Oğlumla Çiftlik Maceramız 2

72 / 100

Oğlumla Çiftlik Maceramız 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile çiftlik maceramızın ikinci bölümünden bahsedeceğim. 04.09.2022 günü oğlum hakan ile çiftliğin havuzu başında çılgınlar gibi sikişip boşaldıktan sonra eve geçip ikimizde duş alıp dinlenmeye çekildik. Akşam saat 20:00 sularında kalkıp oğlum hakan ile beraber yemek hazırlayıp yedik. Sonra tekrar havuzun başına inip beraber anne oğul viski içmeye başladık. İkimizde çakır keyif olduktan sonra ettiğimiz sohbet yine sekse geldi.

Oğlum hakan bana ‘’ anne efsanesin seninle sikişen kişi gençleşir ‘’ diyerek iltifat etti. Bende oğluma ‘’ sende harikasın oğluşum babana dahil siktirmediğim götümü sana siktiriyorum biliyorsun götümün bekaretini sen bozdun ‘’ dedim. Bir süre sessizlik oldu. Sonra ben kalkıp içeriye girip üzerimdekileri çıkarıp çırılçıplak havuzun başına inip şejlonga uzandım. Sessizce anne oğul havuz başında viskilerimizi içmeye devam ederken ben ‘’ oğluşum hadi gel anneni rahatlat ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ hiç doymayacaksın demi anne ? ‘’ deyince bende oğluma ‘’ sikişmekten neden vazgeçer ki bir insan hem de oğlumla? ‘’ dedim.

Biraz sonra ben ayağa kalkıp dans etmeye başladım. Oğlum hakan ise dikkatle beni izliyordu. Ben ise oğluma bazen götümü sallıyor bazen ise amımı gösterip okşuyordum. Biraz sonra hakan ayağa kalkıp yanıma geldi ve birbirimize sürtünerek dans etmeye başladık. Bazen götümü bazen amcığımı oğlumun kalın ve uzun sikine sürtüp sertleşmesini sağlıyordum.

Biraz sonra oğlum hakan bana arkadan sarılıp boynumu öpmeye başladı. Bu arada elleriyle etli amcığımı okşuyor beni azdırıyordu. Bir müddet sonra ben dayanamayıp hakana ‘’ hadi oğlum annen çok azdı doyur onu yarağa sik anneni ‘’ diye inlemeye başladım. Oğlum hakan ise ‘’ pilot benim ne zaman istersem o zaman sikerim ‘’ dedi. Ben o kadar azmıştım ki neredeyse oğluma tecavüz edecek durumdaydım.

Bu durumu gören oğlum hakana bana ‘’ hadi bakalım yavrum domal da o kocaman yanaklı karpuz götünü biraz sikeyim ‘’ dedi. Bende sol elimi şezlonga koyup domalıp sağ elimle göt yanağımı ayırıp oğluma ‘’ hadi erkeğim anan cayır cayır yanıyor söndür ananın ateşini ‘’ dedim. Hakan ise ‘’ zevkle ‘’ diyerek kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime sokmaya başladı. Oğlumun siki göt deliğime girmeye başlayınca ben ‘’ oooooohhhhhh erkeğiiiiimmmm devam eeeetttt ‘’ diye inledim. Ben inlemeye başlayınca oğlum kasıklarımdan tutup hafif tempo ile kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye başladı. Hakan göt deliğime girip çıktıkça ben inim inim inliyor zevkten dört köşe oluyordum. Oğlum ise aldığım zevki gördükçe tempoyu hızlandırmaya başladı. Oğlum hakan çatır çatır göt deliğimi sikerken kasıkları göt yanaklarımı taşakları ise etli amcığımı dövüyordu. Ben ise ‘’ hadi aşkım sik götümü hadi erkeğim ‘’ diye inim inim inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan götümü daha da sert sikmeye devam ederken bir yandan ‘’ sikeceğim orospum amını götünü sikeceğim yavrum ‘’ diyordu.

Biraz sonra pozisyon değiştik ben şezlonga sırt üstü uzandım. Oğlum hakan ise bacaklarımı omuzlarına alıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp sürtmeye başladı. Oğlumun siki amcığımın dudaklarında sürtündükçe ben iyice dolmuş patlayacak duruma gelmiş bir halde ‘’ hadi sik amcığımı hadi erkeğim ‘’ diye inliyordum. Oğlum kalın ve uzun sikini aniden kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sert bir şekilde sikmeye başladı. Oğlumun siki etli amcığıma sert bir şekilde girip çıktıkça ben ‘’ aaaahhhh oooooffff devam eeettt süpersin erkeğim ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan etli amcığımı daha da sert sikip ‘’ orospum benim seni sikmeye doyamıyorum ‘’ diyordu. Taşakları ise kocaman yanaklı götümü döverken hakan memelerimi mıncıklayıp ‘’ oooohhhh anneeeee boşalacağımmmm ‘’ diye inliyordu. Bende ‘’ hadi erkeğim dölle annenin etli amcığını ‘’ diyerek zevke geliyordum. Bir süre sonra ben bacaklarımı ayırıp oğlumu apış arama aldım. Oğlum ise üzerime kapanıp bir yandan sert bir şekilde etli amcığımı sikerken bir yandan memelerimi emiyordu. Hakan aniden kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini fışkırtmaya başladı. Ben ise zevkten deli olmuş durumda ‘’ ooohhhhh erkeğim dölle amcığımı ‘’ diyordum.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir