Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 8

84 / 100

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 8

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla dağ evinde yaşadıklarımızın sekizinci bölümünden bahsedeceğim. Yedinci bölümde oğlum hakan ile olan sikişimizden bahsetmiştim.

Bu bölümde ise yine oğlum hakan ile dağ evinde yaşadığımız son ilişkiden bahsedeceğim. 04.11.2021 gecesi oğlum hakan ile çılgınlar gibi sikişip uyumuştuk. 05.11.2021 günü sabah 09:00 gibi uyandım kahvaltı hazırlayıp oğlum hakanı uyandırıp kahvaltıya geçtik. Hakana ‘’bugün dönecek miyiz bursaya aşkım?’’ diye sorunca oğlum bana ‘’evet anne döneriz yetmez mi bu kadar dağ havası?’’ dedi.

Bende ‘’bana kalsa hep burada duralım ama sende haklısın sonuçta başkasının evi adam nereye kadar bizi idare eder’’ dedim. Hakan bana ‘’aynen anne ama geç çıkarız yola bugünde burada geçsin akşam 21:00 gibi yola çıkarız zaten yakınız’’ dedi. Bende ‘’olur paşam’’ diyerek gülümsedim.

Kahvaltıdan sonra ben kahve yapıp balkona çıkıp oturdum doğayı seyrediyordum. O esnada yanıma gelen oğlum ‘’ hani bana kahve’’ dedi. Bende ‘’bu seferde sen yap kahveni aşkım’’ diyerek güldüm. Hakan içeri kahve yapmaya gitmişti. Bende bir sigara yakıp etrafı seyrediyordum.

Bir ara göz çalılıklardaki köpeklere denk geldi ve bir sürü köpek bir köpeğin peşinde idiler. Mevzuya biraz ayıkmıştım anlaşılan onlarda sikişeceklerdi. O esnada hakan gelip bana ‘’anne ne o çok heyecanlı bakıyorsun?’’ dedi. Bende hakana ‘’köpekler sikişiyor bende izliyorum’’ dedim.

Daha sonra anne oğul oturup köpekleri izlemeye başladık. Dişi köpek durduğu anda hemen bir tanesi dişinin üzerine çıkıp ön ayaklarını dişinin arka ayaklarına kilitleyip sikmeye başlıyordu. Bende hafif hafif ateşlenmeye başlamıştım. Bir ara baktım hakanda sikini ovalıyordu ki oda azmıştı.

Biraz sonra ben hakana ‘’aşkım hadi bizde sikişelim’’ dedim. Hakan ise bana ‘’bende bunu bekliyordum zaten anne’’ deyip yanıma doğru yaklaştı ve öpüşmeye başladık. Anne oğul çılgınlar gibi balkonda sevişiyorduk. Sonra ben ayağa kalkıp ellerimi balkonun korkuluklarına koyup götümü geriye doğru çıkartınca oğlum hakan kalkıp arkama geçip vücudumu okşamaya başladı.

Bende başımı ona doğru çevirip oğlumla öpüşmeye devam ediyordum. Sonra hakan eşofmanımı aşağı doğru sıyırıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime girince ben ‘’oooooohhhhhhh’’ diye inledim. Oğlum hakan belimden tutup amımım içinde ileri geri gidip geliyordu.

Birkaç git gel den sonra hakan bana ‘’istersen aynı köpekler gibi sikişebiliriz hoşuna gider mi?’’ dedi. Bende ‘’süper olur aşkım’’ diye cevap verdim. Hakan hemen elimden tutup beni içeriye götürdü ve ‘’ zaman bizde onlar gibi hareket edeceğiz anne’’ dedi.

Ben ve oğlum hakan yerde dört ayak olup gezmeye başladık. Biraz dört ayak olarak gezdikten sonra ben koltuğun yanında durdum. Hakan hemen aynı erkek köpeğin dişinin üzerine çıktığı gibi üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Hakan hızlı bir şekilde amıma girip çıktıkça ben ‘’ııımmmmm’’ diye inliyordum.

Hakan ise ben inledikçe hızlanıyordu. Bir süre köpek pozisyonunda sikiştikten sonra ben yine dört ayak pozisyonunda yürümeye başladım hakan da peşimden geliyordu. Bir süre o şekilde gezdikten sonra ben televizyonun yanına gelince yine durdum. Oğlum hakan tekrar köpek şeklinde üzerime çıkıp bu sefer kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu.

Ben göt deliğime giren oğlumun yarağının zevkini yaşarken oğlum hakan da götümü sikmeye devam ediyordu. Bir süre sonra hakan hızlı bir şekilde göt deliğimi sikmeye başladı. Hakan hızlı bir şekilde mor deliğimi sikerken memelerim ileri geri sallanıyor oğlumun taşakları amcığıma şap şap vuruyordu.

Hakan hızlı hızlı göt deliğimi sikerken bana ‘’nasıl güzel mi anne?’’ diye soru sordu bende ona ‘’uuuuuffffff süpersin aşkım anneni nasıl sikeceğini çok iyi biliyorsun durma sakın devam et’’ diye inledim. Bir süre sonra hakan hızını artırdı ve bana sımsıkı sarılıp bütün gücüyle götümü sikmeye başladı. Ben ‘’yavaş aşkım yavaş içimi dışıma çıkaracaksın yavaş’’ deyince oğlum hakan bana ‘’bişey olmaz sana anne yıllardır sikiliyorsun şimdi mi olacak’’ diyerek göt deliğimi sikmeye devam etti.

Bir süre sonra hakan hırıldamaya başladı ve bana ‘’hazır mısın anne?’’ dedi bende hakana ‘’hazırım oğlum fışkırt döllerini götüme hadi’’ diye inleyince hakan kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine öyle bir kökledi ki taşakları bile götüme girdi sandım ve hakan bağıra bağıra döllerini göt deliğime boşalttı.

Bir süre dinlendikten sonra ikimizde üzerimizi giyip balkon sefamıza devam ettik  günün gecesinde ise bursaya doğru yola çıktık.

Oğlumla Dağ Evinde Sikiştik 8

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir