Oğlumla Çiftlik Maceramız 3

63 / 100

Oğlum Hakanla Çiftlik Maceramız 3

Merhaba sevgili takipçilerim ve sizlere bu yazımda oğlum hakanla çiftlik maceramızın üçüncü bölümünden bahsedeceğim. 05.09.2022 gecesi oğlum hakanla havuz başında deliler gibi sikiştikten sonra ikimizde yorgunluktan villamıza geçip uyuduk. Sabah saat 11:00 sularında ben kalkıp kahvaltı hazırlayıp oğluma ‘’ erkeğim kahvaltı hazır hadi gel ‘’ diye seslendim. Biraz sonra oğlum çırılçıplak kahvaltıya geldi aslında bende çırılçıplaktım. Gece o kadar yorulduk ki üzerimize bir şey giymeden uyumuşuz.

oğlumla çiftlik maceramız

İkimizde oturup kahvaltı yapmaya başladık hem de sohbet ediyorduk. Ben oğluma ‘’ aslanım dün akşam resmen parçaladın beni o ne azgınlıktı ‘’ dedim. Oğlum hakan ise bana ‘’ orospum seni her zaman ilk gün ki azgınlıkla sikiyorum zaten ‘’ dedi.

Kahvaltıdan sonra çıkıp biraz çiftlikte gezdikten sonra bir ağacın dibine oturup manzarayı izlemeye başladık. O esnada oğlum hakan ‘’ anne web sitesinden sipariş var adam buraya gelmek istiyor ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam aşkım gelsin ‘’ dedim. Saat 14:00 sularında müşterimiz geldi adı hamza idi. İçeri geçip oturup tanıştıktan sonra hamza bana ‘’ feride göründüğünden daha da güzelsin ‘’ dedi. Bende ayağa kalkıp hamzanın yanına gidip üzerimdekileri yavaş yavaş çıkartmaya başlayıp ‘’ o güzelliğe yakından bak erkeğim ‘’ dedim. Ben çırıl çıplak hamzanın yanına oturunca hamza hemen üzerime yumulup ‘’ bebeğim efsanesin ‘’ diyerek öpüp okşamaya başladı.

Hamza ile ben sevişirken oğlum hakan da ‘’ ben sizi yalnız bırakayım ‘’ diyerek ayağa kalktı. O esnada hamza oğlum hakana ‘’ nereye hakan anneni beraber sikeceğiz ‘’ dedi. Oğlum hakan ise ‘’ tabi ki olur hamza annemi beraber sikeriz daha zevkli olur ‘’ dedi. Bende ‘’ iki ağzınlar beni tost mu yapacaksınız? Eski kaşardan güzel tost olur ‘’ diyerek güldüm. Daha sonra ayağa kalkıp hamza ve oğlum hakanın karşısında dans etmeye başladım. Ben dans ederken onlar da beni izliyor bir yandan da üzerlerindekileri çıkartıyorlardı.

Sonra ben kapıya doğru yürüyüp hamza ve hakana ‘’ hadi gelin bahçeye inelim ‘’ dedim. Hamza ve hakan ise ‘’ tamam ‘’ diyerek peşime takıldılar. Merdivenlerden aşağı inerken hamza götümün bir yanağını oğlum hakan ise bir yanağını okşayarak bahçeye indik. Bahçeye iner inmez hamza ‘’ artık sabrım kalmadı yavrum seni sikmek istiyorum ‘’ diyerek beni şezlonga yatırıp bacaklarımı ayırıp apış arama geçti. Damarlı büyük sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime sokup sikmeye başladı. Hamza damarlı sikiyle etli amcığımı sikerken diğer şezlongda oğlum hakan bizi izliyordu.

Bir süre sonra hamza hızlanmaya başladı. Damarlı siki etli amcığımı yara yara sikerken taşakları göt yanaklarımı dövüyor hamza ise memelerimi emip bana ‘’ oooohhhhh yavrum seni gibi bir kadını daha önce sikemediğim için çok şey kaybetmişim oooohhhh ‘’ diyerek inliyordu. Bende ‘’ hadi aslanım sik beni devam et sert sik ‘’ diye inliyordum. Hamza etli amcığımı çatır çatır sikerken oğlum hakan ‘’ hani beraber sikecektik ‘’ dedi. Birkaç git gelden sonra hamza üzerimden kalkıp oğlum hakana ‘’ hadi anneni beraber sikelim ‘’ dedi. Oğlum hakan ise bana ‘’ orospum hadi kucağıma gel ‘’ dedi. Bende şezlongtan kalkıp diğer şezlongda sırt üstü yatmış olan oğlum hakanın kucağına ata biner gibi binip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime aldım.

Oğlum hakan alttan doğru kalın ve uzun sikini etli amcığıma sokup çıkartırken beni tutup kendine doğru çekti ve üzerine yatırıp elleriyle göt yanaklarımı ikiye ayırdı. Hamza ise hemen arkama geçip damarlı büyük sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime soktu. Hamza ve oğlum hakan hafif tempo ile beni amlı götlü sikerken bende ‘’ aaaahhhh ooooohhhhh devam edin erkeklerim ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum ve müşterim beni daha da sert sikmeye başladılar. Hamza bir yandan göt deliğimi sikerken bir yandan göt yanaklarımı tokatlayıp bana ‘’ feride götünde amın kadar zevkli ‘’ diyordu.

Bir müddet sonra oğlum ve hamza hırıldamaya başladılar anladım ki boşalacaklardı. Bende onlara ayak uydurup ‘’ hadi erkeklerim sikin beni amımı götümü sikin dölleyin her yerimi ‘’ diye inliyordum. Biraz sonra oğlum ve hamza siklerini amıma götüme köküne kadar sokup bağıra bağıra döllerini boşalttılar.

Bir Sonraki Yazımızda Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Oğlum Hakanla Çiftlik Maceramız 3

This article has 2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir