağı toparlayıp salona geçip oturup televizyon izlemeye başladım. Biraz sonra ben ‘’ oğlum hadi yeni evimize gidelim değişiklik olur ne dersin? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ olur anne gidelim eşyaları hazırla gidelim ‘’ dedi. Ben kalkıp ‘’ o zaman hazırlanalım ‘’ diyerek önce eşyalarımızı topladım sonra üzerimizi değiştirip eşyalarımızı arabaya indirip yükledikten sonra yola koyulduk.

Yolda villamız için alış veriş yapıp saat 15:00 sularında Karacabey deki villamıza ulaştık. Eşyalarımızı yerleştirdikten sonra yol yorgunu olduğumuz için birer kadeh içki koyup anne oğul oturup içmeye başladık. İçkilerimiz bittikten sonra oğlumla çiftliğimizi gezmek için yola çıktık. Çiftlik büyük olduğu için 16:30 da başlayan gezme maceramız ancak 20:00 sularında bitmişti.

Villamıza geldiğimizde hiç vakit kaybetmeden yemeğe oturduk. Yemekten sonra oğlumla beraber masayı topladık. Sonra ben çay demledim ve anne oğul oturup hem sohbet edip hem çaylarımızı yudumladık. Bir süre sonra sohbetin konusu yine sekse geldi. Oğlum hakan ‘’ bu yaşında hala azgınsın ve hala taş gibisin anne ‘’ dedi. Bende ‘’ bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur ‘’ diyerek kahkaha attım. Biraz daha sohbet ettikten sonra ben kalkıp üzerimi değiştirmek için yatak odasına geçtim.

Üzerimi çıkartıp çırılçıplak kalıp gece kıyafetlerimi giyecekken odanın kapısı açıldı. Arkama döndüğümde kapıda oğlum hakanı gördüm. Oğlum hakan ise kapıda dikilmiş beni izliyordu. Bende ‘’ hayırdır oğlum? ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ seni izliyorum ‘’ dedi. Bende ‘’ ayıp değil mi anneni izliyorsun hem de çıplak halde? ‘’ dedim. Hakanda ‘’ sanki her canımız istediğinde sikişen biz değiliz ki ayıptan bahsediyorsun anne? ‘’ dedi. Bende ‘’ hınzır çocuk çay içerken anladım ben senin isteğini yine ateşin başına vurdu ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ sen anlarsın anne sen işini bilirsin ‘’ dedi. Bende ‘’ gel o zaman ateşini söndüreyim azgın aygırım ‘’ dedim. Oğlum hakan ise hemen yanıma gelip ‘’ kısrağım benim sana aygırlık yapmaya doyamıyorum ben ‘’ diyerek dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı.

Bir süre ayakta seviştikten sonra anne oğul ikimizde yatağa düştük ve oğlum hakan her yerimi öpüp koklayıp emmeye başladı. Bende oğlum hakana karşılık verirken bir yandan da bacaklarımı açıp oğlumu bacak arama aldım. Kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığımda hissetmeye başladım.

Bir müddet sonra oğlum hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp aniden içime sokunca ben ‘’ aaaahhhhhh yaaaavaaaaşşşşş ‘’ diye bağırdım. Oğlum ise ‘’ ne yavaşı kısrağım ne yavaşı daha yeni başlıyoruz ‘’ diyerek tempoyu artırarak etli amcığımı sikmeye başladı. Oğlumun kalın ve uzun siki etli amcığıma yara yara girip çıktıca ben ‘’ ahhhh aaaahhh aaaaaaahhh ‘’ diye inlemelere devam ediyordum. Ben inledikçe hakan tempoyu daha da artırıyordu. O kadar çok hızlanmıştı ki oğlumun kasıkları kasıklarımı taşakları götümü ‘’ şap şap şap ‘’ diye ses çıkartarak dövüyor ben ise ‘’ yavaş aygırım yavaş mahvettin beni yavaşşşş ‘’ diyordum.

Sonra oğlum hakan ‘’ hadi pozisyon değiştirelim kısrağım ‘’ dedi. Bende ‘’ doymadın mı aygırım? ‘’ dedim. Hakan ‘’ çok konuşma orospu sanki ilk defa sikişiyorsun domal hadi ‘’ dedi. Bende mecburen domalıp ‘’ aygırım nolur yavaş sik bu aralar çok canım acıyor sikişirken ‘’ dedim. Ben domalınca oğlum hakan arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp aniden içime soktu. Ben ‘’ oooofffffff yandııımmmm ‘’ diye çığlık atınca kasıklarımdan kavrayıp tüm gücüyle göt deliğimi sikmeye başladı. Oğlum tüm gücüyle göt deliğimi sikerken ben’’ aygırım yavaş nolur götüm yırtıldı ‘’ desem de hakan aldırış etmeden mor deliğimi sikmeye devam edip ‘’ bu göt sert sikilmeyi hak ediyor orospum ‘’ diyordu. Oğlum götümü sikerken kasıkları göt yanaklarımı taşakları ise etli amcığımı dövüyor iri memelerim ise ileri geri sallanıyordu.

O gece oğlum hakan beni 6 posta sabaha kadar sikmişti. Her yanım döl içinde kalmıştı. Sabah saat 05:00 da artık ikimizde yorgun düşmüştük ki oğlum hakan bana ‘’ bu gece cinsel uyarıcı hap aldım nasıl memnun musun? ‘’ diye sorduğunda meğer oğlumun beni hap ile siktiğini anladım ve ‘’ süperdin ‘’ dedim. Sonra bende oğluma ‘’ sen zevk alıyorsun diye acı duyduğumu gösterdim ‘’ dedim.

Bir Sonraki Hikayemde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir