Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 7

73 / 100

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 7

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla dağ evinde yaşadıklarımızın yedinci bölümünden bahsedeceğim. Altıncı  bölümde oğlum hakan ile olan sikişimizden bahsetmiştim.

Bu bölümde ise yine oğlum hakan ile yaşadığımız ilişkiden bahsedeceğim. 04.11.2021 günü oğlumla pikniğe gidip ormanda sikişmiştik. Sikişimize ve pikniğimiz bitince evet geldik önce ben sonra hakan duşa girip duştan sonra salona geçip oturduk.

Hakan biraz sonra kalkıp şömineyi yaktı ‘’ev soğudu be zatürre olacağız’’ dedi. Bende ‘’iyi yaptın aşkım ev ısınsın’’ dedim. Yarım saat sonra salon ısınmaya başladı ben üzerimden havluyu atıp çırılçıplak kanepeye uzandım ve tv izlemeye başladım. Saat 23:00 sularında yatak odasına geçip uzandım.

Bir müddet sonra içimde kıpırtılar başlayınca telefonu elime alıp oğluma whatsapp tan ‘’hadi gelsene erkeğim’’ diye mesaj attım. Hakan içeri geldi ve yanıma uzanıp ‘’orospum yine azdı canı yarak mı istiyor?’’ dedi. Bende ‘’evet erkeğim orospun çok fena azdı’’ dedim. Hakan yavaşça üzerime çıkıp bacaklarımı aralayıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime sokup sikmeye başladı.

Oğlumun siki amımı yara yara içime girip çıkarken ben ‘’ooohhhhh devam et aşkım devam et durma’’ diye inliyordum. Hakan ise ‘’senin gibi bir kadının oğlu olmak benim için büyük şans amın cayır cayır yanıyor anne’’ diyerek amcığımı sikmeye devam ediyordu.

Bir müddet sonra ben ayaklarımı hakanın beline dolayıp ‘’hadi daha sert sik beni’’ diye inlemeye başlayınca oğlum hakan bütün gücüyle kalın ve uzun kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup çıkartıyordu. Oğlumun siki amıma girip çıktıkça amım vıcık vıcık sulanıyordu.

Bir müddet sonra ben hakana ‘’aşkım pozisyon değişelim mi? Arkamdan vurmanı istiyorum’’ dedim. Hakan bana ‘’götünü mü siktirmek istiyorsun?’’ dedi. Bende ‘’sen nasıl istersen aşkım yeter ki boşalt beni’’ dedim. Hakan üzerimden kalkınca ben yatakta domaldım ve göt yanağıma tokat atıp ‘’hadi aslanım sik beni’’ diye seslendim. Hakan hemen arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yankılı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime sokunca ben ‘’oooooohhhhhhhhh çok güzeeeeeeellll devam et aşkııımmm’’ diye inledim.

Hakan hafif tempo ile sikini göt deliğime sokup çıkartırken bir yandan üzerime doğru uzanıp memelerimi okşuyordu. Ben ise zevkten amımın bızırıyla oynayıp kendimi tatmin ediyordum. Oğlum hakan bir süre sonra tempoyu artırıp sikini hızlı bir şekilde göt deliğime sokup çıkartırken kasıkları göt yanaklarıma taşakları ise amcığıma şap şap vuruyordu.

Bu durum beni daha da çok azdırıyor ve ‘’hadi aşkım aha sert sik beni sik götümü’’ diye inliyordum. Oğlum hakan ‘’oooooofffff bu harika götünü sikmeye doyamıyorum anne’’ diye mırıldanıp beni daha çok kıvama getiriyordu. Hakan daha sonra saçlarımı kavrayıp başımı geriye doğru çekerek arkamdan doğru sert vuruşlar yaparak göt deliğimi sikmeye devam ediyordu.

Sonra ben hakana ‘’yat yatağa çabuk’’ dedim. Hakan yatağa yatınca ben sırtımı hakana dönüp tuvalete çöker gibi kucağına doğru çökmeye başladım. Elimle kalın ve uzun sikini tutup kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça köküne kadar göt deliğime alıp biraz bekledim. Sonra yavaş yavaş hakanın kucağında oturup kalkmaya başladım. O esnada hakan da göt yanaklarımdan tutup kucağında zıplamama yardım ediyordu.

Bir müddet sonra ben ellerimi geriye atıp oğlumun omuzlarına koyup geriye yaslandım. Hakan ise belimden tutup alttan doğru kalın ve uzun sikini hızlı hızlı kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup çıkartmaya başladı. Ben zevkten amımın bızırıyla oynuyor oğlum hakana ‘’hadi aşkım sert sik götümü parçala beni’’ diye çığlık atıyordum. Hakan ise o kadar sert bir şekilde götümü sikiyordu ki sanki göt kemiğim kırılacak gibi oluyordu ve bu beni daha da çok azdırıyordu.

Bir süre sonra hakan beni üzerinden atıp sırt üstü yatırdı ve üzerime uzanıp ‘’amına boşalmak istiyorum’’ dedi. Ben hemen bacaklarımı açıp ‘’gel aşkım zamanında baban bu amı sikip seni dölledi sende sik bakalım kimi dölleyeceksin’’ dedim. Hakan hemen bacak arama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Oğlum bütün gücüyle amımı sikerken ben zevkten inim inim inliyordum.

Bir süre sonra ben titremeye başladım ve bağıra bağıra boşaldım. Ancak hakan hala boşalma belirtisi göstermiyordu. Ben hemen ‘’hadi aşkım boşal amıma annenin amını döllerinle sula’’ diye inlemeye başlayınca oğlum hakan ‘’geliyoruuummmm’’ diye bağıra bağıra kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma kökleyip döllerini boşaltmaya başladı.

İkimizde boşaldıktan sonra yatağa uzanıp bir süre dinlendik ve önce ben sonrada oğlum duşa girip temizlendik.

Bir sonraki hikayemizde dağ evinde son günümüzden bahsedeceğim.

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 7

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir