Oğlumla Bir Gece İkinci Bölüm

81 / 100

Oğlumla Bir Gece İkinci Bölüm

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bir önce ki  yazımda 23.02.2022 tarihinden kendimize ayırdığımız bir geceden bahsetmiştim. Bu yazımda ise ikinci bölümünü yazacağım. O akşam lobiye inmeden önce oğlumla hakan amımı götümü sikti. İkimizde duş alıp lobiye indik birer kadeh viski içip daha sonra gezmek için dışarı çıktık.

Oğlumla Bir Gece İkinci Bölüm

Sahile inip geziyorduk. Bir ara ben oğlum hakana ‘’ aşkım çıkar mı bir müşteri acaba? ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ belli olmaz anne denk gelirse hem ziyaret hem ticaret olur ’’ dedi. Yaklaşık yarım saat kadar sonra bir disko bulduk ve eğlenmek için içeri girdik. Öyle bir eğlendik ki resmen bütün kurtlarımızı döktük. Saat 03:00 sularında diskodan çıkıp yine sahilde yürümeye başladık. Oğlum hakan ‘’ aşkım hadi otele gidelim seni biraz daha sikeyim ’’ dedi.

Bende hakana ‘’ tamam erkeğim ’’ deyip dudağına bir öpücük kondurdum. Saat 04:00 sularında otele varıp odamıza çıkar çıkmaz hakan hemen soyunmaya başladı. Bende ‘’ kudurdun mu aşkım? ‘’ gülerek soyunmaya başladım. İkimizde çırılçıplak kalmıştık. Hakan kolumdan tutup beni hemen yatağa atıp üzerime çullandı. Bir yandan memelerimi emerken bir yandan ise kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığımın dudaklarına sürtüyordu.

Ben ise ‘’ hadi aşkım sik beni ‘’ diye inliyordum. Biraz sonra oğlumun siki etli amcığıma girmeye başlamıştı. Ben ise ‘’ ooooohhhh sik amımı erkeğim ‘’ diye inlemeye başladım. Oğlum hakan bir anda sikini amcığıma köküne kadar sokup sert bir şekilde amcığıma girip çıkmaya başladı. Ben inledikçe oğlum bütün gücüyle amımı sikiyordu. Ben ise zevkten inim inim inleyip oğlumun her yerini okşuyordum. Hakan amcığımı sikerken taşaklarıyla göt yanaklarımı dövüyordu.

Amım ise zevkten ‘’ vıcık vıcık ‘’ sulanmıştı. Biraz sonra pozisyon değiştik ben yatakta domaldım hakan ise arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp birden içime soktu. Oğlum birden göt deliğime girince ben ‘’ aaaahhhh yavaaaaaşşşş ‘’ diye bağırsam da hakan hiç aldırış etmeden götümü sikmeye devam ediyordu. Ben ise inleyerek ‘’ devam et erkeğim sik götümü ‘’ diyordum. Hakan ise ‘’ senin gibi kadın sikilmez mi? ‘’ diyerek taşaklarına kadar sikini göt deliğime sokuyordu.

Oğlum hakan kalın ve uzun sikiyle götümü sikerken elleriyle ve kasıklarıyla göt yanaklarımı taşaklarıyla da etli amcığımı dövüyordu. Hakan arkamdan vurdukça ben ileri geri gidip geliyor memelerim ise sallanıyordu. Oğlum o kadar azgındı ki biraz sonra hızını alamayıp horoz gibi tepeme çıkıp kalın ve uzun sikiyle kocaman yanaklı götümün mor deliğini hunharca sikmeye devam etti.

Oğlum götümü yara yara sikerken bende ‘’ aaaahhhhh yavaaaşşşş oğlum yavaaaaşşşş ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan tüm gücüyle götüme girip çıkmaya devam ediyordu.

Biraz sonra hakan bana ‘’ anne hadi pozisyon değişelim ‘’ dedi. Bende ‘’ hangi pozisyonda sikeceksin beni oğluşum ‘’ dedim. Hakan bana ‘’ yan yat anne ‘’ deyince ben ‘’ tamam oğlum ‘’ deyip yan yatıp sağ ayağımı havaya kaldırdım. Oğlum ise hemen arkama yan yatıp kalın ve uzun sikini tekrar kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime sokup sikmeye başladı. Oğlum göt deliğime girip çıktıkça ben zevkten etli amcığımın bızırı ile oynuyor inim inim inliyordum.

Ben inledikçe oğlum hakan ‘’ annecim harikasın senin gibi bir kadını sikmek çok güzel ‘’ diyerek götümü sikiyordu. Ben ise ‘’ devam et erkeğim sik anneni amından sik götünden sik parçala beni ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe hakan hızlı hızlı götümü sikmeye devam ediyordu.

Biraz sonra oğlum sikini götümden çıkarıp etli amcığıma sokup sikmeye devam etti. Ben ise ‘’ oooohhhh devam et aşkım sert sik beni ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum ‘’ orospum her deliğini sikicem senin ‘’ diyerek sert bir şekilde sikmeye devam ediyordu.

O gece sabaha kadar oğlum hakan amcığımı göt deliğimi dölleri ile doldurdu.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Bir Gece İkinci Bölüm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir