Oğluma Götümü Siktirdim

80 / 100

Oğluma Götümü Siktirdim

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakana götümü nasıl siktirdiğimi anlatacağım. 21.07.2022 günü bursaya evimize döndük. Eve vardığımızda oğlum ve ben duş alıp biraz dinlendikten sonra akşam üstü saat 17:00 sularında gezmek için dışarı çıktık. Birkaç saat sonra eve geri geldik ve üzerimizi değişip anne oğul televizyon izlemeye koyulduk. Ateşli bir sevişme sahnesi görünce içimdeki orospuluk tarafım kabarmaya başlamıştı. Ne yapıp edip kendimi siktirmem lazımdı.

oğluma götümü siktirdim

İçeri gidip üzerime sadece külot giyip tekrar salona oğlumun yanına geldim. Biraz sonra oğlum hakan ‘’ anne çok güzelsin ‘’ dedi. Bende ona ‘’ teşekkür ederim ‘’ dedim. Oğlum hakan azgınlığımı anlamış olacak ki kendini geri çekmeye başladı. Ben ise neredeyse oğluma tecavüz edecek durumdaydım. Biraz daha durduktan sonra ben ‘’ hakanım çok azdım hadi gel sik beni ‘’ dedim. Oğlum hakan ‘’ farkındayım anne farkındayım amından sular sızmış ‘’ deyince bacak arama baktım ki evet ıslanmışım.

Bende oğluma ‘’ hadi o zaman erkeğim gel ve orospu anneni sik ‘’ dedim. Oğlum hakan yanıma yanaşıp dudaklarıma doğru yaklaşırken ‘’ zevkle sikeceğim seni anne ‘’ diyerek dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı. Anne oğul ateşli bir şekilde öpüşürken ellerimizle de birbirimizin vücudunu okşuyorduk. Biraz sonra oğlum hakan bir yandan dudaklarımı öperken bir yandan da etli amcığımı okşayarak beni koltuğa sırt üstü yatırıp üzerime çıkıp dudaklarımı emmeye devam eti. Bende bir yandan oğlumla öpüşürken bir yandan da oğlumun sikini elimle sıvazlıyordum. Sonra ben oğluma sarılıp kendime doğru çektim ve onun o kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığımda hissettim.

Artık kendimi tutamıyordum ve oğlumun kalın ve uzun sikini tutup kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp ‘’ hadi aşkım sok o sikini annenin etli amcığına ‘’ dedim. Oğlum hakan ‘’ zevkle anne zevkle o etli amcığını sikeceğim ‘’ diyerek kalın ve uzun sikini etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Oğlum sikiyle etli amcığımı yara yara sikerken bende ‘’ oooohhhh erkeğim benim iyi ki varsın sik beni ‘’ diye inliyordum. Oğlum ise ‘’ iyi ki babam ölmüş yoksa senin gibi bir kadının sahibi olamazdım seni doya doya sikeceğim anne ‘’ diyor ve gittikçe amcığımı sert bir şekilde sikmeye devam ediyordu.

Oğlumun bu sözleri beni daha da çok azdırıyordu. Birkaç sert vuruştan sonra ben oğluma ‘’ erkeğim o sikini götümde istiyorum ‘’ dedim. Hakan üzerimden kalkıp beni yüz üstü çevirdi ve tekrar üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp hafif hafif baskı yapmaya başladı. Ben se ‘’ sok aşkım sok o siki annenin götüne ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe hakan sikiyle götüme baskı yapmaya devam ediyordu. Bir süre sonra ben dayanamayıp götümü aniden havaya kaldırıp oğlumun kalın ve uzun sikini göt deliğime aldım ve oğlum götümü sikmeye başladı. Ben ise ‘’ aaaahhh aaaahhh devam et annem sik götümü sik ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum göt deliğimi daha da sert sikiyor bana ‘’ offfff orospum benim bu götü sikmeye doyamıyorum ‘’ diyordu.

Bende oğlum hakana ‘’ doyma aşkım doyma erkeğim baban sikemiyordu beni sen sik amımı sik götümü sik her yerimi sik ‘’ diyordum. Birkaç sert vuruştan sonra hakan bana ‘’ anne domal dedi ‘’ bende ‘’ tamam oğlum ‘’ diyerek yere domaldım. Oğlum hakan ise tıpkı bir horozun tavuğun üzerine çıktığı gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine aniden kökledi. Ben ‘’ aaaaaaahhhhhhhh yandııııııımmmm ‘’ diye bağırınca hakan bana ‘’ ne oldu yavrum kalın mı geldi sikim götüne ‘’ dedi. Bende ‘’ çok sert soktun sikini götüme erkeğim ‘’ dedim. Hakan ise aldırış etmeden sikini bütün gücüyle göt deliğime taşaklarına kadar sokup çıkarmaya başladı. Ben ise çığlıklar atmaya devam ediyordum. Bir süre sonra hakan hırıldayarak kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini fışkırtmaya başladı. Oğlum bağıra bağır göt deliğimi döllerken bende dayanamayıp titreye titreye boşaldım.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğluma Götümü Siktirdim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir