Oğlumla Karı Koca Olduk

60 / 100

Oğlumla Karı Koca Olduk

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla nasıl bir hayat yaşadığımızı anlatmak isterim.

Öncesinde neler yaşandı sonrasında neler oldu yani oğlumdan öncesi ve oğlumla olan hayatımdan bahsedeceğim.

Ben genç kız olduğum zamanlarda da çok hızlı hayat yaşayan biriydim

20 yaşıma geldiğimde görücü usulü bir evlilik yaptım eşim zengin birisiydi ancak yaşça benden büyüktü.

1978 yılında evlendikten sonra ilk 7 yıl çocuğumuz olmadı 1985 yılında oğlum hakan dünya ya geldi ama tabi ki eşim benim cinsel ihtiyaçlarıma tam cevap veremediği için ben kendime yeni kocalar bulmuştum.

1989 yılında kızım Ceyda doğmuştu yıl 1990 olduğunda eşimin ölümüyle beraber ailem bir felakete sürüklenmişti.

1990 yılında Eşimin ölümünden sonra ablamın yanına yerleşmiştik ablamın çocuğu yoktu. Ben onların ev işlerini yapıyor eşimden kalan maaşla onlara destek oluyordum. Bi gün ben banyoya girdiğimde eniştem eve erken gelmiş. Ben odama gittim üzerimi değiştirmeye çalışıyordum ki kapı açıldı gelen eniştemdi. Bana “feride kaç zamandır seni dikizliyordum artık benim olacaksın” dediğinde ben ona ” enişte ne diyorsun sen ” diye ağlamaya başladım. Eniştem aldırış etmeden üzerime çullanıp üzerimden havluyu çekti ben ” yapma enişte” diye ağlayıp direnirken eniştem azgın bir boğa gibi üzerime çıkıp bacaklarımı ikiye ayırıp kalın ve uzun sikini kırmızı dudaklı bembeyaz etli amıma sokup sert bir şekilde sikmeye başladı. Artık ok yaydan çıkmıştı ben ağlayarak eniştemin altında sikiliyordum. Eniştem ” orospu kocan öldükten sonra hiç mi sikismedin amın daracık” diyerek habire kalın uzun sikini kırmızı dudaklı bembeyaz etli amıma köklüyordu. Bi süre sonra eniştem inleyerek amıma boşaldı ve kalkıp banyoya gitti ben ise öylece yatakta kalakalmıştım.

Bu olaydan sonra eniştem beni pazarlamaya başlamıştı. Bir süre sonra bende artık olanlara alışmıştım ve bir gün ablamlardan ayrılıp kendi evime geçtim ama erkekler ile beraber olmaya devam ediyordum.

Oğlum hakan 7 kızım Ceyda 2 yaşında idi ben artık evde külot sütyen geziyor rahat tavırlar sergiliyordum.

Gelen müşterilerim olursa oğlum ve kızımı bir odaya koyup eğlenecekleri bir şeyler verip kendim diğer odaya müşterime gidiyordum.

Erkek kardeşim olan serhat Ankara dan bizi ziyarete gelmişti.

Kendisi ile daha önce ufak çaplı birkaç kaçamağım olmuştu ama ileri derecede değildi.

Erkek kardeşim serhat 1 hafta bizde kalmıştı ve bir gece yanıma gelip ‘’abla özledim seni sıra bende’’ dedi bende ona ‘’hayır serhat çocuklar var hem ben senin ablanım’’ dedim.

Serhat ta bana ‘’parayla seks yaptığını duydum ve kanıtlarım var para istiyorsan al sana para’’ deyip bi tomar parayı bana fırlattı.

Serhat 1 hafta boyunca oğlum ve kızımın önünde de olmak kaydı ile her fırsatta sikti tabi o zamanlar anal seks yapmıyordum.

Serhat giderken kızım Ceyda yı yanına alıp ‘’abla benim evladım yok ceydayı ben büyüteyim bizimde çocuğumuz olsun hem sende rahatlarsın biraz yine Ceyda senin kızın anne olarak seni bilsin biz sadece büyütelim’’ dedi.

Bende kardeşime ‘’olur’’ dedim en azından kızımı bu bataktan uzak tutmak için kabul ettim.

Yıllarca bir çok erkekle yatıp kalkmıştım sene 2002 idi eşimin kardeşi olan rıza sık sık bize ziyarete geliyordu aynı şehirde oturuyorduk.

Bir gün oğlum okulda iken kayın biraderim rıza bize gelmişti ben evde külot sütyen geziyordum rıza bana yanaşıp ‘’yenge seni çok arzuluyorum’’ demesiyle ikimizde kendimizi yatakta bulduk.

Kayınımla ben sikişirken oğlum eve gelmiş ve bizi fark etmiş. bu durumu fark eden oğlum ise evi terk etmişti.

Günlerce ikna etmek için uğraştım evi terk etmişti oğlum.

Oğlumu ikna edip eve getirdiğim günü gecesi oğlumla konuşup ‘’madem kıskanıyorsun beni hem oğlum hem kocam ol’’ dedim ve ikna edip o gece sabaha kadar oğlumla sikiştim.

İlk defa o gece götümü siktirmiştim oğlumu ikna edebilmek adına ona götümü vermiştim.

O geceden itibaren artık oğlumla karı koca olmuş günümüzü gün ederken hem para kazanıp hem de keyif yapıyorduk.

Oğlum hakan artık sadece oğlum değil hem sikicim hem de satıcım olmuştu.

Feride & Hakan Aksu

Anne Oğul Ensest

Oğlumla Karı Koca Olduk

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir