Oğlumla Baharı Kutladık

72 / 100

Oğlumla Baharı Kutladık

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakanla 12.04.2024 tarihinde yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. Çiftliğimiz Karacabey yakınlarında doğa ile iç içe bir yerdir. Geçen sene almıştık ve çok güzel bir çiftliktir. İçinde ufak bir gölü ve deresi olan çok harika bir yerdir şimdi hepiniz nasıl aldığımı merak ettiniz değil mi? 😊 Sikişerek değil miras olarak aldım o çiftliği ben ve özel müşterilerim için ideal bir yerdir.

12.04.2024 sabahı kalkıp kahvaltı yaptıktan sonra oğlumla kahvaltı yaptık çay içiyorduk. Ben ‘’ aşkım artık çiftliğe geçme zamanı gelmedi mi? ‘’ diye sordum. Oğlum hakan ise ‘’ anne sen istiyorsan gideriz ama gittiğimizde kutlama yaparız ‘’ dedi. Bende gülerek ‘’ az orospu çocuğu değilsin hemen kendine pay çıkardın ‘’ dedim. Oğlum ise ‘’ tabi ki pay çıkaracağım kendime fahişem benim senin gibi kadın boş bırakılır mı? ‘’ dedi. Eşyalarımızı hazırlayıp yola koyulduk öğle saatlerinde çiftliğe vardık ve eşyalarımızı yerleştirip saat 15:00 sularında çiftlikte dolaşmak için dışarı çıktık.

Çiftlikte biraz gezdikten sonra hakan bana ‘’ hadi yavrum borcunu öde artık ‘’ diyerek bana sarılıp dudaklarımı öpmeye başladı. Bende oğluma sarılıp ona cevap vermeye başladım. Üzerimde şort ve askılı bluzum vardı. Anne oğul gibi değil sanki bin yıllık aşıklar gibi sevişiyorduk. Oğlum hakanla öpüşürken oğlum elleriyle her yerimi okşayıp mıncıklıyordu. Ben ise ‘’ ımmmm ummmm ıhhh ‘’ diye inliyordum.

Bir süre seviştikten sonra ben ‘’ aşkım çok fena azdım ben ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ şimdi azgınlığını alacağım ben senin fahişem ‘’ dedi. İkimizde soyunduktan sonra ben yere uzanıp bacaklarımı açtım. Oğlum hakan ise üzerime uzanıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sürterken bir yandan da iri memelerimi emiyordu. Ben ise inleyerek ‘’ hadi aşkım hadi sikicim sik amcığımı ‘’ diyordum. Oğlum hakan sikini aniden etli amcığıma sokunca ben ‘’ aaaaahhhhhh oooooohhhhhhh erkeğim benim ‘’ diye inleyince hakan ‘’ fahişem amın cayır cayır yanıyor ‘’ dedi. Bende ‘’ evet sikicim benim fahişenin amcığı yanıyor söndür o ateşi ‘’ diye inledim. Ben inledikçe hakan tempoyu dahada artırıyor ve amımdan zırıl zırıl sular akıyordu.

Bir süre sonra oğlum hakan bana sımsıkı sarılıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma taşaklarına kadar sokup sırt üstü döndü ve amcığımı sikmeye devam ettin.  Ata biner gibi oğlumun kucağında sikilmeye devam ediyordum. Oğlumun siki amcığıma girip çıktıkça ben ‘’ ohhhh devam et erkeğim devam et sikicim sik amcığımı parçala beni ‘’ diye inlemeye devam ediyordum. Ben inledikçe hakan amcığımı daha sert sikip bana ‘’ fahişe yanıyorsun cayır cayır ‘’diyordu. En ise ‘’ evet erkeğim evet sikicim cayır cayır yanıyor fahişe ananın amcığı söndür hadiiiiii ‘’ diyordum.

Birkaç sert vuruştan sonra oğlum hakan ‘’ hadi bakalım yavrum sıra geldi bu göte ‘’ diyerek götümün kocaman yanaklarını tokatlamaya başladı. Bende oğlumun üzerinden inip domaldım ve götümü havaya dikip sağ göt yanağıma tokat atarken ‘’ hadi sikicim fahişeni götünden sik ‘’ dedim. Oğlum hakan ise arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı. Oğlumun siki göt deliğime yavaş yavaş girdikçe ben ‘’ offffff harikasın sikicim harikasın ‘’ diye inlemeye başladım. Ben inlerken oğlum göt deliğime sikini sokmaya devam ediyordu ve sonunda oğlumun siki taşaklarına kadar göt deliğime girmişti. Biraz bekledikten sonra oğlum hakan göt yanağıma tokat atıp ‘’ bu göt sert sikilmek ister ‘’ diyerek kasıklarımdan tutup tüm gücüyle mor deliğimi sikmeye başladı. Oğlum göt deliğimi o kadar sert sikiyordu ki siki mor deliğime her giriş çıkışında ben ‘’ zart zart zart ‘’ diye osuruyordum. Ben osurdukça oğlum kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine daha sert sokuyordu.

Biraz sonra oğlum hakan bağıra bağıra kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup döllerini fışkırtmaya başladı. Oğlumun dölleri göt deliğime ılık ılık akmaya başlayınca bende dayanamayıp boşaldım. Ancak hala doymamıştık ve o gün akşam güneş batana kadar açık havada oğlum tarafında üç kez sikildim.

Bir Sonraki Hikayemde Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Oğlumla Baharı Kutladık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir