Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 6

73 / 100

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 6

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla dağ evinde yaşadıklarımızın altıncı bölümünden bahsedeceğim. Beşinci bölümde oğlum hakan ile olan sikişimizden bahsetmiştim.

Bu bölümde ise yine oğlum hakan ile yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. 03.11.2021 günü tarık ve ardayı yolcu ettikten sonra oğlumla eve çıkıp bir posta sikişmiştik. O gece de bir posta sikişip uyuduk. 04.11.2021 günü sabah saat 11 sularında uyanıp mutfağa geçtim.

Bir sigara yakıp içmeye başladım. O esnada kendime birde kahve yapıp sigara kahve keyfi yapıyordum. İçeriden sesler gelince bende oğlumun uyandığını düşünerek ‘’aşkım uyandın mı?’’ diye seslendim. O esnada hakan lavaboya girmiş ve benim seslendiğimi duymamış. Ben cevap alamayınca koridora doğru yürüyüp tekrar seslenince hakan ‘’lavabodayım anne’’ diye cevap verdi.

Ben tekrar mutfağa geçip oğlum içinde bir kahve yaptım. Hakan lavabodan çıkıp mutfağa geldi ve beraber kahvemizi içip sohbet etmeye başladık. Oğlum hakan ‘’bugün neler yapacağız anne?’’ deyince bende hakana ‘’her zaman ki gibi takılırız oğlum hatta dereye balık tutmaya gideriz’’ dedim.

Hakan ‘’o zaman kahvaltıdan sonra köye ineyim piknik ve balık tutmak için malzeme alayım’’ dedi. Beraber kahvaltı masasını hazırlayıp kahvaltı yaptıktan sonra hakan çıkıp köye gitti. Bende masayı toparlayıp üzerimi giyinmek için odaya geçtim. Bir saat sonra hakan geldi ve bana ‘’anne hazırsan çıkalım mı?’’ dedi.

Bende ‘’hazırım oğlum çıkalım’’ dedim. Malzemeleri alıp yola koyulduk. Dere kenarına vardığımızda uygun bir yer arama işine başladık. O esnada hakan etrafı çalılarla çevrili bir alan bulunca bana ‘’anne gelsene burası nasıl?’’ diye sordu. Ben hakanın yanına varıp yere baktım ve ‘’burası güzel aşkım’’ deyip malzemelerimizi hazırlayıp oltalarımızı dereye atıp birer bira açıp sohbete başladık.

Oğlum hakan biraz sonra kalkıp mangal için ateş yaktı bende oltaları takip edip biramı yudumluyordum. Hakan ateşi yakıp sağlam bir şekilde ateşe odun doldurup yanıma geldi ve bana ‘’burası sessiz sakin yer anne tam bizlik’’ dedi. Anladım ki sikişmek istiyordu ama biraz yalvarmasını istediğim için ‘’evet sessiz sakin bir yer kafa dinleyip huzur bulmak için’’ dedim.

Ben o şekilde cevap verince hakan bana ‘’anne sen ne demek istediğimi anladın işte niye naz yapıyorsun?’’ dedi. Bende ‘’kadınlara iltifat edilir hort zort edilmez’’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’annem seksi kraliçem sen her zaman benim kraliçem prensesimsin’’ deyince ben kahkaha atıp ‘’ha şöyle yola gel erkeğim şimdi söyle bakalım ne istiyorsun annenden’’ dedim.

Oğlum hakan bana ‘’ne istediğim belli anne burası tam sikişilecek yer bende seni burada sikmek istiyorum’’ dedi. Bende ‘’annesinin oğlu azdığında yer mekan fark etmeden sikişmek istiyor’’ deyip kahkaha attım. O esnada oğlum bana doğru sokulup dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı.

Biraz öpüştükten sonra ben ayağa kalkıp ellerimi dere kenarındaki taşa koyup götümü geriye doğru çıkarttım. Oğlum hakan ayağa kalkıp yanıma gelerek götüme bir şaplak atıp ‘’tam istediğim pozisyon’’ diyerek götümü okşamaya başladı. Bende götümü sağa sola sallayıp oğlumun daha çok azması için ona ‘’anneler çocuklarının ne istediğini bilir’’ dedim.

Sonra hakan arkama geçip kot pantolonumu aşağı sıyırıp götümü meydana çıkarttı. Dizlerinin üstünü çöküp göt yanaklarımı ikiye ayırıp amcığımla göt deliğim arasındaki bölgeye dil darbeleri atarak beni zevke getiriyordu.

Bir müddet sonra oğlum hakan ayağa kalkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp kasıklarımdan kavradı ve yavaşça sikini göt deliğime sokup sikmeye başladı. Oğlumun aklın ve uzun siki kocaman yanaklı götümü yara yara deliğime girip çıkarken bende ‘’ ooohhhh ooooffff uuuuuffffffff erkeğim devam et durma’’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan tempoyu artırıyor sikini göt deliğime daha sert sokup çıkartamaya başlıyordu.

Sonra ben doğrulup ayağımdan pantolonumu çıkartıp yere bir örtü serip üzerine uzandım. Üzerimdekileri tamamen çıkartıp oğlum hakana ‘’hadi soyun gel aşkım’’ dedim. Hakan hemen soyunup yanıma geldi ve vücudumu öpüp okşamaya başladı. Bende oğluma karşılık veriyor vücudunu okşayıp sikini sıvazlıyordum.

Sonra oğlum hakan beni yan yatırdı ve sağ bacağımı havaya kaldırdı. Bende o esnada sağ elimle götümün sağ yanağını ayırıp götümü oğlumun kucağına dayadım. Hakan kalın ve uzun sikini arkadan doğru kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp tekrar içime soktu ve sikmeye başladı.

Oğlum arkamdan doğru pompaladıkça memelerim ileri geri gidip geliyor ben ise zevkten uçuyordum. Hakan ‘’oooofff anne bitiriyorsun beni’’ diyerek götümü sikerken bende ona ‘’ hadi aşkım sik beni sik götümü seninim’’ diye inliyordum.

Bir müddet sonra oğlum hakan beni yüz üstü yatırdı ve üzerime çıkıp tekrar kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup hızlı bir şekilde sikmeye başladı. Ben ‘’ kuduruk hadi boşal dölle annenin götünü’’ diye inleyince oğlum hakan inlemeye başladım ve bana ‘’anne geliyorum’’ diyerek kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine kökleyip döllerini fışkırtmaya başladı.

Oğlum hakan boşaldıktan sonra da üç dört dakika kadar üzerimden kaldıktan sonra kalktı ve üzerimizi giyip yemeklerimizi hazırlayıp pikniğimizi yaptık. Akşam üzeri eve dönerken ben oğluma ‘’bugün için teşekkür ederim aşkım’’ diyerek öpücük kondurdum.

Bir sonraki dağ evi hikayemizde görüşmek üzere

Hepinize bol sikişli zamanlar 😊

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 6

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir