Oğlumla Götten Sikiştim.

72 / 100

                          Oğlumla Götten Sikiştim.

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim izlere bu yazımda oğlum hakan ile anal ilişkimizden bahsedeceğim. Oğlum hakanda annesi gibi anal seksi sever bu yüzden çoğu zaman anal seks yaparız.09.05.2021 günü anne oğul evde vakit geçiriyorduk ben üzerimde kırmızı bir t-short altımda ise pileli tanga vardı. Oğlum da ise mavi bir t-short siyah bir boxer vardı.

Hakan üçlü koltukta yayılmış oturuyordu bende tekli koltuğa oturup oğlumla beraber film izlemeye başladık. Üç saat sürdü film ve ikimizde içecek bir şeyler aramaya başlamıştık. Mutfağa gidip ikimiz için meyve suyu doldurup tekrar salona geçip film izlemeye devam ettik. Filmin sonlarında erotik sahne vardı.

Hakan bana doğru bakarak ‘’ anne çok fena azdım ’’ deyince bende oğluma ‘’ aşkım azdınsa azgınlığını alırım erkeğim ‘’ diyerek boynuna sarılıp dudaklarına yapıştım. Oğlum hakan da bana sarılıp karşılık vermeye başladı. Ateşli bir şekilde anne oğul öpüşürken oğlum hakan üzerimden t-short umu yukarı doğru kaldırıp çıkartmaya başladı. Üzerimde pileli tangam ile kala kalmıştım. Biraz daha öpüştükten sonra bende oğlum hakanı soyup çırılçıplak hale getirdim.

Ben hemen koltuktan yere dizlerimin üstüne çöküp oğlum hakanın kalın ve uzun sikini kalın dudaklı ağzıma alıp emmeye başladım. Ben oğluma sakso çekerken oğlum hakan ise saçlarımdan tutup sert bir şekilde sikini gırtlağıma kadar sokup çıkartıyordu. Biraz sonra hakan bana ‘’ anne hadi çok fena kudurdum ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ hadi aşkım gel sik beni ‘’ diyerek ayağa kalkıp pileli tangamı çıkartıp götümü oğlum hakana doğru dönüp domaldım ve ‘’ hadi sik beni aşkım ‘’ dedim.

Oğlum hakan koltuktan kalkıp kalın ve uzun sikini sıvazlayarak bana ‘’ o kocaman yanaklı götünü sikeceğim bebeğim ‘’ diyerek kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu. Oğlum hakan göt deliğimi sikerken bende ‘’ oooohhhh aaaaahhh oooofff ‘’ inliyordum. Oğlum hakan ben inledikçe hızını artırıp götümü daha sert sikmeye başladı. Oğlumun kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine girip çıktıkça kasıkları göt yanaklarıma ‘’ lap lap lap ‘’ vurup dalgalandırıyor iri memelerim ise ileri geri sallanıyor taşakları ise etli amcığıma ‘’ şap şap şap ‘’ vuruyordu.

Biraz sonra oğlum hakan beni diğer üçlü koltuğa yüz üstü yatırıp ‘’ götünü ayır anne ‘’ dedi. Bende ellerimle göt yanaklarımı ayırıp oğluma ‘’ hadi gel erkeğim annenin göt deliğini sik ‘’ dedim. Oğlum hakan ise üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine tekrar sokup sert bir şekilde sikmeye başladı. Oğlumun altında ezile ezile sikilirken oğlum bana ‘’ ooooffff annemmmm bitiriyorsun beni ‘’ diyordu. Bende oğluma ‘’ devam et aşkım sik annenin göt deliğini ‘’ diyerek inliyordum.

Bir süre sonra ben oğluma ‘’ erkeğim kucağında zıplayayım mı? ‘’ dedim. Oğlum hakan ise bana ‘’ olur orospum benim ‘’ diyerek yere sırt üstü uzandı. Bende sırtımı hakana dönüp tuvalete çöker gibi kucağına çöküp elimle kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime aldım. Ben kucağında zıplamaya başlayınca oğlum hakan belimden tutup bana yardımcı oluyordu. Biraz sonra ben ellerimi geriye atıp oğlumun omuzlarına koyup kendimi geriye yasladım.

Hakan ise bana ‘’ anne seni ben zıplatacağım ‘’ deyince ben ‘’ tamam erkeğim ‘’ diyerek durdum. Oğlum belimden sımsıkı tutup kalın ve uzun sikini alttan doğru kocaman yanaklı götümün mor deliğine hızlı bir şekilde sikmeye başladı. O kadar çok zevk almaya başladım ki zevkten amımın bızırı ile oynayıp oğluma ‘’ sik götümü aşkım sik parçala beni ‘’ diye inliyordum. Hakan ise ‘’ ver anne ver götünü bana ‘’ diye inleyerek mor deliğimi sikiyordu.

Bir süre sonra oğlum bana ‘’ hadi sen tavuk ol bende horoz ‘’ dedi. Bende ‘’ sen iste erkeğim ‘’ diyerek domalıp dizlerimi ve dirseklerimi birleştirip amcığımı ve göt deliğimi ortaya çıkardım. Hakan ise üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sert bir şekilde sikmeye başladım. Oğlum etli amcığımı sikerken bende ‘’ ooohhh oooohhh devam et erkeğim ‘’ diye inliyordum. Ben inlemeye devam ederken oğlum hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığımdan çıkartıp kocaman yanaklı götümün mor deliğine tekrar sokup sikmeye başladı. Oğlum sert bir şekilde göt deliğimi sikerken kasıkları göt yanaklarımı taşakları ise etli amcığımı dövüyor ben ise ‘’ oooohhhh erkeğim devam et sert sik beni ‘’ diye inliyordum.

Bir süre sonra oğlum hakan bana ‘’ anne nereni dölleyeyim? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ göt deliğimi dölle erkeğim ‘’ deyince hakan kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine kökleyip bağıra bağıra döllerini göt deliğime boşaltmaya başladı. Oğlumun dölleri göt deliğime sıcak sıcak boşalırken bende inleye inleye boşalmaya başladım.

Bir sonraki hikayemizde görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

                          Oğlumla Götten Sikiştim.

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir