Oğlumla Köy Maceramız

70 / 100

Oğlumla Köy Maceramız

Merhaba sevgili takipçilerim ve müşterilerim sizlere bu yazımda oğlum hakan ile 05.06.222 ile 09.06.2022 tarihleri arasında köyde geçen maceramızın ilk bölümünden bahsedeceğim.

05.06.2022 günü sabah saat 11:00 sularında anne oğul akşamdan kararlaştırdığımız gezi için yola çıktık. Saat 12:30 sularında ise köye vardık. Eşyalarımızı eve çıkarıp yarım saatlik bir dinlenme sonrası oğlumla daha öncede gittiğimiz orman yoluna gezi için yola koyulduk. Yanımıza yiyecek içecek ve piknik malzemeleri almıştık. Dere kenarında bir yere geldiğimizde kendimize uygun bir piknik yeri aramaya başladık. Biraz ileride bir tarla vardı oraya ağacın dibine kurulup hem deredeki suyun akışını ve balıkları izliyor hem de bir şeyler atıştırıp sohbet ediyorduk.

Bir süre sonra sohbetimiz döndü dolaştı yine seks yapmaya geldi. Oğlum hakan ‘’ burası ne kadar güzel ve sessiz ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ aklından geçenleri neden söylemiyorsun aşkım? ‘’ dedim. Hakan ise bana ‘’ söylemeye gerek mi var anne? burası tam bizlik ‘’ dedi. Bende ‘’ o zaman fırsatı değerlendirelim aşkım ‘’ diyerek oğlumun dudaklarına yapışıp öpmeye başladım. Anne oğul deliler gibi öpüşüyorduk. Bir yandan da birbirimizi soymaya başlamıştık.

İkimizde soyunmuştuk benim üzerimde külot ve sütyen oğlumun üzerinde ise sadece boxer i kalmıştı. Ben hakanı sırt üstü yatırıp ayağındaki boxerini sıyırıp çıkardım. Oğlumun siki gözümün önündeydi ve hiç vakit kaybetmeden oğlumun kalın ve uzun sikini ağzıma alıp sakso çekmeye başladım. Ben bütün iştahımla oğluma sakso çekerken oğlumda zevkin doruklarına çıkıyordu.

Bir müddet sonra bende iyice kıvama gelmiştim. Kıpkırmızı dudaklı etli amcığım sulanmıştı. Sakso çekmeyi bırakıp külodumu ve sütyenimi çıkarıp sırt üstü uzanmış yatan oğlumun kucağına ata biner gibi binip oğlumun kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığıma dayayıp yavaşça içime almaya başladım. Oğlumun siki tamamı ile etli amcığıma girince ben hafif tempo ile üzerinde zıplamaya başladım.

Ben hakanın sikinin üzerinde zıpladıkça iri memelerim aşağı yukarı sallanıyordu. Oğlum ise göt yanaklarımı okşayıp bana ‘’ offf anne harikasın ‘’ diyordu. Bende oğluma ‘’ sende harikasın aşkım müthişsin ‘’ diyordum. Bir müddet sonra oğlum beni kendine doğru çekip üzerine yatırıp bana ‘’ şimdi sıra bende aşkım sen dur ‘’ dedi. Elleriyle göt yanaklarımı kavrayan oğlum hakan kalın ve uzun sikini kıpkırmızı dudaklı etli amcığımı hızlı bir şekilde sokup çıkartmaya başladı. Oğlum hızlı bir şekilde etli amcığımı sikerken ben ‘’ ahhhh ooohoh devam et erkeğim sik beni ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum etli amcığımı daha da sert sikiyor ve bana ‘’ annem iyi ki varsın orospum benim ‘’ diyordu.

Bir süre sonra pozisyon değiştirdik. Hakan bana ‘’ şimdi dört ayak ol anne ‘’ dedi. Bende domalıp ‘’ hadi gel aşkım ‘’ dedim. Oğlum arkama geçip götümün sol yanağına bir şaplak atıp ‘’ bu sefer bu götü sikeceğim anne ‘’ dedi. Bende oğluma ‘’ her şeyim senin aşkım o göt o am yani bu kadın senin istediğini yap ‘’ dedim. Hakan bir eliyle göt yanağımı kavrayıp araladı diğer eliyle ise kalın ve uzun sikini tutup kocaman yanaklı götümün mor deliğine dayayıp baskı yapmaya başladı. Birkaç dakika sonra hakanın siki göt deliğime yavaş yavaş girmeye başlayınca ben ‘’ ooooohhhhhhh annesinin erkeği ‘’ diye inledim. Ben inlerken oğlum hakan kasıklarımdan kavrayıp kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine aniden taşaklarına kadar sokup sert bir şekilde sikmeye başladı. Ben ise zevkten inim inim inliyor bir yandan da amımın bızıryla oynuyordum.

Oğlum hakan göt deliğimi sikerken kasıkları ‘’ lap lap lap ‘’ göt yanaklarımı taşakları ise ‘’ şap şap şap ‘’ etli amcığımı dövüyor iri memelerim ise ileri geri sallanıyordu. Bende ise ‘’ hadi aşkım daha sert sik beni parçala ‘’ diye inliyordum. Ben inledikçe oğlum hakan ‘’ orospum benim parçalayacağım seni bu götü dağıtacağım ‘’ diyerek bütün gücüyle kalın ve uzun sikini kocaman yanaklı götümün mor deliğine sokmaya devam ediyordu.

Bir süre sonra oğlum hakan hırıldamaya başladı bende zaten dolmuştum. Hakan ‘’ anne geliyoruuuummmm ‘’ diye inleyince bende oğlum hakana ‘’ hadi aşkım boşal annenin göt deliğine dölle götümü ‘’ diye inleyerek boşalmaya başladık.

Bir Sonraki Yazımızda Görüşmek Üzere

Hepinize Bol Sikişler 😊

Oğlumla Köy Maceramız

This article has 1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir