Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 5

73 / 100

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 5

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla dağ evinde yaşadıklarımızın beşinci bölümünden bahsedeceğim. dördüncü bölümde oğlum hakan ve avcı müşterilerimiz ile olan sikişimizden bahsetmiştim.

Bu bölümde ise oğlum hakan ile yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. 03.11.2021 günü tarık ve ardayı yolcu ettikten sonra oğlumla eve çıkıp birer kadeh viski alıp oturup içmeye başladık. Hakan bana ‘’anne üç günde beş kişi ile belki de on beş defa sikiştin hiç yorulmadın mı?’’ dedi. Bende hakana ‘’oğluşum annen ilk defa mı sikişiyor yıllardır ben bu işin profesörü oldum artık’’ deyip bir kahkaha attım.

Sonra ben kalkıp duşa girdim. O esnada oğlum hakan da salonda kanepeye uzanmış tv seyrediyordu. Ben duştan çıkınca üşüdüm ve hakana ‘’oğlum keşke şömineyi yaksaydın üşüdüm’’ dedim. Hakan kalkıp şömineyi yaktı. Ben kurulanıp havluyu üzerimden koltuğa atıp oturdum.

Bir süre sonra bende çırılçıplak şekilde koltuğa uzanıp tv izlemeye başladım. Oğlum hakan bana ‘’anne hem üşüdüm dedin hem çıplak oturuyorsun’’ deyince bende oğluma ‘’aşkım annen ateşli sen bilmiyor musun?’’ dedim.

Hakan koltuktan kalkıp yanıma doğru geldi ve bana ‘’ çok mu ateşlisin kahpem daha bir kaç saat önce sikildin’’ dedi. Bende ‘’napayım azdım işte’’ deyince hakan yavaşça soyunup üzerime uzandı ve öpüşmeye başladık. Anne oğul çılgınlar gibi öpüşürken birbirimizi okşayıp cinselliği dibine kadar yaşıyorduk.

Sonra ben bacaklarımı açıp oğlum hakanın bacak arama yerleşmesini sağladım ve hakana ‘’hadi aşkım sik beniiiiii’’ diye inledim. Oğlum hakan ise bana ‘’çok istiyorsan kendin al anne’’ deyince ben hemen oğlum hakanın kalın ve uzun sikini tutup kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayadım diğer elimle ise oğlumu kendime doğru çekip oğlumun sikinin etli amcığıma yerleşmesini sağladım.

Hakan ‘’anne hakikaten yanıyorsun amcığın ateş gibi’’ dedi. Bende oğluma ‘’aşkım hadi söndür anneni sik anneni’’ deyince oğlum hakan hafif tempo ile kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup çıkartmaya başladı. Ben ise zevkten ‘’hadi erkeğim sik beni sik annenin amcığını parçala ‘’ diye inlemeye başlayınca hakan tempoyu artırıp daha da hızlanmaya başladı.

Oğlum hakan tarafından çatır çatır sikilen amcığım iyice sulanmış ben zevkten bulutların üzerinde uçuyordum. Hakan ise ‘’oooaaahhh oooohhhhh ooooooffff’’ diyerek amcığımın içinde gidip geliyordu.

Bir müddet sonra oğlum hakan bana ‘’pozisyon değişelim anne’’ dedi. Bende oğlumun göt sevdiğini bildiğim için oğlum üzerimden kalkar kalkmaz ben kanepede domalıp sağ elimle götümün sağ yanağını açtım ve hakana ‘’hadi aslanım sen göt seversin annene ister amdan ister götten vur’’ diyerek sağ elimle göt yanağıma şap şap vurdum.

Hakan hiç vakit kaybetmeden arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp sert bir şekilde sikini göt deliğime soktu. O esnada ben ‘’aaaaaaahhhhhhhh’’ diye çığlık atınca hakan bana ‘’noldu anne acıdı mı?’’ dedi. Bende ‘’ aşkım durma devam et’’ diye inledim. Oğlum hakan göt deliğime girip çıktıkça ben ‘’oooohhhhh oooooofffff ıııııımmmm uuuuummmm’’ diye inliyordum.

Oğlum hakan bir müddet sonra kasıklarımdan kavrayıp bütün gücü ile götümü sikmeye başladı. Ben ‘’aah aaaaaahhhhh aaaaaaaahhhhhhh devam et aslanım daha hızlı daha sert sik götümü parçala beni’’ diye bağırdıkça oğlum göt deliğimi daha sert sikiyordu. Ben zevkten amımın bızırını okşuyordum. Oğlumun kalın ve uzun siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine girip çıktıkça taşakları etli amcığıma ‘’şap şap şap’’ diye vuruyordu.

Bir müddet sonra oğlum hakan sikini göt deliğimden çıkartmadan horoz gibi üzerime çıkıp bana ‘’işte en sevdiğim pozisyon bu anne’’ diyerek göt deliğimi sikmeye devam etti. Ben ise ‘’hadi erkeğim sik götümü sakın durma lütfen söndür ateşimi’’ dedim. Hakan bir yandan memelerimi okşayıp bir yandan amcığımla oynarken bir yandan da öt deliğimi sikiyor bana zevk üstüne zevk yaşatıyordu.

Artık benimde hakanında dayanacak gücümüz kalmamıştı. Ben hakana ‘’hadi aşkım boşalt beni sik beni’’ diye inliyordum. Oğlum hakan ‘’ anne bende boşalacağım beraber boşalalım’’ diyerek götümü daha da sert sikmeye başladı. Artık benim dayanacak gücüm kalmamıştı ve bağıra bağıra boşalmaya başladım.

Hakan ise hala göt deliğimi çatır çatır sikmeye devam ediyordu. Oğluma ‘’hadi aşkım boşal artık lütfen boşal dölle göt deliğimi’’ diye inlerken hakan ‘’geliyoruuuuuuumm’’ diye bağırarak kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine kökleyip döllerini göt deliğime boşalttı.

İkimizde yorulmuştuk koltuğa oturup kaldık oğlum o kadar çok boşalmıştı ki koltuğa oturduğumda göt deliğimden döller sızıyordu. Sonra ikimizde kalkıp banyoya gidip temizlendik.

Bir sonraki bölümde sikişmek üzere.

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir