Oğluma Amımı Götümü Siktirdim

80 / 100

Oğluma Amımı Götümü Siktirdim

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile çiftlik evimizde yaşadığımız seks maceramızdan bahsedeceğim. 04.05.2024 günü sabahı uyanıp kahvaltı hazırlamak için mutfağa gittim. Saat 11:00 sularında kahvaltıdan kalkıp anne oğul salona geçip oturduk ve tv izlemeye başladık. Biraz sonra ben ‘’ oğlum hadi biraz dolaşalım olmaz mı ? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ tamam anne olur ‘’ dedi.

Ben üzerime hafif bir şeyler giydim ve gezintiye çıktık. Biraz yürüdükten sonra benim içimde fırtınalar kopmaya başladı. Oğlum hakan ise bana doğru bakıp ‘’ yavrum hayırdır azdın galiba? ‘’ dedi. Bende ‘’ evet aşkım çok fena azdım temiz hava kudurttu beni ‘’ dedim. Oğlum bana ‘’ o zaman azgınlığına çare bulayım yavrum ‘’ dedi ve hemen şortunu aşağı sıyırıp kalın ve uzun yarağını eline alıp sıvazlamaya başladı.

Ben ise ayakta hafif öne eğilip şortumu indirip ‘’ hadi erkeğim benim ‘’ diye inledim. Oğlum hakan ise arkama geçip göt yanaklarımı tokat attıktan sonra ‘’ hazır mısın fahişem? ‘’ dedi. Bende ‘’ hadi erkeğim çok fena azdım fahişen kudurdu ‘’ diyerek inleyince hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. O kadar güzel sikiyordu ki ‘’ ben oooohhhh devam et erkeğim parçala beni parçala amcığımı ‘’ diye inliyordum.

Birkaç git gel sonrası ben ayakta domalıp sol ayağımı öne atıp ‘’ hadi erkeğim ananı bu sefer götünden sik ‘’ diyerek göt yanağıma tokat attım. Oğlum hakan ise ‘’ zevkle orospum benim o götünü zevkle sikerim ‘’ diyerek kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp aniden taşaklarına kadar içime soktu. Hakan aniden sikini göt deliğime sokunca ben ‘’ aaaahhhhh oooooffff ‘’ diye bağırdım. Oğlum ise bağırışıma aldırış etmeden mor deliğimi sert bir şekilde sikmeye başladı. Oğlum götümü sikerken bende ‘’ ohhhh devam et aşkım sik götümü sert sik hadi erkeğim ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe hakan götümü daha sert sikiyor ve taşakları şap şap şap amcığımı dövüyordu.

Biraz sonra pozisyon değiştik ayakta domalıp sağ ayağımı ağaca atıp ‘’ hadi devam et aşkım yanıyorum ‘’ dedim. Oğlum ise kalın ve uzun sikini sıvazlayarak ‘’ sen iste yavrum sen iste o ateşini söndürürüm ‘’ diyerek kalın ve uzun sikini tekrar kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp aniden taşaklarına kadar sokup tüm gücüyle sikmeye başladı. Oğlum etli amcığımı sikerken iri memelerim ileri geri sallanıyordu.  Ben ise ‘’ oooohhhh aaaahhhh ooooofffff uuuuffff devam et aşkım devam et sakın durma sik beni ‘’ diye inliyordum. Oğlum ise ‘’ harikasın sen kahpe ‘’ diyerek bir yandan etli amcığımı sikerken bir yandan göt yanaklarımı tokatlıyordu. Ben ise o kadar zevk alıyordum ki amcığımdan sular akıyordu.

Bir süre sonra yine pozisyon değiştik ayakta domalıp bacaklarımı hafif aralayıp ‘’ hadi aşkım durma devam et ‘’ dedim. Oğlum hakan ise hiç vakit kaybetmeden kalın ve uzun sikini tekrar kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu ve sikmeye başladı. Oğlumun siki göt deliğime girip çıktıkça ben zevkten inim inim inleyip bir yandan da etli amcığımın bızırı ile oynuyordum.

Bir süre sonra ben dayanamadım ve yere yüz üstü uzandım. Oğlum hakan ise hemen üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine tekrar sokup sikmeye başladı. Ben ise zevkten zangır zangır titriyor ‘’ hadi erkeğim daha sert sik beni parçala göt deliğim parçala amcığımı ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe hakan götümü daha sert sikiyordu. Öyle sert sikiyordu ki resmen göt kemiğimi kıracak gibi oluyordu.

Bir müddet sonra ben sırt üstü uzanıp bacaklarımı açtım. Oğlum hakan ise bacak arama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp sürtmeye başladı. Ben ise ‘’ hadi aşkım lütfen yalvartma beni sik amcığımı ‘’ diye inliyordum. Benim inlemelerim arasında oğlum hakan bana ‘’ iyice fahişe oldun anne ‘’ diyerek kalın ve uzun sikini etli amcığıma sertçe sokup sikmeye başladı. Hakan etli amcığıma sikini soktukça ben zevkten inim inim inliyor amcığımdan zevk suları akıyorduOğlum ise bir yandan dudaklarımı emerken bir yandan da sert bir şekilde amcığımı sikmeye devam ediyordu.

Bir süre sonra yine pozisyon değiştirdik. Ben domalıp bacaklarımı hafif açmıştım. Göt yanaklarım hafif aralanınca mor deliğim ortaya çıkmıştı. Oğlum hakan ise arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime doğru sokmaya başladı. Oğlumun yarağı göt deliğime girince ben ‘’ ooooohhhh devam et erkeğim devam et sik götümü ’’ diye inlemeye başladım. Ben inledikçe oğlum hafif tempo ile göt deliğimi sikerken bir yanda da göt yanaklarıma şaplak atıp ‘’ harikasın yavrum yanıyor göt deliğin ‘’ diye söyleniyordu. Ben ise zevkten titrerken hakana ‘’ sik aşkım sik erkeğim söndür götümün mor deliğini ‘’ diye inliyordum.

Bir süre sonra pozisyon değiştik. Ben domalıp götümü havaya kaldırdım. Etli amcığım ve kocaman yanaklı götümün mor deliği tamamen meydana çıktı. Oğlum hakan ise tıpkı horozun tavuğun üstüne çıktığı gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Hakan amcığımı sert bir şekilde sikerken bende ‘’ aaaahhhh oooohhh oooofff ‘’ diye inliyordum. Birkaç git gel den sonra oğlum kalın ve uzun sikini etli amcığımdan çıkarıp kocaman yanaklı götümün mor deliğine ani den sokup sikmeye başladı. Horoz tavuk pozisyonunda oğlum hakan bir amımı bir götümü sikerken ‘’ anne boşalacağım ‘’ diye bağırıp kalın ve uzun sikini etli amcığıma taşaklarına kadar sokup döllerini fışkırtmaya başladı. Oğlumun dölleri amcığıma ılık ılık akarken bende titreye titreye boşaldım.

Bir sonraki hikayemizde görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir