Oğluma Doğum Gününde Kendimi Verdim

83 / 100

Oğluma Doğum Gününde Kendimi Verdim

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim 135 günlük uzun bir aradan sonra yine sizlerleyim. Sizlere bu yazımda oğlum hakan ile 27 kasım günü yani oğlumun doğum gününde ona kendimi nasıl hediye ettiğimi anlatacağım.

27 kasım günü oğlumdan habersiz alışverişe çıkıp kendime seksi iç çamaşırları aldım. Akşam için bazı hazırlıklar yapıp eve geldim. Akşam saat 19:00 sularında masayı hazırlayıp oğlumu beklemeye başladım. Oğlumu beklerken bir yandan da akşam için aldığım beyaz külodumu giyip siyah yanları ipli elbisemi giydim. Saat 20:00 sularında kapı çalındı. Ben kapıyı açıp ‘’ hoş geldin oğlum ‘’ diyerek oğlumu öptüm. Hakan ise ‘’ hoşbulduk anne ‘’ diyerek beni öptü ve içeri girdi.

Hakan içeri geçince ‘’ hayırdır anne bu masa kimin için müşterin mi gelecek? ’’ dedi. Bende ‘’ hayır en iyi sikicim bu hayattaki tek erkeğim için bu hazırlıklar ‘’ dedim. Oğlum hakan ise bir an şaşkın bakışlarla bana baktıktan sonra ‘’ bugün benim doğum günüm bu hazırlıklar benim için mi? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ gerizekalı oğlum senden başka aşkım var mı benim? ‘’ dedim. Masaya oturup televizyonda hafif müzik açıp bir yandan mezelerimizi yerken bir yandan da alkolümüzü içip müzik dinliyor ve sohbet ediyorduk.

Saat 22:00 sularında alkolünde verdiği keyifle sohbetin ucu sekse gelmişti. Ben hakana ‘’ erkeğim benden başka biriyle sikiştin mi? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ evet ama senin gibi kimse beni mutlu edemedi bu yüzden kimseyle evlenmedim ‘’ dedi. Bende ‘’ beni de kimse senin gibi sikemedi senden aldığım hazzı kimse veremedi bunlara baban da dahil ‘’ diyerek ayağa kalktım ve yatak odasına gidip üzerimi değiştim.

İçeri salona üzerimde sadece beyaz külodumla gelip oturdum. Oğlum yanıma gelip hemen dudaklarıma yapıştı ve çılgınlar gibi öpüşmeye başladık. O kadar ateşli öpüşüyorduk ki sanki anne oğul değil yıllardır birbirine hasret iki aşık gibi öpüşüp sevişiyorduk. Bir süre seviştikten sonra oğlum saçlarımdan tutup kafamı kalın ve uzun sikine doğru bastırıp ‘’ hadi bebeğim al ağzına bakalım ‘’ dedi. Bende ‘’ sen nasıl istersen erkeğim ‘’ diyerek oğlumun sikini ağzıma alıp sakso çekmeye başladım. Bir müddet sonra oğlumun kalın ve uzun siki demir gibi olmuştu ve bana ‘’ hadi yavrum seni nasıl sikmemi istiyorsun? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ bu gün senin doğum günün ve sana en iyi hediye olarak kendimi veriyorum en çok nasıl ve neremden zevk alıyorsan oramı sik ‘’ dedim.

Oğlum hakan ‘’ yat bakalım sırt üstü ‘’ dedi. Bende sırt üstü uzanıp bacaklarımı açıp ‘’ hadi gel erkeğim ‘’ dedim. Oğlum hakan apış arama geçip bacaklarımı omuzlarına alıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp ‘’ en zevk aldığım yerini sikeceğim ‘’ diyerek içime sokmaya başladı. Ben bir yandan göt deliğimde oğlumun sikinin giriş zevkini yaşarken bir yandan kıpkırmızı dudaklı etli amcığımın bızırıyla oynuyor ve oğlum hakana ‘’ hadi erkeğim annenin götümü sik ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum kalın ve uzun sikiyle göt deliğimi daha sert sikerken ‘’ offfff orospum benim fahişem bu götün beni benden alıyor yavrum ‘’ diyordu. Ben ise ‘’ hadi erkeğim durma sakın sik götümü parçala beni ‘’ diye inlemeye devam ediyordum.

Bir süre sonra oğlum hakan bana sımsıkı sarılıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar soktu ve birlikte yan döndük. Bacaklarımı birleştirip kendime doğru çekince göt yanaklarımı iyice ayrıldı ve mor deliğim tamamen açıkta kalmıştı. Oğlum ise yine sert bir tempo ile mor deliğimi sikmeye başladı. Ben ise ‘’ aaaahhhh oooohhhh ooooofffffff uuuuuffff biraz yavaş oğluşum çok canımı acıtıyorsun ‘’ diyordum. Hakan ise ‘’ böyle bir kadını yavaş sikmek olmaz sen daha sert sikilmeyi hak ediyorsun ‘’ diyerek tüm gücüyle göt deliğimi sikmeye başladı. O kadar sert sikiyordu ki ben ‘’ oğlum yavaş kudurdun mu götümün kemiğini kıracaksın ‘’ diye bağırmaya başladım.

Birkaç git gelden sonra oğlum hakan bana ‘’ hadi domal bakalım kısrağım ‘’ dedi. Bende zorlanarak kalkıp götüm havada olacak şekilde domaldım. Oğlum ise arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp bu kez yavaş yavaş içime sokmaya başladı. Oğlumun siki göt deliğimin içinde yavaş yavaş ilerlerken bende zevkten kıpkırmızı dudaklı etli amcığım ile oynamaya başladı. Ben amcığımla oynarken oğlum hakan bir yandan göt deliğimi hafif tempo ile sikiyor bir yandan da götümün yanaklarını sırtımı okşayıp ‘’ yavrum sen her türlü zevk veriyorsun ‘’ diye inliyordu.

Birkaç git gel den sonra ben dişi köpek pozisyonunda domaldım. Oğlum hakan ise ‘’ en sevdiğim pozisyonu nasılda biliyorsun fahişem ‘’ dedi. Bende ‘’ yeter ki sen mutlu ol oğluşum ‘’ dedim. Oğlum hakan ise erkek köpeğin dişi köpeğin üstüne çıktığı gibi üstüme çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp hafif tempo ile sikmeye başladı. Oğlum götümü sikerken taşakları amcığıma kasıkları ise göt yanaklarıma ‘’ şap şap şap ‘’ vuruyor iri memelerim ise o vuruşlar ile ileri geri sallanıyordu. Daha sonra oğlum tempoyu artırıp sert bir şekilde sikmeye başladı. Ben ise ‘’ aaahhhh aaahhh ahhhh ‘’ diye inliyordum.

Bir müddet sonra hakan beni yüz üstü çevirdi ve hemen üzerime çullanınca bende hemen ellerimle göt yanaklarımı ikiye ayırınca oğlum kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp aniden taşaklarına kadar içime sokunca ben ‘’ aaaahhhhhhh ‘’ diye bağırdım. Hakan ise bağırmama hiç aldırış etmeden hunharca götümü sikerken bir yandan elleriyle belimi aşağı bastırıp bir yandan da kulağıma ‘’ Yavrum senin bağırman beni daha da çok azdırıyor ‘’ diyordu. Ben ise ‘’ offfff erkeğim parçaladın resmen beni çok sert sikiyorsun götümü ‘’ diyordum. Hakan ise ‘’ sen ne yaraklar yedin anne bu yarak sana ne desin ‘’ diyerek götümü sikmeye devam ediyordu.

Birkaç git gelden sonra oğlum hakan ‘’ yavrum geliyorum ‘’ diyerek tüm gücüyle kalın ve uzun sikile kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye devam etti. Bende ‘’ yavaşşşşşş yavaşşşşşş dağıttın götümü şerefsiz yavaş ‘’ diye bağırırken hakan aniden sikini mor deliğimden çıkartıp göt yanaklarıma ve  sırtıma boşaldı. O gece sabaha kadar 4 posta sikiştik sabah ikimizde yorgunluktan yatakta uyuyakalmıştık.

Bir Sonraki Hikayemde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir