Oğlumla Kasabada Sikiştik 2

70 / 100

Oğlumla Kasabada Sikiştik 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla kasabada geçen sikiş hikayemizin ikinci bölümünden bahsedeceğim. İlk bölümde oğlumla deniz kenarında götten sikişmiştim. Bu hikayemizde ise 19.07.2022 günü yaşadıklarımızı anlatacağım. 18.07.2022 günü oğlumla deniz kenarında çılgınlar gibi sikiştikten sonra tekrar denize girip yüzmüştük.

Denizden çıktıktan sonra ikimizde çırılçıplak villanın yolunu tuttuk. Yolda giderken ben oğluma ‘’ aygırım çok sert siktin kısrağını götüm çok acıdı ‘’ dedim. Oğlum hakan ise bana ‘’ az bile siktim kısrağımın götünü bu göt sikilmez mi? ‘’ diyerek göt yanağıma bir şaplak attı. Eve vardığımızda salona geçip oturduk hakan ikimize de içecek bir şeyler getirdi bir yandan içeceklerimizi içerken bir yandan da sohbet ediyorduk.

Biraz sonra konu denizdeki yaptığımız sikişe gelmişti. Ben koltuğa yan oturuyordum. Oğlum hakan bana ‘’ hakikaten mi zorlandın anne? ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ tabi ki hayvan herif insan gibi sikmedin ki bütün gücünü verdin ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ anne bir çok kadınla sikiştim ama seninle yaşadığım zevki kimseyle yaşayamadım bu yüzden sen benim için vazgeçilmezsin ‘’ dedi. Bu sözler üzerine bende oğluma ‘’ benim ilk sikişim babanla oldu ama en zevkli sikişimi seninle defalarca yaşadım o yüzden benim gerçek kocam sensin ‘’ dedim.

Uzun soluklu sohbetten sonra ben kalkıp yemek hazırladım ve yemek yiyip dinlenmeye çekildik. 19.07.2022 günü sabah saat 10:00 da uyandım kahvaltı hazırlayıp oğlumu kahvaltıya kaldırdım. Biz kahvaltı yaparken kapı çaldı. Oğlum kapıyı açtığında ‘’ hoş geldiniz fuat bey buyurun ‘’ dedi. Fuat bey ise ‘’ hoş bulduk ‘’ diyerek içeri girdi. Hakan fuat beyi salona oturttu.

Kahvaltı bittikten sonra külot sütyen bende salona fuat beyin yanına geçip ‘’ hoş geldiniz fuat bey ‘’ dedim. Fuat bey ise ‘’ hoş bulduk feride hanım ‘’ diyerek beni süzmeye başladı. Karşı koltuğa oturup ‘’ hayrola fuat bey sabah sabah buraya gelme sebebiniz nedir? ‘’ dedim. Fuat bey ‘’ bazı duyumlar aldım feride hanım denizde oğlunuz ile cinsel ilişki yaşamışsınız. Bu gerçek midir? ‘’ dedi. Bende ‘’ evet ama bu bizim aile meselemiz kimseye bir zararımız veya bir kötülüğümüz yok neden sorun oldu bu? ‘’ dedim. Fuat bey ‘’ benim için sorun yok feride hanım ama açık konuşmak gerekirse ben sizi çok beğendim ve ödediğiniz parayı geri getirdim. İstediğim ise sizinle ilişki yaşamak karşılığında ise her ilişki başına üç gün bu villada kalabilirsiniz ‘’ dedi. Bende oğlum hakana doğru bakıp ‘’ oğlum kabul ederse bana uyar ‘’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’ size uyarsa bana da uyar hem tatilimiz uzar anne ‘’ dedi.

Ben ayağa kalkıp fuat beye ‘’ hadi gel ödemeyi yapayım sana ‘’ dedim. Fuat bey ise ‘’ tamam ama hakan da bize katılsın ‘’ dedi. Hakan ise fuat beye ‘’ sikici olarak mı sikilecek olarak mı katılacağım ‘’ dedi. Fuat bey ‘’ sikici olarak tabi ki annen varken seni neden sikeyim hakan ‘’ dedi. Hakan ise ‘’ tamam o zaman ‘’ dedi. Üçümüz birlikte yatak odasına çıktık. Odaya girer girmez fuat hemen üzerini çıkartıp çırılçıplak kaldı. Yanıma yaklaşıp ‘’ seni ben soymak istiyorum feride ‘’ dedi. Bende ‘’ sen nasıl istersen ‘’ diyerek ellerimi başımın üstüne koyup fuata doğru sokuldum. Fuat önce sütyenimi çıkarıp iri memelerimi okşayıp emmeye başladı. Oğlum hakan ise arkama geçip şortunu indirip kalın ve uzun sikini götümün kocaman yanakları arasına sürtmeye başladı. Bir müddet bu şekilde devam ettikten sonra fuat külodumu tutup aşağı doğru indirmeye başladı. Külodum aşağı indiğinde kıpkırmızı dudaklı etli amcığım ortaya çıkınca fuat ‘’ feride bu malı nerede büyüttün yavrum ‘’ diyerek önümde diz çöküp etli amcığımı emmeye başladı. Bende ‘’ bacak aramda büyüttüm ‘’ diyerek fuata karşılık verdim. Oğlum ise fuata ‘’ hadi sikelim annemi ‘’ diyordu.

Biraz sonra ben yatağa sırt üstü uzandım ve bacaklarımı açtım. Fuat ise üzerime çıkıp bacak arama geçip sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Fuatın siki etli amcığıma girip çıktıkça fuat ‘’ ooooohhhh feride hakikaten efsanesin sen oğlun çok şanslı ‘’ diyerek bir yandan etli amcığımı sikip bir yandan da iri memelerimi emiyordu. Oğlum hakan ise siki elinde bizi izliyor ve fuata ‘’ annem hiçbir kadına benzemez onunla sikişen onun bağımlısı olur ‘’ diyordu. Fuat ise oğlum hakana ‘’ hadi gel anneni beraber sikelim ‘’ dedi. Hakan ise ‘’ tamam grup sikişelim ‘’ dedi. Onlar aralarında anlaşınca ben bacaklarımı fuatın beline dolayıp sımsıkı sarılıp ters dönünce fuat alta indi ben üstüne çıktım. Hakan ise hemen yatağın üstüne çıkıp arakama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp içime soktu. Fuat alttan doğru etli amcığımı sikerken oğlum hakan da arkamdan göt deliğimi sikiyordu. Ben ise iki yarak tarafından amlı götlü sikilmenin keyfi ile ‘’ aaaahhh ooooohhhh devam edin erkeklerim sikin beni ‘’ diye inliyordum. Birkaç git gel den sonra fuat ve hakan yer değiştiler. Hakan sırt üstü uzandı bende ata biner gibi üstüne çıkıp oğlumun sikini etli amcığıma dayayıp içime aldım. Hakan ise elleriyle göt yanaklarımı ayırıp fuata ‘’ hadi fuat bey bak bakalım annemin göt deliğinin tadına ‘’ dedi. Fuat hemen arkama geçip sikini göt deliğime dayayıp içime soktu. İkisi aynı tempoyla beni tekrar amlı götlü sikmeye başladılar. Ben ise ‘’ vurun aslanlarım vurun erkeklerim ‘’ diye inliyordum.

Bir süre sonra fuat hızlı bir şekilde göt deliğimi sikmeye başlamıştı ve bana ‘’ feride boşalacağım ‘’ dedi. Bende ‘’ boşal erkeğim dölle göt deliğimi ‘’ deyince fuat sikini taşaklarına kadar göt deliğime sokup ‘’ ooooaaaaaahhhhh ‘’ diye bağırarak döllerini göt deliğime boşaltmaya başladı. Fuat boşaldıktan sonra arkamdan çekildi ve ‘’ feride efsanesin yavrum ama sizi anne oğul sikişirken izlemek istiyorum ‘’ dedi. Hakan alttan doğru kalın ve uzun sikini etli amcığıma sokup çıkarıyordu.  Birkaç git gel den sonra hakan bana ‘’ anne bende doldum hangi deliğini dölleyeyim? ‘’ dedi.  Bende oğlum hakana ‘’ neremi istersen dölle erkeğim annenin bütün delikleri senin emrinde ‘’ dedim. Oğlum hakan bana sımsıkı sarılıp ters dönüp beni altına aldı ve misyoner pozisyonunda kalın ve uzun sikiyle kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı hızlı bir şekilde sikmeye başladı. Oğlum etli amcığımı o kadar sert sikiyordu ki taşakları ‘’ lap lap lap ‘’ götüme vururken bende iyice zevke gelmiştim. Ben oğluma ‘’ hadi aşkım sik beni boşalt beni ‘’ diye inlerken oğlum hakan kalın ve uzun sikini etli amcığıma taşaklarına kadar sokunca ben dayanamayıp titreye titreye boşalmaya başladım. Benim boşalmamı gören oğlumda bağıra bağıra döllerini etli amcığıma boşaltmaya başladı. Üçümüzde boşaldıktan sonra duş alıp salona geçip birer kadeh içki aldıktan sonra fuat bey müsaade isteyip gitti.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Kasabada Sikiştik 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir