Oğlumla Çiftlik Maceramız

74 / 100

Oğlumla Çiftlik Maceramız

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda dört bölümden oluşan oğlumla çiftlik evinde yaşadığımız anlardan bahsedeceğim. 03.09.2022 günü yeni aldığımız çiftlik tarzı bir evimize yerleşmek için yola çıktık. Ev Karacabey yakınlarında doğa ile iç içe bir evdi. 03.09.2022 günü bütün eşyaları eve taşıyıp yerleştikten sonra akşam bahçede oğluma oturup çay içip sohbet ettik. Çiftlik evimize yakın bir bölgede dere vardı.

Gece saat 01:00 sularında kalkıp eve geçip yattık. Sabah saat 10:00 da uyandım. Kahvaltıyı hazırlayıp oğlumu uyandırdım. Kahvaltımızı yapıp bahçede bulunan havuzumuzun başına geçip güneşlenmeye başladık. Benim üzerimde pembe askılı ve pembe külodum vardı. Oğlum hakan ise şort giyip gelmişti. Şezlonglarımıza uzanıp güneşlenirken bir yandan sohbet edip içkilerimizi içiyorduk. Biraz sonra sohbetin ucu yine sex sohbetine dönüştü. Oğlum hakan bana ‘’ anne köydeki yaptığımız sexten zevk aldın mı? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ çok zevk aldım aşkım ama çok sert sikiyorsun amımı götümü dağıttın o gün ‘’ dedim.

Oğlum hakan kalkıp havuza daldı ve yüzmeye başladı. Biraz yüzdükten sonra oğlum ayağındaki şortu çıkarıp çırılçıplak yüzmeye başladı. Oğlum çırılçıplak yüzerken benimde içim kıpır kıpır etmeye başladı. Hemen ayağa kalkıp üzerimdeki pembe askılıyı ve pembe külodumu çıkarıp havuza daldım. Biraz yüzüp oğlum hakanın olduğu yere gelince havuzun kıyısına tutundum ve oğlum hakana ‘’ yine beni kudurtmayı becerdin azgın velet ‘’ diyerek gülümsedim. Oğlum ise bana ‘’ sen beni her zaman kudurtuyorsun anne ‘’ diyerek elini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma atıp okşamaya başladı. Bende oğlumun kalın ve uzun sikini elime alıp okşamaya başladım. Anne oğul birbirimizin cinsel organlarını okşarken bir yandan da birbirimize yaklaşıp öpüşmeye başladık. Bir süre öpüştükten sonra oğlum hakan ‘’ hadi anne ver amcığını bana ‘’ dedi. Bende oğlumun kucağına çıkıp suyun içindeyken oğlumun kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime aldım.

Oğlum ise elleriyle göt yanaklarımdan kavrayıp beni aşağı yukarı indir kaldır yaparak etli amcığımı sikmeye başladı. Bende ‘’ oooohhhh aaaaaahhhh uuuuuuffff devam et aşkıııımmmm ‘’ diye inlemeye başladım. Ben inledikçe oğlum alttan alttan amcığımı sikmeye devam ediyor bana ‘’ ooohhh anneee harikasın sen ‘’ diyordu. Bir süre sonra oğlum bana ‘’ hadi anne şezlonga geçelim ‘’ dedi bende ‘’ tamam aşkım ‘’ diyerek oğlumun kucağından inip havuzdan dışarı çıkıp şezlonga uzandım. Oğlum hakanda havuzdan çıkıp şezlonga yanıma geldi ve tekrar öpüşmeye başladık. Anne oğlum çılgınlar gibi öpüşürken oğlum hakan üzerime çıkıp bacak arama geçip kalın ve uzun sikini etli amcığıma dayayıp sürtmeye başladı. Oğlum amcığıma sürtündükçe ben çıldıracak kadar zevke gelmiştim. Oğlum yavaşça sikini etli amcığıma sokmaya başlayınca ben ‘’ ooooohhhhh erkeğim benim devam et ‘’ diyerek inledim. Oğlum ise hafif tempo ile amcığıma girip çıkıyor beni kudurtuyordu. Ben dayanamayıp ‘’ hadi erkeğim sert sik amcığımı ‘’ diye inlemeye başlayınca oğlum ‘’ sen iste orospum ‘’ diyerek hızlı bir şekilde amcığımı sikmeye başladı. Oğlum hakan etli amcığımı çatır çatır sikerken bende ‘’ hadi aslanım hadi erkeğim sik amcığımı ‘’ diye inlemelere devam ediyordum.

Bir süre sonra oğlum bana ‘’ anne sıra götüne geldi onu da sikeceğim ‘’ dedi. Bende ‘’ sen iste aslanım kısrağının amı da götü de senindir ‘’ diyerek şezlongda domalıp amımı götümü oğlumun sikine sundum. Oğlum hakan arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp göt deliğime baskı yapmaya başladı. Bir süre oğlumun siki göt deliğime baskı yaptıktan sonra aniden götüme girince ben ‘’ aaaaaahhhh yavaşşşş aşkımmmm ‘’ diye bağırdım. Hakan ise ‘’ bu göt sert sikilir anne ‘’ diyerek hızlı bir tempo ile göt deliğimi sikmeye başladı. En artık iyice dolmuştum boşalacaktım. Oğlum hakana ‘’ hadi aşkım boşalt beni ‘’ diye inlerken oğlum daha sert götümü sikmeye başladı. Biraz sonra anne oğul bağıra bağıra boşalmaya başlamıştık. İkimizde boşaldıktan sonra şezlonglarımıza uzanıp biraz dinlendikten sonra kalkıp evimize geçip duş alıp temizlendik. sonra oturup birer kadeh içki alıp anne oğul hem içkilerimizi yudumlayıp hem de yaşadığımız hikayeyi konuştuk.

Bir sonraki hikayemizde görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Çiftlik Maceramız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir