Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 2

78 / 100

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim bu yazımda sizlere oğlum hakan ile beraber dağ evinde yaşadığımız ilişkinin ikinci bölümünü anlatacağım.

31.10.2021 tarihinde gündüz ormanda dere kenarında hakanla sikiştikten sonra üstümüzü giyip eve doğru yol aldık. Eve vardığımızda kapıda bir araç vardı. Ben hakana doğru ‘’bu kim’’ dercesine bakarken oğlum hakan bana ‘’merak etme anne sezgin gelmiş’’ dedi.

Kapıyı açıp içeri geçtik sezgin salonda oturuyor yiyecek ve içecek bir şeyler getirmiş. Ben oğlum hakana ‘’ne iş?’’ diye göz kırptım hakan ise kulağıma eğilip ‘’anne seni sikmek şartıyla verdi evi bize’’ dedi.

Bende ‘’madem öyle baştan söylesene ona göre hazırlık yapardım’’ dedim. Üçümüz oturduk sohbete başladık. Hakan bardak getirdi içecek bir şeyler koyup sohbete devam ederken bir ara sezginin gözü benim taytımda idi. Bende hiç bozuntuya vermeden hem sohbete devam ettim hem de sezgini izlemeye.

Bir müddet sonra hakan sezgine ‘’ kanka hayırdır niye geldin sen?’’ dedi sezginde ‘’ kanka anlaşmamız vardı feride abla ile ev karşılığında ses yapacaktım o yüzden geldim’’ dedi. Bende ‘’ o zaman neyi bekliyoruz borcumuzu ödeyelim’’ diyerek diğer odaya geçip üzerimi değiştirmek istedim.

Tam ben üzerimi çıkarıp seksi elbiselerimi giymeye hazırlanırken odaya sezgin ve hakan girdiler. Sezgin ‘’feride abla giyinmene gerek yok zaten çıkartacaksın onları sen dur bizde soyunalım’’ dedi. Sezgin hemen soyundu ve büyük sikini eline alıp sıvazlamaya başladı.

Ben sezginin önünde dizlerimin üstüne çöküp büyük sikini ağzıma alıp sakso çekmeye başladım. O esnada hakanda soyunmaya başladı. Hemen arkama geçip dizlerinin üstüne çöken oğlum hakan elleriyle memelerimi okşamaya dudakları ile de sırtımı öpmeye başladı.

Sonra oğlum hakan kalın ve uzun sikini arkadan doğru kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma yavaşça sokup sikmeye başladı. Sezgin ise sakso çektirmeye devam ediyordu. Oğlum hakan bir müddet sonra hızını artırmaya başladı. Kalın ve uzun siki etli amcığıma girip çıkarken kasıkları ‘’ şap şap şap’’ göt yanaklarımı dövüyordu.

Sezgin ‘’ sıra bende feride abla o güzel amcığının tadına bende bakayım’’ dedi. Oğlum hakan ayağa kalkıp kalın ve uzun sikini ağzıma doğru uzattı ve bana ‘’anne amcığının tadı nasıl bak bakalım’’ dedi. Bende ‘’bakayım aşkım’’ deyip oğlumun sikini ağzıma alıp sakso çekmeye başladım.

O esnada sezgin dizlerinin üstüne çöküp arkama geçti ve büyük sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp birden amıma kökledi. Ben ‘’ıııııggggghhh’’ diye bir ses çıkardım ama sezgin seri bir şekilde amcığımı sikmeye devam ediyordu.

Bir süre sonra sezgin ‘’hakan anneni aramıza alıp sikelim’’ dedi hakan ise ‘’olur hem de çok güzel olur’’ dedi. Oğlum hakan beni ayağa kaldırıp yatağa götürdü. Hakan sırt üstü yattı bende sırtımı oğluma dönüp hakanın kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime aldım.

Sezgin beni hakanın üzerine yatırıp bacaklarımı açıp büyük sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime girdi. İki genç yarak amıma ve götüme girince ben ‘’ooooohhhhhh devam edin erkeklerim benimmmmmmm’’ diye inledim.

Ben inledikçe sezgin ve hakan tempoyu artırıp daha da hızlı amımı götümü sikmeye devam ediyorlardı. Onlar hızlandıkça ben ‘’aaahhhh ımmm ooooffff hmmmmm uuuuffffff’’ diye inleyip ‘’ hadi erkeklerim daha sert sikin beni parçalayın amımı götümü’’ diye söyleniyordum.

Sonra ben ‘’gençler pozisyon değişelim’’ dediğimde hakan ve sezgin bana ‘’olur bebeğim’’ dediler. Sezgin üzerimden kalktı bende oğlum hakanın kucağından kalkıp yatakta ters dönüp ata biner gibi oğlum hakanın kucağına tekrar bindim. Oğlumun kalın ve uzun sikini elimle kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime aldım.

Oğlumun siki amımdaki yerini alınca ben hakanın üzerine yüz üstü yattım. Oğlum hakan elleriyle göt yanaklarımı ikiye ayırıp sezgine ‘’hadi kanka sıra sende’’ dedi. Sezgin hemen arkama geçip büyük sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sert bir şekilde içime girince ben ‘’aaayyyyhhhhh yavaaaaaşşş’’ diye bağırdım.

Benim çığlıklarıma aldırış etmeden iki kafadar beni tekrar deli gibi amlı götlü sikmeye başladılar. Ben ise ‘’yavaş olun yavaaaaşşş’’ dedikçe sezgin ‘’ne yavaşı daha hızlı sikmek lazım seni’’ dedi. Bir süre sonra sezgin inlemeye başladı ve bağıra bağıra döllerini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma boşalttı. Oğlum hakan ise hala götümü sikmeye devam ediyordu.

Sezgin kalkıp banyoya gitti oğlum hakanla ben sikişe devam ediyorduk. Sonra hakan beni yatağa sırt üstü yatırıp misyoner pozisyonunda üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Hakan amıma girip çıktıkça taşaklar göt yanaklarıma ‘’şap şap şap’’ vuruyordu. Ben ‘’hadi erkeğim boşalt beni’’ deyince oğlum daha hızlı bir şekilde amcığımı sikmeye başladı ve ben bağıra bağıra boşaldım.

Bir müddet sonra oğlum hakanda üzerime yatıp kalın ve uzun sikini taşaklarına kadar amcığıma sokup ‘’ooooaaahhhh ooooohhh’’ diye döllerini amcığıma boşalttı.

O gece hakan ve sezgin ile saat 02:00 a kadar sikiştik amım götüm döl ile dolmuştu. Bir sonraki yazımda tekrar görüşmek üzere bol sikişli günler.

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir