Oğlumla Kızım Sikişiyormuş

80 / 100

Oğlumla Kızım Sikişiyormuş

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlumla kızımın yaşadıkları ilişkiyi ve benim onları nasıl yakaladığımı anlatacağım. 28.12.2021 günü Ankara ya kızım Ceyda nın yanına yılbaşı için gitmiştik. Kızımın yanına gidince onun haberi yok diye oğlumla ben orada seks yapmıyorduk. O gün saat 15:00 da ankara da kızımdaydık oğlum hakan bana whatsapp tan ‘’anne çok fena azdım sikişelim mi?’’ diye mesaj attı bende hakana ‘’saçmalama Ceyda var’’ diye cevap yazmıştım.

Saat 21:00 da üçümüzde oturduk birer kadeh viski alıp içmeye ve sohbete başladık. Bir müddet sonra ben ‘’üzerimi değişeyim rahat bir şeyler giyeyim’’ deyip oğlumla kızımın yanından ayrıldım. Ben içeride üzerimde sadece sütyen ve külot kalacak şekilde üzerimi değiştim. Üzerime bir ince gecelik alıp yanlarına doğru geçmek için salona çıktığımda Ceyda ile hakanın konuştuklarını duydum.

Hakan ceydaya ‘’yavrum özledim seni annem uyuduğunda senin yanındayım ve olgun sikmekten usandım birazda çıtır sikmek istiyorum’’ diyordu. Ceyda ise ‘’olur abim uzun zaman oldu seninle sikişmeyeli bu gece sağlam bir seks yaparız’’ dedi. O esnada ben odanın kapısını biraz sert kapatıp geldiğimi anlamalarını sağladım. Saat 22:00 kızım Ceyda ‘’bende üzerimi değiştireyim yılbaşı için hazırlık yapayım’’ dedi. Kızım içeri gidince ben oğlum hakanın yanına geçip oturdum ve ona ‘’ aşkım Ceyda ile konuştuklarını duydum sen kız kardeşinide mi sikiyorsun’’ deyince hakan başta inkar etse de ‘’ evet anne ceydayıda sikiyorum’’ dedi. Bende oğlum hakana ‘’ne zamandan beri sikişiyorsunuz nasıl başladı bu durum?’’ diye sorunca ‘’anne ceydayı ilk 2000 yılında yani 10 yaşındayken siktim ve o gün bugündür her fırsatta sikişiyoruz’’ dedi. Bende hakana ‘’ madem böyle bir şey var benden neden gizlediniz?’’ diye sorunca hakan bana ‘’senden çekindik anne’’ dedi.

Bende hakana ‘’ananı sikerken bişey yok bacını sikerken benden korkun oldu başka derdiniz var mı?’’ dedim. Oğlum hakan ise ‘’özür dilerim anne’’ deyince bende kendisine ‘’özür dilemeni kabul etmiyorum bir kumpas kurup 3 lü grup yapmamız lazım’’ dedim.

Saat 02:00 da kızım Ceyda odasına çekildi hepimiz kafayı bulmuştuk. Ceyda odasına çekildikten sonra ben oğlum hakana ‘’fırsat bu fırsat durumu ayarla 3 lü yapacağız bu gece’’ dedim. Hakan ise ‘’tamam anne’’ diyerek ceydanın odasına gitti.

İçeri girdi ve o esnada Ceyda hakana ‘’abi annem var ‘’ dedi hakan ise ‘’annem kafayı buldu bizi duymaz bile özledim seni kız’’ deyip ceydanın yanına yatıp okşamaya başladı. Ben ise onları kapı aralığından izliyordum.

Bir süre ateşli bir şekilde abi kardeş öpüştüler daha sonra ikiside çırılçıplak soyundular. Hakan hemen ceydanın üzerine çıkıp bacak arasına geçti kalın ve uzun sikini kızım ceydanın kıpkırmızı dudaklı taze amına dayayıp içine sokunca ‘’ceyda offff abi çok kalın canım acıyor’’ dedi. Hakan ise ‘’sık dişini birazdan alışırsın bebeğim amın cayır cayır yanıyor’’ diyerek pompalıyordu.

Ben ise kendimi okşamaya başlamıştım. Bir süre sonra Ceyda ‘’ ııııhhhh ııımmmm çok güzel abi devam et’’ diyordu. Hakan ise ‘’bebeğim benim seni sikmeye doyamıyorum’’ dedi. Onlar öyle sikişirken ben dayanamayıp içeri girdim ve ‘’ ne yapıyorsunuz siz böyle’’ diye hiddetli bir şekilde bağırınca ikisi de irkildiler ve Ceyda ‘’anne şeyyyyyy’’ diye cevap verdi. Bir süre sessizlik olduktan sonra ben ‘’madem böyle bir ortamınız var neden beni de davet etmiyorsunuz hınzırlar’’ dedim. Ceyda bana ‘’anne kızmadın mı sen bize’’ deyince bende kızım ceydaya ‘’niye kızayım kız abinle ben hep sikişiyoruz zaten’’ diye cevap verdim.

Ceyda ‘’neeeee abi sen annemi de mi sikiyorsun?’’ dedi. Hakan ise ‘’ceyda napayım annem escortluk yapıyor hem fena mı olmuş?’’ dedi. Ceyda ise ‘’o zaman saklımız gizlimiz yok hadi abi devam et’’ dedi. Hakan ceydanın taze amcığını hızlı bir şekilde sikmeye devam ederken ben ise üzerimdekileri çıkarıp yanlarına geçtim.

Oğlum hakan kızım ceydayı bir süre daha siktikten sonra ben ‘’erkeğim hadi gel birazda anneciğini sik’’ diyerek yatakta dört ayak pozisyonuna geçip sağ elimle götümün sağ yanağına ‘’şap şap şap’’ vurdum. Oğlum hakan hemen arkama geçip kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli olgun amcığıma dayayıp sert bir şekilde içime girdi. Ben ‘’aaaaahhhhhh oooooohhhhh devam et erkeğimmmmm’’ diye inlemeye başladım.

Oğlum hakan bir yandan amcığımı sikerken bir yandan da göt yanaklarımı okşayıp mıncıklıyordu. Ceyda ise ‘’abi annemi siktiğine inanamıyorum’’ diyordu. Hakan ‘’ne var kız ona bakarsan senide sikiyorum bu zamana kadar haberiniz yoktu artık haberiniz oldu’’ diyordu. Bende oğlum hakana ‘’hadi erkeğim sert sik anneni’’ diye inledikçe kızım Ceyda ‘’anne sen iyice orospu olmuşsun abimin siki boru gibi ben zarı zor alıyorum sende tık yok’’ dedi. Bende kızım ceydaya ‘’sen 22 senedir sikiliyorsun ben 42 senedir sikiliyorum bırakta aramızda fark olsun yelloz’’ dedim.

Bir süre sonra hakan bana ‘’anne birazda götten versene’’ dedi. Bende oğlum hakana ‘’sen iste erkeğim benim sik götümü’’ diye cevap verdim. Ceyda ise o esnada ‘’abi annemi de mi götten sikiyorsun’’ deyince ben hemen ‘’kız senide mi götten sikiyor?’’ dedim. Ceyda ise ‘’evet anne’’ dedi. Ben dört ayak pozisyonda dururken götümü hafif bir şekilde aşağı doğru eğdim. Hakan ise dört ayak olup üzerime çıkıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp birden göt deliğime kökledi.

Ben ‘’aaaayyyyyhhhhh’’ diye bağırınca hakan ‘’sus kız sus sanki ilk defa mı sikiyorum götünü?’’ diyerek sert bir şekilde mor deliğimi sikmeye devam ediyordu. Bir müddet sonra ben inlemelere başlayınca kızım Ceyda bana doğru sokulup dudaklarıma yapıştı ve öpüşmeye başladık. Hızını alamayan oğlum hakan tıpkı bir horoz gibi üzerime çıkıp bütün gücüyle kocaman yanaklı götümün mor deliğini sikmeye devam etti. Ben ise ‘’aaaahhhhh oooooooofffffff uuuuuuffffff çooookkk güzel devam et aşkım’’ diye inliyordum. Kızım Ceyda ise bizi izleyerek amcığını okşuyordu.

Bir süre sonra kızım Ceyda oğlum hakana ‘’abi sıra bende hep annemi sikiyorsun’’ dedi. Ben ise hakana ‘’hadi aşkım birazda kardeşini sik’’ dedim ve hakan üzerimden indi. Kızım Ceyda abisi hakana ‘’abi kucağında zıplamak istiyorum’’ dedi. Oğlum hakan sırt üstü yattı kızım Ceyda abisi hakana sırtını dönüp tuvalete çöker gibi kucağına çöktü ve abisinin kalın ve uzun sikini dolgun götünün pembe deliğine dayayıp yavaşça içine almaya başladı.

Ceyda bir yandan abisinin sikini göt deliğine alırken bir yandan da dişlerini sıkıp ‘’uffffffff çok kalın ve büyük sikin abiiiiii’’ diyordu. Hakan ise ‘’hadi bebeğim alırsın sen’’ diyerek alttan doğru kalın ve uzun sikini kardeşi ceydanın dolgun götünün pembe deliğine ittiriyordu. Ceyda en sonunda abisi hakanın kalın ve uzun sikini dolgun götünün mor deliğine köküne kadar aldı ve bir süre bekledi.

Oğlum hakan ise ‘’bu kadar yeter alışmışdır götün’’ diyerek kızım ceydanın göt yanaklarından tutup aşağı yukarı indirip kaldırmaya başladı. Hakan hafif hafif ceydanın dolgun götünün pembe deliğini sikerken Ceyda ‘’offffff abi biraz yavaş çok acıyor’’ diyordu hakan ise ‘’daha yavaş nasıl olacak kız hem sikişmek istiyorsun hem canım acıyor diyorsun’’ dedi. Birkaç git gelden sonra oğlum hakan kardeşi ceydaya sarılıp altına aldı. Kalın ve uzun sikini ceydanın dolgun götünün pembe deliğine birden yüklenip taşaklarına kadar soktu. O esnada Ceyda ‘’aaaaaaaaaaaahhhhhhhh yandııııııııımmmmmm abi çıkar abiiiiiii’’ diye bağırınca ben hemen ağzını kapattım ve oğlum hakana ‘’devam et erkeğim kardeşinin götünü parçala ‘’ dedim. Hakan ise bütün gücü ile ceydanın göt deliğini sikiyordu.

Bir süre sonra fark ettim ki oğlumun sikinde kan vardı. Ben hakana ‘’erkeğim kan var sikinde’’ deyince hakan sikine bakıp ‘’galiba ceydanın göt deliği yırtıldı anne’’ dedi. Bir süre daha oğlum hakan kardeşi ceydanın götü siktikten sonra üzerinden indi. Ceyda ‘’abi mahvettin beni çok canım acıyor çoookkk’’ diyordu. Hakan ‘’bir şey olmaz bebeğim alışırsın’’ dedi.

O esnada ben oğlum hakana ‘’gel aslanım gel kardeşin yoruldu benimle devam et’’ diyerek yan yatıp sağ bacağımı havaya kaldırdım. Hakan ise hemen arkama geçip

‘’süpersin anne iyi ki varsın’’ diyerek kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp yavaşça içime soktu ve göt deliğimi sikmeye başladı. Oğlum hakanın kalın ve uzun siki kocaman yanaklı götümün mor deliğine girip çıktıkça ben ‘’ooooffff uuuuffff ooooohhhh ııııımmmmm çok güzel devam et aşkım’’ diye inleyerek kıpkırmızı dudaklı etli amcığımın bızırını okşuyordum.

Oğlum hakan bir süre sonra hızlı bir şekilde göt deliğimi sikmeye başlayınca ben ‘’hadi erkeğim daha sert sik beni parçala götümü mahvet beni’’ diye inledikçe oğlum hakan ‘’orospum seni parçalayacağım ver götünü bana ver ver’’ diye bağıra bağıra göt deliğimi sikmeye devam ediyordu. Kızım Ceyda ise hakana ‘’abi yavaş kadını öldüreceksin’’ diyordu. Hakan ise ‘’kızım bir şey olmaz ona ne yaraklar yedi o göt aynı anda iki yarak girdi o göte’’ diyerek götümü sikmeye devam ediyordu.

Bir süre sonra oğlum hakan ‘’anne Ceyda ile seni üst üste koyup sikmek istiyorum’’ dedi. Ben ise ‘’tamam erkeğim’’ diyerek sırt üstü yatmış olan kızım ceydanın bacak arasına geçtim. Kızımın amı ile benim amım birbirlerine temas ediyordu. Oğlum hakan arkama geçip kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokup sikmeye başladı. Birkaç git gelden sonra oğlum hakan kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğinden çıkarıp kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma sokup sikmeye başladı. Oğlum hakanın siki amıma girdikçe taşakları kızım ceydanın amına vuruyordu.

Bir süre sonra hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığımdan çıkarıp kız kardeşi ceydanın karpuz gibi olan dolgun götünün pembe deliğine dayayıp yavaşça içine girdi ve sikmeye başladı. Abisinin siki götüne girdikçe kızım Ceyda ‘’aaaahhhh ooooooofffff uuuuuuuffff’’ diye inliyordu. Bir süre sonra oğlum hakan kalın ve uzun sikini kızım ceydanın karpuz gibi dolgun götünün pembe deliğinden çıkardı ve bana ‘’anne sen aramızdan çıkar mısın?’’ dedi.

Bende ‘’tamam’’ diyerek aralarından çekildim. Oğlum hakan hemen kızım ceydanın bacak aralarına geçip kalın ve uzun sikini kızım ceydanın etli tazecik amına dayayıp içine soktu. Ceyda ‘’oooooofffffff abi amcığım yırtıldı’’ dese de hakan ‘’bebeğim amın ateş gibi yanıyor’’ diyerek ceydanın üzerine iyice uzanıp başladı sert bir şekilde kızım ceydanın amcığını sikmeye.

Ceyda ‘’abi yavaş abiiii’’ derken hakan hırıldamaya başladı anladım ki boşalacaktı. Ceyda hakana ‘’abi içimden çıkar sikini içime boşalma’’ dese de oğlum hakan ceydaya sarılıp kalın ve uzun sikini kızım ceydanın etli taze amcığına öyle bir kökledik ki resmen kızın amı patladı sandım. Oğlum hakan bağıra bağıra döllerini kız kardeşi ceydanın amcığına boşalttı.

Oğlumla Kızım Sikişiyormuş

İşte Video

İşte Fotolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir