Oğlumla Banyoda Sikiştik

72 / 100

Oğlumla Banyoda Sikiştik

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla banyoda yaşadığımız seks hikayemi anlatacağım. 01.05.2023 günü oğlumla dışarıda gezip eğlendikten sonra akşam saat 20:00 sıralarında eve geldik. İçeriye geçince ben ‘’ oğlum ban duşa giriyorum ‘’ diye seslendim. Hakan ise ‘’ tamam anne ‘’ dedi. Yatak odasına geçip üzerimdeki elbisemi çıkartıp bornozumu giyip banyoya doğru yürümeye başladım.

Küveti ılık su ile doldurup köpürttükten sonra içine girip uzandım. Bir süre sonra içim geçmiş ki kapı açıldı gelen oğlum hakandı. Bana ‘’ yavrum küvete geleyim mi? ‘’ dedi. Bende ‘’ özledin mi beni azgın piç ? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise kalın ve uzun sikini kaldırıp bana doğru bakarak şortunu çıkarıp sikini eline aldı ve ‘’ çok özlediği belli değil mi? ‘’ dedi.

Bende ‘’ evet özlemiş çok belli  o kadar belli ki resmen parçalamak istiyor beni ‘’ diyerek kahkaha attım. Oğlum hakan ise küvete doğru yaklaşıp ‘’ hadi yavrum al ağzına bakayım ‘’ diyerek saçlarımdan tutup kalın ve uzun sikini ağzıma verip sakso çektirmeye başladı. Oğlumun siki ağzımda gidip geldikçe bende kasıklarını okşayıp bir yandan da etli amcığımı okşuyordum.

Biraz saksodan sonra oğlum hakan beni küvetten çıkartıp her yerimi kuruladı. Bende kurulandıktan sonra ayakta domalıp ‘’ hadi erkeğim kudurt beni ‘’ dedim. Oğlum hakan dizlerinin üzerine çöküp göt yanaklarımı okşayıp tokatlarken etli amcığımı dilleyip emmeye başladı. Ben ise zevkten inim inim inliyor oğluma ‘’ hadi erkeğim yeter beni kudurttuğun sik beni nolur ‘’ diye yalvarıyordum. Hakan ise ‘’ senin yalvarman beni deli ediyor anne ‘’ diyerek amcığımı göt deliğimi dillemeye devam ediyordu.

Bir müddet sonra oğlum ayağa kalkıp kalın ve uzun sikini sıvazlayarak arkama geçip ‘’ hazır mısın yavrum? ‘’ dedi. Bende ‘’ hadi erkeğim sik beni parçala ‘’ diye inleyince oğlum hemen kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp aniden içime soktu. O esnada ben ‘’ ahhhhh yavaş aşkım parçaladın amcığımı ‘’ deyince hakan bir yandan sert bir şekilde etli amcığımı sikip götümün iri yanaklarını tokatlarken ‘’ ilk defa mı yarak yiyorsun kahpe yıllardır yemediğin yarak kaldı fahişe ‘’ diyordu. Ben ise ‘’ aaaaahhhhh oooooohhhhh oooooffff devam et erkeğim sik beni parçala amcığımı sik anneni ‘’ diye inledikçe oğlum hakan bütün gücüyle etli amcığımı sikiyor ‘’ senin gibi bir fahişenin oğlu olmak çok güzel hem sikiyorum hem siktiriyorum hem de annelik yaptırıyorum fahişem benim ‘’ diyordu.

Bir müddet sonra pozisyon değiştik oğlum havluyu yere serip sırt üstü uzandı bende sırtımı oğluma dönüp bacaklarımı ayırıp tuvalete çöker gibi kucağına çökerken oğlum kalın ve uzun sikini eliyle hazırlamış beni bekliyordu. Ben tamamen oğlumun kucağına çökünce kalın ve uzun siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayandı. Oğlum hakan ‘’ yavrum o götünü sikeyim mi? ‘’ dedi. Ben ise ‘’ hadi erkeğim sik ananın göt deliğini ‘’ diyerek yavaş yavaş oğlumun sikini göt deliğime almaya başladım. Hakanın siki yara yara mor deliğime girerken ben ‘’ oooohhh erkeğim sert sik götümü ‘’ diye inlemeye başladım. Ben inledikçe oğlum kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine yavaş yavaş sokarken ‘’ ohhhh fahişem o götünü sikmeye doyamıyorum ‘’ diyordu. Ben ise ‘’ hadi aşkım sik beni parçala amımı götümü ‘’ diye inlemeye başlayınca oğlum hakan hızlı bir şekilde mor deliğimi sikmeye başladı.

Bir müddet daha oğlum alttan doğru götümü siktikten sonra ben oğlumun üzerinden kalkıp küvet girip domalıp ‘’ hadi aslanım gel ve parçala ananın göt deliğini ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ geliyorum fahişem o götünü parçalayacağım şimdi ‘’ diyerek küvete girip arkama geçip beni okşayarak kalın ve uzun sikini göt deliğime dayadı. Ben ‘’ hadi erkeğim sik götümü ‘’ diye inleyince oğlum hakan kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine aniden kökleyince ben ‘’ aaaaahhh yandııııımmmmm ‘’ diye çığlık attım. Ben çığlık attıkça oğlum göt deliğimi bütün gücüyle sikmeye devam ediyordu. Bir müddet sonra oğlum hakan ‘’ fahişem götünü döllerim ile dolduracağım ‘’ dedi. Bende dolmuştum ‘’ hadi erkeğim dölle göt deliğimi ‘’ diye inlemeye başlayınca oğlum sikini taşaklarına kadar göt deliğime sokup bağıra bağıra boşalmaya başladı. Oğlumun dölleri ılık ılık göt deliğime akarken bende bağıra bağıra boşalmaya başlamıştım. Anne oğul bağıra bağıra boşaldıktan sonra ikimizde birbirimizi yıkayıp duştan çıktık.

Bir sonraki hikayemde görüşmek üzere

Hepinizie bol sikişler 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir