Oğlumla Kasabada Sikiştik 3

68 / 100

Oğlumla Kasabada Sikiştik 2

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla kasabada geçen sikiş hikayemizin üçüncü bölümünden bahsedeceğim. ikinci bölümde oğlumla ve fuat bey ile sikişmiştim. Bu hikayemizde ise 20.07.2022 günü yaşadıklarımızı anlatacağım. 19.07.2022 günü oğlumla ve fuat bey ile çılgınlar gibi sikiştikten sonra oğlumla tekrar denize girip yüzmüştük. Akşam üzeri saat 17:00 a kadar yüzdük ve villaya geri döndük.

O akşam oğlum hakan ile sabah kadar sikiştikten sonra sabah 06:00 sularında uyuduk. 20.07.2022 sabahı saat 12:00 da uyandıktan sonra oğlumla beraber kahvaltı yaptıktan sonra birer keyif kahvesi içip gece yaptığımız sikişi konuştuk. Ben oğlum hakana ‘’ aşkım dün gece yine coştun var ya bir ara dedim ki bu çocuk benim ciğerlerimi çıkaracak ‘’ dedim. Oğlum hakan ise bana ‘’ bebeğim seni sert sikmeyi seviyorum napayım? ‘’ dedi. Biraz gülüşüp anne oğul kalkıp denize girmek için üzerimize mayolarımızı giyip evden çıktık. Saat 19:00 sırası villaya geri geldik. Bahçeye girdiğimizde fuat bey ve yanında bir kişi daha vardı. Ben ‘’ hayırdır fuat bey ‘’ dediğimde fuat bey bana ‘’ feride hanım sizi arkadaşıma anlattım oda sizi sikmek istedi bende getirdim ‘’ dedi. Bende ‘’ böyle damdan düşer gibi olur mu fuat bey? Ayrıca biz seninle anlaştık villada kaldığımız sürece sende bize katılabilirsin dedim arkadaşın ne alaka? ‘’ dedim. Fuat bey ‘’ arkadaşım ücretini ödeyecek feride hanım ‘’ deyince oğlum hakan devreye girip ‘’ o zaman olur anne ‘’ dedi. Bende ‘’ tamam o zaman ‘’ dedim.

Fuat bey arkadaşını tanıştırdı. İsmi nedim imiş nedim bey gözlerini benden alamıyordu ve bana ‘’ merhaba feride hanım fuatın da dediği gibi harikasınız ‘’ dedi. Bende ‘’ merhaba nedim bey daha bir şey görmediniz eğlence yeni başlıyor ‘’ diyerek kahkaha attım. Ben fuat ve nedim beyin arasında diz çöküp kaprilerini aşağı sıyırıp siklerini meydana çıkardım. Hemen ağzıma alıp sırayla biraz nedime biraz da fuata sakso çekmeye başladım.bir süre ben nedim ve fuat bey sakso çektikten sonra nedim bey beni ayağa kaldırdı ve elleriyle her yerimi okşayıp iri memelerimi emmeye başladı. Bende fuat ve nedim beyin siklerini sıvazlıyordum. Oğlum hakan ise bizi izliyordu.

Biraz sonra oğlum hakan ‘’ burası çok göz önü arka bahçeye geçelim ‘’ dedi. Ben mayomu çıkarıp çırılçıplak arka bahçeye doğru yürüdüm. Peşimden oğlum hakan fuat bey ve nedim beyde soyunup arka bahçeye doğru yürüdüler. Arka bahçeye geçtiğimizde nedim bey ‘’ ben dayanamayacağım feride ‘’ deyince ben ayakta hafif öne doğru eğilip sağ elimle götümün sağ yanağını ayırıp ‘’ gel erkeğim ‘’ dedim. Nedim bey hiç vakit kaybetmeden sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup ‘’ oooohhhhh efsanesin ferideeeeee ‘’ diye inleyip kasıklarımdan tuttu sikmeye başladı. Nedim etli amcığımı sikerken fuat bey ve oğlum hakan siklerini bana doğru uzattılar. Bende siklerini ağzıma alıp sırayla sakso çekmeye başladım. Biraz sonra fuat bey nedim beye ‘’ nasıl nedim anlattığım kadar var mı feride hanım ‘’ dedi. Nedim bey ise ‘’ tek kelime ile efsane fuat efsane bu kadın ‘’ dedi. Fuat bey ‘’ o zaman müsaade et birazda ben sikeyim ‘’ dedi. Nedim bey ise ‘’ tabi ki ‘’ diyerek sikini etli amcığımdan çıkardı.

fuat bey bana ‘’ domalmanı istiyorum feride ‘’ dedi. Bende yere dört ayak olup dizlerimi bir araya getirip etli amcığımı ve kocaman yanaklı götümün mor deliğini meydana çıkardım. Fuat bey hemen arkama geçip ‘’ götünün tadı damağımda kaldı ‘’ diyerek sikini göt deliğime dayayıp içime soktu ve sikmeye başladı. Fuat bey arkamdan doğru göt deliğime girip çıktıkça taşakları etli amcığımı kasıkları göt yanaklarımı dövüyor iri memelerim ise ileri geri sallanıyordu. Ben ise ‘’ aaaahhhhh ooooofffff devam et erkeğim sik götümü ‘’ diye inliyordum. O günün gecesi de dahil olmak üzere oğlum hakan fuat ve nedim bey tarafından sikildim.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere

Hepinize bol sikişler 😊

Oğlumla Kasabada Sikiştik 3

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir