Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 1

73 / 100

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 1

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile bir haftalık dağ evi maceramızdan bahsedeceğim.

30.10.2021 günü oğlum hakan ile bursa ili Yenişehir ilçesinde bulunan bir dağ evine bir haftalık tatil için gitmeye karar verdik.

Dağ evi bir dostumuzun eviydi ve benim ricam üzerine ‘’istediğiniz kadar kalmanıza izin var’’ dedi.

Bir araç kiralayıp 31.10.2021 dağ evine doğru yola koyulduk. Yaklaşık bir saat sonra dağ evine vardık çok güzel çok müthiş bir yerdi.

Eve geçip eşyalarımızı yerleştirdik bir müddet oturup dinlendikten sonra oğlum hakan ‘’anne hadi gezelim biraz’’ dedi. Ben ‘’iyi olur aşkım hem gezeriz hem de sikişiriz’’ deyip kahkaha attım.

Üstümüze rahat bir şeyler giyip dışarı çıktık. Ormanda yürüyüşe başladık. Bir müddet sonra bir dere kenarına geldik.

Bir taşın üzerine oturup suyu izliyor hem de oğlumla sohbet ediyorduk. Biraz sonra oğlum hakan bana ‘’anne burası tam bizlik’’ dedi. Bende oğluma ‘’o zaman sikiş başlasın’’ deyip ayağa kalkıp oğlumun kucağına oturdum.

Altımda kırmızı bir tayt üstümde ise gömleğim vardı. Hakan gömleğim düğmelerini açarken bir yandan da dudaklarımı öpmeye başladı. Bende elbiselerinin üzerinden oğlumu okşuyordum.

Bir süre ön sevişmeden sonra ben ayağa kalktım ve üzerimden gömleğimi çıkarmaya başladım. Oğlum hakan beni izliyor ‘’senin gibi bir annem olduğu için çok şanslıyım’’ diyordu. Ben gömleğimi çıkartınca memelerim boşa çıkmıştı. Onları zıplatıp oğluma ‘’adi gel bakalım erkeğim bebekken süt emdiğin memelerimi bu sefer beni azdırmak için em’’ dedim.

Hakan yanıma gelip memelerimi emmeye başladı. Bu sırada elleriyle de vücudumu okşuyordu. Bende pantolonunun üzerinden oğlumun sikini okşuyor ona ‘’ hadi erkeğim iyice kıvama geldim sik artık beni inlet anneni’’ diyordum.

Biraz sonra oğlum çırılçıplak soyundu kalın ve uzun siki demir gibi olmuş resmen beni parçalamak için bekliyordu. Bende arkamı oğluma doğru dönüp kırmızı taytımı aşağı doğru sıyırmaya başladım. Tam taytımı dizlerime kadar sıyırdığım esnada hakan arkama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma aniden soktu.

Ben ‘’aşkım yavaş biraz’’ diye bir ufak inleme atınca hakan bana ‘’bu am yavaş sikilmez anne’’ dedi. Bende oğluma ‘’zamanında baban sikip seni bıraktı o amcığa şimdi babanın yerine sen sik erkeğim’’ dedim. Oğlum hakan hızlı bir şekilde kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma soktukça memelerim ileri geri gidip geliyor hakanın kasıkları göt yanaklarımı dövüyordu.

Bir müddet sonra hakan bana ‘’anne pozisyon değişelim’’ dedi bende ‘’ olur erkeğim bu sefer de götümden mi sikeceksin?’’ dedim. Hakan ise ‘’tabi ki annecim’’ diyerek götüme şaplak attı. Ben yanımızda getirdiğimiz çarşaf benzeri bir bezi yere serip hakana ‘’yat bakalım şuraya anasını siken çocuk’’ dedim.

Hakan sırt üstü uzandı bende sırtımı oğluma dönüp tuvalete çöker gibi kucağına çöktüm. Oğlumun kalın ve uzun sikini tutup kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime almaya başladım.

Ben oğlumun sikinin üzerinde hafif hafif oturup kalkarken hakanda vücudumu okşayıp ‘’anne göt deliğin cayır cayır yanıyor’’ diyordu. Sonra hakan belimde kavrayıp kalın ve uzun sikini alttan doğru kocaman yanaklı götümün mor deliğine hızlı bir şekilde sokup çıkartmaya başladı. O kadar hızlı sikiyordu ki göt deliğimi ben çığlık atmamak için zor tutuyordum kendimi.

Götüme birkaç sert vuruş daha yapan oğlum hakan beni üzerine sırt üstü yatırıp baldırlarımdan tutup hafif tempo ile kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye devam ediyordu.

Bir müddet sonra hakan beni yan yatırıp sağ bacağımı havaya kaldırıp kalın ve uzun sikini arkamdan doğru kocaman yanaklı götümün mor deliğine tekrar sokup sikmeye başladı. Oğlum tarafından götümden sikilmenin zevki ile bende ‘’ooooohhhhh devam et erkeğim sik götümü’’ diye inliyordum.

Hakan hırıldamaya başlamıştı anladım ki boşalacak bende artık kendimi tutamıyordum. Hakana ‘’hadi erkeğim boşalt döllerini göt deliğime’’ diyerek amcığımı okşuyordum.

Hakan hemen beni domaltıp arkama geçti kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine hemen sokup saçlarımdan tuttu. Bana ‘’geliyorum anne geliyorum’’ diye inlerken bende oğluma ‘’bende geliyorum hadi erkeğim beraber boşalalım’’ derken hakan kalın ve uzun sikini göt deliğime taşaklarına kadar sokup bağıra bağıra döllerini fışkırtmaya başladı. Bende artık kendimi bırakıp inleyerek boşaldım.

İkimizde yerde yatıp kalmıştık. Bir müddet dinlendikten sonra kalkıp üzerimizi giyip gezimize devam ettik.

Bir sonraki hikayemizde 31.10.2021 gecesi yaşadıklarımızı anlatacağım.

Hepinize bol sikişler.

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir