Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 4

74 / 100

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 4

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla dağ evinde yaşadıklarımızın dördüncü bölümünden bahsedeceğim. Üçüncü bölümde oğlum hakan ve arkadaşı sezgin ile sabah sikişimizden bahsetmiştim.

Bu bölümde ise oğlum hakan ve iki avcı müşterimiz ile yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. 02.11.2021 günü sezgini yolcu ettikten sonra oğlumla çıkıp biraz dolaştık. Ormanda üç saat falan gezdikten sonra eve doğru yürümeye başladık. O sırada yolda karşımıza köyden iki genç av için ormanda karşımıza çıktı.

Gençlerden biri diğerine fısıldayarak ‘’hatunu görüyor musun? Taş gibi tam sikilecek hatun’’ dedi. Diğeri ise ‘’bir şansımızı deneyelim mi?’’ dedi. Yanımıza doğru gelip gençlerden birisi ‘’merhaba hayırdır yolunuzu mu kaybettiniz?’’ dedi. Bende ‘’hayır gezintiye çıktık oğlumla’’ dedim. Genç ise ‘’sizinle tanışmak isteriz’’ dedi bende ‘’olur ben feride’’ diyerek elimi uzattım.

Bize laf atan genç ‘’ben tarık buda arkadaşım arda memnun olduk’’ dedi. Gençlerin amacının ne olduğunu bildiğim için onlara ‘’buyurun eve geçelim hava soğuk sıcak bir şeyler içeriz’’ dedim. Tarık ve arda ‘’memnuniyetle’’ diyerek yürüdüler. Bizde oğlumla yürümeye başladık.

Eve varıp içeri girdiğimizde ben gençlere ‘’buyurun salona geçin bende size sıcak bir şeyler hazırlayayım’’ dedim. Tarık ben nescafe içerim’’ dedi arda ‘’bende’’ deyince ben ‘’o zaman dördümüzde birer sıcak nescafeye hayır demeyiz’’ dedim. Mutfağa geçip nescafeleri hazırlamaya başladım.

Sonra oğlum hakana ‘’hakan nescafeler hazır arkadaşlara ikram eder misin? Deyince hakan ‘’tabi anne’’ deyip mutfağa geldi. Hakan mutfağa gelince ben oğluma ‘’bunlar beni sikmek istiyor konuşmalarını duydum sen mevzuyu aç iyi para verirlerse sikişirim’’ dedim.

Hakan nescafeleri ikram etti bende ‘’ siz oturun ben üzerimi değişip geliyorum’’ dedim. Ben yatak odasına geçip hem üzerimi değiştirmeye hem de olan biteni dinlemeye başladım. Oğlum hakan tarık a ‘’annem konuşmalarınızı duymuş eğer iyi para verirlerse onlarla sikişirim diyor ‘’ dedi. Tarık ‘’hakan yanımızda para yok ama istersen arda köyden alıp gelsin’’ dedi. Arda ‘’olur’’ deyip hemen evden çıktı. O esnada ben geceliğimi giyip salona tarık ve hakanın yanına geldim.

Tarık beni o halde görünce ‘’oooooooffffff afetsin sen feride ‘’ dedi. Bende ‘’daha neler var bende yavrum arkadaşın parayı getirsin size unutulmaz bir gün yaşatacağım’’ dedim. Tarığın karşısına oturup bacak bacak üstüne atıp nescafemi içmeye başladım. Tarık bacaklarımı ve iç çamaşırı giymediğim için götümü izliyordu.

Yarım saat sonra kapı çaldı ve gelen arda idi. İçeri girip bana ‘’ne kadar istiyorsun feridecim?’’ deyince bende ardaya ‘’ne kadar sikmek istiyorsunuz beni?’’ dedim. arda ve tarık bana ‘’doyuncaya kadar’’ deyince bende onlara ‘’o zaman bende size bir kıyak yapacağım oğlum hakanda işin içinde olursa 03.11.2021 e kadar 1000 ₺ alırım uyar mı?’’ dedim.

Tarık ‘’bana uyar arda da okey derse bu iş oldu’’ deyince arda ‘’ bana da uyar’’ dedi. Arda parayı bana takdim ettikten sonra ben tarık ve ardaya ‘’full hizmet var sizlere yeme içme sikişme ve dinlenme’’ dedim. Arda ‘’o zaman ben bir duş alayım’’ dedi. Tarık ise ‘’ben daha fazla duramam kanka ferideye bir posta kayayım öyle duş alırım’’ dedi.

Tarık yanıma gelip bacaklarımı okşamaya ve yanaklarıma öpücük kondurmaya başladı. O sırada hakan ise karşımızda oturup bizi izliyordu. Bende tarığın pantolonu üzerinden sikini okşuyor ona karşılık veriyordum. Bir müddet sonra tarık bana ‘’artık dayanamayacağım feride seni sikmek istiyorum’’ deyince ben üzerimden geceliğimi sıyırıp çırılçıplak karşısında ayağa dikildim.

Tarık beni çırılçıplak görünce hemen alel acele soyunmaya başladı. Oğlum hakanda soyunmuş bizi izliyordu ki yanımıza doğru gelip ‘’tarık biraz bekle istersen arda gelsin üçlü yapalım’’ dedi. Tarık ise ‘’o kadar sabrım yok hakan annen beni mahvetti’’ dedi.

Ben sağ ayağımı dizimden büküp ayakta yan dönüp göt yanağıma şaplak atarak ‘’hadi gençler neyi bekliyorsunuz ki?’’ dedim. Tarık hemen yanıma gelip beni koltuğa doğru ayakta domaltıp iri sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayadı ve içime sokup sikmeye başladı.

Tarık arkamdan doğru amcığıma soktukça iri sikini ben ‘’aaaahhhh ooooohhhh devam vur aslanım vur’’ diye inliyordum. Oğlum hakan ise önümdeki koltuğa oturup kalın ve uzun sikini ağzıma uzatıp ‘’hadi anne al ağzına oğlunun sikini’’ deyince emen ağzıma alıp emmeye başladım. Amımda ve ağzımda iki sik ile sikiliyor ve bundan çok aşırı zevk alıyordum.

Oğlum ve tarık tarafından sikilmenin keyfini yaşarken salona arda geldi. Bizi o şekilde gören arda ‘’oooo sikiş başlamış bile’’ diyerek sikini eline alıp sıvazlamaya başladı. Oğlum hakan ise ardaya ‘’hadi sende bize katıl üçlü grup yapalım’’ deyince arda kalın sikini sıvazlayarak yanımıza geldi.

Ben o esnada hakan ve tarığın arasından çıkıp ‘’ madem üçlü grup yapacağız niye iki yarakla yetineyim götüm boşta kalmasın’’ dedim. Tarık ve arda bana ‘’ sen götten sikişiyor musun?’’ deyince ben ardaya doğru götümü dönüp domaldım ellerimle göt yanaklarımı ayırıp ‘’bak bakalım bu göt kaç yarak yemiş’’ dedim.

Arda ‘’böyle anlaşılmaz bu feride sikişte anlaşılır’’ deyip kalın sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime girdi. Kasıklarımdan kavrayıp hafif tempo ile göt deliğimi sikmeye başlayan arda ‘’ooooooofffffff cayır cayır yanıyor göt deliğin kız feda olsun 1000 ₺ bu göte’’ diyerek sikmeye devam ediyordu. Ben ise ‘’uuuffff ıııhhhhhh ııııımmmmm harikasın arda devam et bebeğim’’ diye inliyordum.

Bir müddet sonra tarık ‘’hani üçlü yapacaktık?’’ dedi. Oğlum hakan yere sırt üstü uzanıp bana ‘’anne gel bakalım kucağıma’’ dedi. Bende ata biner gibi oğlumun kucağına oturup kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime almaya başladım. Oğlumun kalın ve uzun siki etli amcığıma girince ben oğlumun üzerine yüz üstü yatıp ellerimle göt yanaklarımı ikiye ayırıp ‘’hadi kim geçecek götüme’’ diye seslendim.

O esnada tarık arkama geçip diz çöküp iri sikini ellerimle ayırdığım kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime girdi ve hakana ‘’hadi başlayalım’’ dedi. Oğlum hakan ve tarık beni amlı götlü sikerken arda yanımıza gelip bana ‘’hadi bebeğim al ağzına’’ deyince ben ‘’ver erkeğim ver’’ diyerek ardanın kalın sikini ağzıma alıp emmeye başladım.

Üç genç ve çelik gibi sik tarafından sikilirken ben zevkten dört köşe olmuş ‘’ uuummmmmm ııııımmmmm ıııııhhhhhh’’ diye inliyordum. Tarık bir süre sonra ‘’geliyorum artıııkkk’’ diye bağırıp sımsıkı bana sarıldı ve iri sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine taşaklarına kadar sokup inleye inleye döllerini göt deliğime boşaldı. Boşaldıktan sonra bir müddet daha iri sikini göt deliğimde bekleten tarık üzerimden kalkıp koltuğa oturdu ve ‘’feride iliğimi kemiğimi boşalttın’’ dedi.

Tarık arkamdan çekilince oğlum hakan beni üzerinden indirdi. Ardaya ‘’arda sen koltuğa geç bakalım’’ dedi arda koltuğa oturunca hakan ardaya ‘’amdan mı götten mi?’’ dedi. Arda ise ‘’bu sefer amdan sikmek istiyorum’’ deyince ben hiç beklemeden ardanın kucağına ata biner gibi oturup kalın sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp içime aldım.

O sıra oğlum hakan arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu ve ardaya ‘’hadi beraber sikelim’’ dedi. Oğlum hakan götümden arda ise amımdan beni sikmeye başladılar. Biraz sonra arda ‘’bende boşalacağım’’ deyip bana sımsıkı sarılıp kalın sikini etli amcığıma kökleyip bağıra bağıra döllerini amıma boşalttı.

Arda boşalınca biz tekrar pozisyon değiştik ben yere dört ayak şeklinde domaldım. Oğlum hakan ise horoz gibi tepeme çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu ve sikmeye başladı. Hakan göt deliğime girip çıktıkça ben ‘’ooooohhhhh aaaaahhhhh devam erkeğim sik götümü’’ diye inliyordum.

Bir müddet sonra hakanda sikini göt deliğime kökleyip bağıra bağıra döllerini mor deliğime boşalttı. O gün ve gece 4 posta daha grup şekilde sikiştikten sonra avcı müşterilerimiz ertesi gün saat 15:00 da gittiler.

Bir sonraki hikayemde ise oğlumla balkon sefamızdan bahsedeceğim.

Herkese bol sikişler 😊

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 4

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir