Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 3

78 / 100

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 3

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla dağ evinde yaşadıklarımızın üçüncü bölümünden bahsedeceğim. İkinci bölümde oğlum hakan ve arkadaşı sezgin ile gece saat ikiye kadar sikiştik.

01.11.2021 günü Sabah saat 11:00 sıralarında uyanıp mutfağa doğru geçip kahvaltı hazırlamaya başladım. Çay demle falan derken saat 11:30 oldu o esnada kapı açıldı ben oğlum uyanmıştır diyerek ‘’hakan’’ diye seslendim.

Mutfak kapısında sezgin göründü çırılçıplak bir haldeydi. Ben sezgini o halde görünce birden şok oldum sezgin ise ‘’feride abla şaşıracak ne var gece sabaha kadar bu yarağı yedin’’ dedi.

Ben ise ‘’şaşırmamın sebebi çıplak olman değil bu devasa yarak mı sikti beni gece? Diye şaşırdım’’ dedim. Sezgin ‘’evet bu yarak gece amını götünü ağzını sikti feride abla’’ diyerek yanıma geldi. Götüme şaplak atıp ‘’tadın damağımda kaldı feride böyle göt sikmek her kula nasip olmaz’’ dedi.

Bende ‘’sen iste ve evi istediğimiz zaman kullanmamıza izin ver o götü hep sikersin2’ deyip geceliğimi yukarı sıyırıp ‘’al aslanım’’ dedim. Sezgin ‘’ev sizin köpeğiniz olsun feride o göt de benim olsun’’ dedi. Büyük sikini çıkartıp göt yanaklarıma sürtmeye başladı.

Sezgin elleriyle vücudumu okşarken büyük sikiyle götümü okşuyordu. Ben götümü geriye doğru atıp tezgaha doğru hafif domaldım o esnada sezgin büyük sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime girdi ve sikmeye başladı.

Sezginin büyük siki göt deliğimi yara yara girip çıkarken taşakları ‘’şap şap şap’’ kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma vuruyordu. Ben ‘’ ooooohhhhhh devam et sezgin durma sakın sik beni’’ diye inliyordum.

Bir müddet sonra sezgin sandalyeye oturdu bende ata biner gibi kucağına binip ellerimle göt yanaklarımı ayırdım. Sezgin büyük sikini tekrar kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp hafifçe içime soktu. Ben başladım sezginin kucağın oturup kalkmaya sezgin ise memelerimi emip göt yanaklarımı okşuyordu.

Biz aldığımız zevkten dolayı kimseyi görmüyorduk o esnada oğlum hakan uyanmış kapıda bizi izliyormuş. ‘’ooooooo iş başı yapılmış’’ diye oğlum kapıda söylenince biz bir irkildik ama durmadım ve sezginin kucağında zıplamaya devam ederek oğluma ‘’evin tapusunu alıyorum aşkım’’ dedim.

Sezgin ise oğluma ‘’kanka anneni sikmem karşılığında istediğiniz zaman gelin buraya’’ dedi. Hakan ‘’madem grup yapalım kanka sabah kahvaltısından önce’’ dedi. Ben ise ‘’olur erkeklerim’’ deyince sezgin ‘’hadi o zaman’’ diyerek beni kucağından indirip elimden tutup salona doğru götürdü.

Ben salona geçince üçlü koltuğa uzanıp tıpkı bir ressama poz verir gibi poz verince hakan ve sezgin hemen üzerime yumuldular. Ben ‘’yavaş olun azgınlar ben hepinize yeterim’’ dedim. Hakan üzerime uzanıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime soktu. O esnada sezgin büyük sikini ağzıma doğru uzatıp ‘’ hadi al ağzına bebeğim’’ dedi.

Oğlum hakan bir müddet sonra hızlandı ve amcığımı sert bir şekilde sikmeye başladı. Sezgin hakana ‘’kanka grup yapalım yine hadi’’ dedi. Hakan hiç sikini amımdan çıkartmadan sırtüstü yattı ve beni üzerine aldı. O esnada sezgin arkama geçip büyük sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime girdi.

İki genç yarak tarafından amlı götlü sikilmeye başlamıştım. Sezgin bir yandan göt deliğimi sikerken bir yandan göt yanaklarıma şaplak atıp ‘’kanka ananda bu göt varken sikeni çok olur’’ diyordu. Oğlum hakan ise ‘’kanka o göt sike doymuyor ne yaraklar girdi o göte’’ diyordu. Ben ise onlara ‘’konuşacağınıza sikin beni bu mu sizin erkekliğiniz’’ deyince oğlum hakan ‘’çatır çatır’’ amcığımı sikerken arkadaşı sezgin ise lap lap’’ götümü sikiyordu.

Bir müddet sonra sezgin bana sımsıkı arkamdan sarılıp beni oğlum hakanın üzerinden aldı ve büyük sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğinden hiç çıkartmadan yerde domaltıp üzerime çıktı.

Sezgin ilk başta yavaşça büyük sikini göt deliğime sokup çıkartırken bir yandan da kıpkırmızı dudaklı etli amcığımın bızırını okşuyordu. Ben zevkten çıldırmış gibiydim. Sezgine ‘’hadi erkeğim sik beni’’ diye yalvarıyordum.

Sezgin bir süre sonra büyük sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine köküne kadar sokup bağıra bağıra döllerini boşaltmaya başladı. Ben ise ‘’ooooohhh fışkırt erkeğim dölle götümü’’ diye inliyordum.

Sezgin üzerimden inince oğlum hakana ‘’ kanka ananı dölledim istersen sende dölle’’ dedi. Bende ‘’iyice orospu muamelesi yapmaya başladınız bana gençler’’ deyince oğlum hakan ‘’ zaten orospusun anne’’ diye cevap verdi.

Daha sonra yanıma gelen oğlum hakan beni sırt üstü yatırıp bacaklarımı ayırdı. Misyoner pozisyonunda bacak arama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı.

Oğlum hakan sikini amcığıma kökledikçe ben ‘’ooaaahhh ooooofffff aaaaaahhh uuuuuufffff’’ diye inliyordum. Ben inledikçe hakan dibime dibime köklüyordu sikini.

Oğlum hakan da bir müddet sonra bana ‘’anne hazır mısın?’’ dedi bende zaten dolmuştum oğlum hakana ‘’hadi erkeğim’’ deyince hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma köküne kadar sokup bağıra bağıra döllerini boşaltmaya başladı. Oğlumun ılık dölleri amımın içine akarken bende bağıra bağıra oğlumun siki üzerine boşaldım.

Oğlum kalkıp banyoya gitti sezgin ise ‘’sana doyulmuyor ama gitmem lazım feride abla’’ deyip üzerini giyinip çıktı.

Bir sonra ki hikayemizde görüşmek üzere bol sikişler

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 3

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir